Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MiluniaB 17:58, 13 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Asia właśnie to zakotkowane, puchate, mokre rozplenice mnie urzekły i szybciutko rano zrobiłam fotki

Basen się sprawdził w 100%. Syn z kolegami szalał, a i my często korzystaliśmy, nawet późno wieczorem


____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
MiluniaB 18:11, 13 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Dziewczyny dziękuję Ja się "produkuję" z wstawianiem zdjęć jesiennego ogrodu, a Wy głównie podziwiacie widok z okna
Nieskromnie napiszę, że z każdego okna mam fajne widoki i na ogród i na rozlewisko
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Nowa12 18:46, 13 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
MiluniaB napisał(a)


Jaką tu masz różę bo szukam czerwonej?
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Nowa12 18:48, 13 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
To ja się jeszcze pozachwycam trawnikiem o niespotykanej soczystości koloru .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
andzia458 18:57, 13 paź 2020


Dołączył: 18 kwi 2020
Posty: 915
MiluniaB napisał(a)
Asia właśnie to zakotkowane, puchate, mokre rozplenice mnie urzekły i szybciutko rano zrobiłam fotki

Basen się sprawdził w 100%. Syn z kolegami szalał, a i my często korzystaliśmy, nawet późno wieczorem




Taki basen to z pewnością marzenie nie jednego Forumowicza.
Gdyby leczenie dzieci niepełnosprawnych nie było w Polsce takie trudne i kosztowne, to może i ja bym mogła mieć taki na liście do moich planów. A tak, powzdychać tylko mogę.
____________________
Ania Zaczynam po raz kolejny
MiluniaB 19:32, 13 paź 2020


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aga to róża Piano Trawniczek fajnie wyszedł - gęsty dywan

Ania teraz tworzysz ogród i wszystko wskazuje na to, że będzie super Ogród też kosztuje pracy, pieniędzy. Weź pod uwagę, że mi odeszło kupowanie nowych roślin. W zamian za to można było zainwestować w basen
Twoją sytuację znam z tego co pisałaś na forum. Jesteś fajna, zaradna, pracowita babka. Myślę, że to forum przynosi Ci trochę wytchnienia
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Roocika 20:51, 13 paź 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
MiluniaB napisał(a)
Asia właśnie to zakotkowane, puchate, mokre rozplenice mnie urzekły i szybciutko rano zrobiłam fotki

Basen się sprawdził w 100%. Syn z kolegami szalał, a i my często korzystaliśmy, nawet późno wieczorem




Duży basen mieliśmy na kiedyś w planach, ale może uda się choć taką większą "wannę" 2x3 do posiedzenia i dla dzieci do pochlapania Zobaczymy jak to wypali.
Inaczej trzeba będzie kupić znowu dmuchany, którego szczerze nie cierpię (już nam się uszkodził...).

Trawka świetnie się prezentuje, w takim zadbanym ogrodzie jak Twój to taka kropka nad i

U mnie 3 rozplenice mają małe kotki, ale że dopiero je posadziłam, to nie ma efektu
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
ewad 20:55, 13 paź 2020


Dołączył: 16 lip 2017
Posty: 34
Piękne jesienne widoczki przypominające o lecie, które w tym roku było inne niż zwykle. Lato przeleciało stanowczo za szybko, pogoda nie nastraja pozytywnie. Tak by się chciało zatrzymać te kolorki w ogrodzie, za chwilę będzie szaro, biuro i ponuro. Ale cieszmy się tym, że codziennie bliżej wiosny i znowu będziemy szaleć
____________________
Ewa
Monia81 21:07, 13 paź 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8029
Mirelko październikowe foteczki ogrodu boskie cudnie masz, trawnik, jak dywanik, zieleniutki i na pewno mięciutki otoczenie basenu mnie urzeka i to światło... pięknie... pozdrawiam
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Nowa12 22:43, 13 paź 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
A napiszecie mi jak ta Piano rośnie? Czy jest czerwona i nie choruje i jest zgrabnym krzaczkiem? .
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies