Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MiluniaB 15:28, 30 sty 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Witajcie
Dziękuję za odwiedziny i wpisy.
Zapewne większość z Was nie może już się doczekać kiedy ruszy do ogrodu. Jeszcze trochę musimy poczekać. Niedługo przyjdzie czas na wiosenne porządki i przywitanie wiosny
Planujecie nowe nasadzenia? Robicie internetowe zakupy? A może już pierwsze wysiewy?

Pierwsze zwiastuny wiosny w moim ogrodzie - przebiśniegi
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Anna_ogrodni... 18:06, 30 sty 2022


Dołączył: 07 kwi 2016
Posty: 733
Witam Mirello pięknie pokazałaś ogród Twoje rośliny tak bujnie rosną ze az dech zapiera patrząc na nie czym je karmisz? widać ze masz rękę i serce do nich wszystkie rabaty masz super przemyślane te trawy hortensje trzmieliny na pniu cudownie się prezentują
____________________
Ania ogrod zielonej aniak
Wiolka5_7 18:47, 30 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Cześć Mirellko
Oj tak już nie mogę doczekać się wiosny miałam nic nie kupować,ale spacerując po ogrodzie wymyśliłam zakup kilku traw...

Przebiśniegi u Ciebie szybko ruszyły ...
U mnie tulipanki wychodzą,ciemierniki w pąkach

A u Ciebie jakie plany na nowy sezon ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Judith 19:17, 30 sty 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9599
Elo, Miluniu
U mnie nasadzenia nieustająco w planach - moje rabaty wciąż są w trakcie wzbogacania . Do tego jedna nowa zupełne pusta rabata do zorganizowania oraz stworzenie nowej . Małżonek szanowny tez planuje - szykuje sie pracowity sezon.
Pozdrawiam .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 19:22, 30 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81254
A Ty jakiś plany snujesz?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiaan 21:03, 30 sty 2022


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 4961
U Ciebie zwiastuny, a u mnie nic kompletnie, o przepraszam chwasty wychodzą na nowej niewyściolkowanej rabacie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Martka 19:31, 04 lut 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Miluniu, piękna fotka, dająca nadzieję  Ja przez całą zimę planuję, uzupełniłam sprzęty ogrodnicze i zamówiłam kolejne nasiona. Poczytuję zaległe wątki i książki ogrodnicze, zrobiłam przegląd nasion do warzywnika, rozpoczęłam regularne obchody ogrodu. Po prostu muszę w nim pobyć, jest mi od razu lepiej

Zakrecona 10:16, 05 lut 2022

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Witaj Miluniu!

Czekam na nowy sezon u Ciebie

Ja też tulipany z poślizgiem duużym może coś z nich będzie. Zastanawiam się, czy by ich na przyszły sezon nie zostawić bez wykopywania?
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
ElzbietaFranka 19:40, 07 lut 2022


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13748
Witam Morela

Pokazałaś na wątku konkursowym piękne fotki traw. To jakieś rozplenice czy inne trawy..jesienią się pięknie przebarwiają co to za trawka.

Poza tym u mnie wiosny jeszcze nie widać. Dzisiaj tak śniegiem sypało, ale jest ciepło i śnieg nie poleży.

Pozdrawiam

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MiluniaB 17:45, 11 lut 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3385
Ania Witaj Fakt rośliny rosną bujnie, ale dobrze o nie dbam - podlewane, nawożone no i jednak rękę do roślin mam dobrą

Wiola ciekawa jestem jakie nowe trawy zapraszasz do ogrodu? Zauważyłam, że coś się w ogrodzie ruszyło oprócz przebiśniegów. Wychodzą tulipany i czosnki. Ciekawe czy te z poprzedniej wiosny powtórzą kwitnienie czy tylko puszczą liście. Tych co sadziłam w grudniu jeszcze nie widać.
W nowym sezonie żadnych nowości i zmian w ogrodzie nie planuję

Judith oooooo to będzie się działo. Masz miejsce to możesz tworzyć i szaleć - fajnie Tylko zrób raz, a dobrze, żeby ciągle nie zmieniać i nie przesadzać

Sylwia nie Sylwuś - ja nic nie planuje. To co i jak chciałam w ogrodzie mam i jestem zadowolona Jedynie mogę planować sezonowe donice, ale też nie poszaleję, bo zmieniłam nasadzenia na wielosezonowe

Aneta chwasty u mnie też już w natarciu. Teraz to z dnia na dzień będzie więcej zwiastunów wiosny

Martka czyli sprawy ogrodowe cały czas. Jak jest coś do zrobienia czy do zmiany to fakt się myśli. Ja jeszcze odpoczywam. Planuję zacząć sprzątać i ciąć z początkiem marca

Magda ja nigdy nie wykopuję tulipanów - jakoś nie chce mi się tego robić i nigdy nie ma pewności czy jednak zakwitną

Ela ta trawa to rozplenice hameln. Już chyba więcej wiosny u Ciebie widać
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies