Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Wiaan 18:33, 16 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5254
W przyszłym tygodniu ma być cieplej, dosadzę więcej cebulek. Mirella zostawiłaś u mnie zdjęcie pięknej róży pnącej, powiedz proszę jak z nią postepujesz, np teraz przed zimą i później wiosną. Kiedy i ile ciąć, nie mam w tym doświadczenia wcale. Twoja ma tyle kwiatów. Róże Cię po prostu kochają
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
wiola_14 22:33, 16 paź 2020


Dołączył: 22 wrz 2020
Posty: 128
Miluniu ale u Ciebie cudnie, kiedy ja się doczekam takich widoków z okna. świetnie sobie poradziłaś z obsadzeniem rabat. Pełen profesjonalizm. A ja stoję w miejscu dumam,z czytam, zaglądam na ogrodowisko, rysuję i planuję ale co z tego wyjdzie. Teraz pewno musz ę dać sobie spokój bo pogoda nie sprzyja, zimno i leje i w głowie pełno pomysłów a zarazem niepewność ja co zrobić. Pięknie u Ciebie. Zachwycam się za każdym razem jak tu zaglądam. jak będziesz miała chwilkę zajrzyj do mnie, może mi coś podpowiesz. Pozdrawiam Wiola
____________________
wiola wiola moje ogrodowe wzloty i upadki
Wiaan 12:26, 17 paź 2020


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5254
Mirella mam nowe plany, w wolnej chwili zajrzyj proszę i powiedz co o nich myślisz
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
MiluniaB 18:02, 17 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aneta ta piękna żółta róża obficie kwitnąca do mrozów została w poprzednim ogrodzie. Jest tak duża i wrośnięta w ogrodzenie, że nie miałam serca jej ściąć i zabrać. Pięknie kwitnie nowej właścicielce

Róże wszystkie tnę wiosną, na bieżąco przycinam przekwitnięte kwiatostany, podlewam florovitem i kwitną cały czas

Jeżeli chcesz, żeby róża wypuściła długie pędy to tniesz niżej, a jeżeli chcesz, żeby miała dużo kwiatów to przy cięciu zostawiasz dłuższe pędy.

A ja tnę pośrodku i zawsze są piękne
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 18:06, 17 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Wiola dziękuję za miłe słowa
Teraz jest najlepszy jesienno-zimowy czas na planowanie.
Zajrzę do Ciebie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 18:07, 17 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aneta zajrzę i postaram się pomóc
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Anusia 18:30, 18 paź 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
MiluniaB napisał(a)




Nie wiedziałam, które zdjęcia mam zacytować. Wszystko wygląda pięknie. Koty mnie urzekły
____________________
Skandynawia po krzyżacku
MiluniaB 18:40, 18 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ania koty rozplenic bardzo lubię. Cieszę się, że mam dużo posadzonej tej trawy
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
ElzbietaFranka 20:43, 18 paź 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13912
Mirelka wszędzie pięknie tak jak napisałaś z każdego okna pięknie w dzień i wieczorem.
A teraz powiedz mi kąpiesz się w tym baseniku,pływasz? Bo ja mam.ogrod i nie mam czasu odpoczywać.
Pisałaś u Bożenki, że twoje hortki nie mają różowego koloru tylko brązowe. Ładny kolor mają tylko wanilla Freis na ich kolor możesz liczyć w ciemno. Może twoje nie mają specjalnie słońca.
Ale to co widzę niema u ciebie specjalnie brązu.

Patrzę jeszcze na Różankę jak na połowę października to ładnie kwitną. Moje róże wykończył ostatni deszcz już go za dużo.

Jeszcze jedno czy możesz napisać jak ta żółta Róża się nazywa która wstawiłam u Wiaan.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
MiluniaB 09:40, 19 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ela dziękuję za miłe słowa Tak Elu kąpię się, pływam w baseniku, robię sobie nawet małe zdrowotne treningi

Zamieniając ogród na mniejszy naszym zamiarem było zacząć w ogrodzie odpoczywać i się udało. Każdemu życzę - zacznijcie łapać oddech i wypoczywać w waszych pięknych ogrodach. Cieszcie się tym co macie i jak macie

Jeżeli chodzi o hortensje to od deszczów szybciej niż zazwyczaj zaczęły się robić brązowe, ale jesiennie zdążyły się przebarwić.

Róże kwitną na całego. Trochę w weekend wiatr i deszcz je poszarpał, ale są ok.

Żółta róża - niestety nie znam odmiany. Kupiona w Auchan jeszcze przed moim pobytem na O. Pięknie kwitnie nieustannie i obficie do mrozów

Pozdrawiam Cię Elu serdecznie Dziękuję za odwiedziny i zawsze przemyślane wpisy
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies