Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Angelika95 10:33, 07 lis 2022


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 966
Znów dziękuję za odpowiedź, a ta rabata z berberysem? Jaką zrobiłaś szerokość? Od tyłu miskant, potem hortensja i z przodu tuje i berberysy w jednym rzędzie? No coś pięknego
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
MiluniaB 10:39, 07 lis 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Angelika95 odnośnie szerokości napisałam priv. Berberysy po obu stronach kulek, a jeszcze przed nimi trawy Carex Evergold i biała smagliczka - o tym wcześniej już Ci pisałam na priv

Coś nie tak masz z podpisem - szary tytuł wątku, trudno do Ciebie trafić. Zobacz w wątku tematycznym jak to prawidłowo się robi
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Kawa 10:49, 07 lis 2022


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
bossssssko!!!!!

ściskam
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Judith 11:02, 07 lis 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9903
Miluniu, perfekcja w każdym calu .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Nowa12 14:11, 07 lis 2022


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
Do Ciebie zajrzeć i w kompleksy wpaść od razu. Nienaganny porządek gdzie okiem sięgnąć. Francja elegancja .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Magleska 16:55, 07 lis 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18407
Milunia ogród perfekcyjny każdą porą roku cudnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Angelika95 17:42, 07 lis 2022


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 966
MiluniaB napisał(a)
Angelika95 odnośnie szerokości napisałam priv. Berberysy po obu stronach kulek, a jeszcze przed nimi trawy Carex Evergold i biała smagliczka - o tym wcześniej już Ci pisałam na priv

Coś nie tak masz z podpisem - szary tytuł wątku, trudno do Ciebie trafić. Zobacz w wątku tematycznym jak to prawidłowo się robi


O rety, teraz dopiero ogarnęłam, że jest coś takiego jak prywatne wiadomości, a Ciebie męczę i męczę, dziękuję Ci bardzo, podpis też spróbuję poprawić. I jeszcze raz - bosko u Ciebie!
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
MiluniaB 20:28, 09 lis 2022


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Kamila Hej Dziękuję Pozdrawiam

Judith Brakuje mi czasu trochę jest do zrobienia, ale ogólnie jest ładnie

Aga Wybieram liście i będzie perfekcyjnie

Magda Dziękuję Staram się, żeby było ładnie Szkoda, że dni takie krótkie mało co można zrobić w ogrodzie po pracy, a trochę roboty jeszcze mnie czeka. Najgorsze te liście róż. Pozdrawiam

Angelika95 Podpis koniecznie musisz poprawić, wówczas więcej osób bez problemu do Ciebie trafi
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Agatorek 21:53, 09 lis 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
MiluniaB napisał(a)
Piękny jesienny poranek



Koniecznie zaglądaj częściej i wrzucaj fotki . Lubię oglądać Twój ogród ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
nicol21 22:16, 10 lis 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Szał traw cudny, w rosie to już w ogóle czad.
Piękne wyglądają te pomaranczowe chryzantemy na tle wejścia do domu, świetnie isę zgrywają.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies