Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Julka 14:48, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
DariaB napisał(a)
Julka stworzyłaś prawdziwą oazę spokoju! Jestem fanką Twojego ogrodu. Ćmy współczuję, bukszpany to teraz rośliny wysokiego ryzyka

Dziękuje❤️ Tak się tu właśnie czuję.
Ćma jest straszna, wiem, że walka z nią długo się jeszcze nie skończy. Zrobię tak jak moja sąsiadka, ona pryska mospilanem regularnie i nawet nie patrzy czy ta franca jest czy nie ma i ma piękne krzaczki.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 14:58, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Caly czas nie jestem przekonana do mojej rabaty przed domem. Była robiona jako ostatnia i myśłam, że wiem jak chcę żeby wyglądała, ale nie wiem jednak Dzisiaj więc wpadłam na pomysł, że ja lubię obwódki i kupiłam bukszpany. Jak skonczę to pokaże jak wyszło, ale chyba już mi się zaczyna podobać
____________________
Spełnione marzenia
Julka 20:13, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Widok z okna, który kocham
____________________
Spełnione marzenia
Julka 16:27, 28 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Dzisiaj troszkę przerobiłam rabatę z hortensją. Kiedyś rosły tu żurawki, które miały podkręcić kolor klona. Rosły za turzycą i nie było ich widać więc je przesadziłam … dzisiaj poszłam wywalić turzycę i posadzić w jej miejsce znowu te same żurawki ( hahahah, norma) i jak zaczęłam wszystko ustawiać to żal mi się zdobiło trawy i ją zostawiłam a żurawki posadziłam bardziej z przodu. Nie wiem jak długo to tak wytrzyma bo ja ogólnie nie jestem fankà takiego sadzenia na przemian, ale zobaczymy.
Tak to teraz wygląda;
____________________
Spełnione marzenia
Julka 16:32, 28 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
W Związku z tym że posadziłam Żurawki to musiałam je podlać, a że nie chciało mi się biegać z Konewką dzisiaj to postanowiłam podpiąć się do kranika który mam z tyłu za tujami. Dawno tam nie wchodziłam ponieważ grasuje tam ogromne stado Pająków a ja się okrutnie boję jednak weszłam i musiałam zrobić parę zdjęć. Z tej perspektywy klon i trawy wygladają przepięknie. Warto jednak czasem wejść na tył rabaty haha
____________________
Spełnione marzenia
Julka 16:34, 28 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Dzisiaj też trochę pozmieniałam rabatę z annabellami. Podadziłam przed nimi stipę. Mam nadzieję że jak się rozrośnie to będą ladnie do siebie pasować. Cały czas szpecą te koła-podpory, których muszę się pozbyć, ale to może na przyszły rok.
____________________
Spełnione marzenia
edi75 16:47, 28 wrz 2023


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2115
Co to za turzyca pomiędzy żurawiami
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Julka 17:07, 28 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
edi75 napisał(a)
Co to za turzyca pomiędzy żurawiami

Frosted curls
____________________
Spełnione marzenia
Julka 14:56, 02 paź 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Zabrałam się dzisiaj za ostatnią rabatkę. Jako że finanse się kurczą a ja w przechowalni miałam Cisy które sobie rosły już chyba czwarty rok Oraz hakonki, które ciągle nie mogły znaleźć swojego miejsca, postanowiłam wykorzystać te cudeńka.
Najpierw bylo wielkie wykopywanie ( nie wiedzialam, że cisy mają takie poteżne korzenie. Lekko nie było, ale już kiedyś przesadzałam 2,5 metrowe serby więc


Potem przymiarka

I wyszło tak, jestem zadowolona. Musze kupic celule tulipanów bo widzę je tu oczami wyobraźni
____________________
Spełnione marzenia
Julka 15:00, 02 paź 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
To jedyny Rododendron jaki u mnie daje radę (coś nie mam do nich ręki ) więc w nagrodę zostanie w cisach
____________________
Spełnione marzenia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies