Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Spełnione marzenia

Pokaż wątki Pokaż posty

Spełnione marzenia

Angelika95 11:22, 23 wrz 2023


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 996
A powiedz mi jaką masz wysokość Morning Light? Hortensje je zasłaniają czy widać te miskanty?
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Julka 15:50, 23 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Angelika95 napisał(a)
A powiedz mi jaką masz wysokość Morning Light? Hortensje je zasłaniają czy widać te miskanty?

Myślę, że na tej rabacie będzie miał 1,5 metra, hortensje go nie przesłaniają , bardzo ładnie go widać, Ale ogólnie one rosną chyba dopiero od tamtego roku jeśli dobrze pamiętam, bo to jest nowa rabata, którą niedawno robiłam … ale mam jeszcze jedną rabatę, gdzie mam starszy morning Light I on ma ze 2 metry spokojnie,
____________________
Spełnione marzenia
Angelika95 15:54, 23 wrz 2023


Dołączył: 24 wrz 2022
Posty: 996
O to super, dziękuję za odpowiedź mam nadzieję, że kiedyś i u mnie będzie tak pięknie
____________________
Spełnianie marzeń - ogród czas start świętokrzyskie
Julka 09:08, 24 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Angelika95 napisał(a)
O to super, dziękuję za odpowiedź mam nadzieję, że kiedyś i u mnie będzie tak pięknie

Napewno będzie u ciebie pięknie !!!
Wszystko powoli, lepiej pięć razy dłuzej pomyśleć niż potem przesadzać. Coś o tym wiem) u mnie od początku na miejscu rosnà tylko tuje i drzewa, reszta kilka razy zmieniała miejsce bo ciągle coś mi nie pasowało.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 11:04, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Dziś wrocilam wczesniej z pracy i popstrykalam kilka zdjęć.
Ta rabata to jedno z moich ulubionych miejsc w ogrodzie.
Ja widac w tle, trawa wygląda źle a to za sprawą pryskania na chwasty, które własnie zamierają i wygląda to paskudnie .
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:09, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530


Chodzi mi po głowie wyrzucenie tej turzycy bo robi się z czasem brzydka. Nie wiem tylko czy wcisnąć tutaj dalej obwódkę z bukszpanu, czy dać np. Seslerię
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:12, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Bukszpan ma nowe przyrosty po ataku ćmy cholernej !! Pojechałam na urlop a ona się stołowała w najlepsze.
Tak wygląda mój bukszpan miejscami gdzie ta franca żarła

Róża rosarium jak zawsze piękna.
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:16, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
Ta rabata jest młoda i będę ją jeszcze przerabiać. Chcę coś posadzic przed hortensjami, ale jeszcze nie wiem co ???
Funkie zaszalały, do przesadzenia mam jeżówki samosiejki
Liście ambrowca

Śliwy pissardi sà piękne o kazdej porze. Do przesadzenia róże pastella, niestety mają tu za mało słonka. I nie czyją się szczęśliwe
____________________
Spełnione marzenia
Julka 12:18, 27 wrz 2023


Dołączył: 27 paź 2020
Posty: 530
W donicach też zmiany
____________________
Spełnione marzenia
DariaB 12:49, 27 wrz 2023


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3061
Julka stworzyłaś prawdziwą oazę spokoju! Jestem fanką Twojego ogrodu. Ćmy współczuję, bukszpany to teraz rośliny wysokiego ryzyka
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies