Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Margerytka40 11:02, 17 wrz 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Alija napisał(a)



Piękną masz tu hostę, tę zaraz za hakonką. Pamiętasz jaka to?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Rumianka 18:28, 18 wrz 2022


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10233
Alija napisał(a)

W Twoich widokach ogrodowych można zakochać się bez pamięci...różnorodność gatunków kwiatów i innych roślin sprawia, że ogród jest bardzo interesujący i niezmiernie ciekawy, a duże drzewa wspaniale dopełniają wszystkie widoczki...kiedy u mnie tak będzie? Czekam na duże drzewa.
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
ewsyg 19:23, 18 wrz 2022


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Byłam, pospacerowałam, poczytałam. Kotki cudne. Ja mam nowego członka rodziny, suczkę ze schroniska. Biedaczka bardzo się boi i asekuruje, chyba ją mocno skrzywdzono. Mam nadzieję, że się do nas przekona.
Muszę w przyszłym roku posiać kosmosy, piękne są, takie delikatne.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
LIDKA 21:25, 18 wrz 2022


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7027
Alicja pięknie. Te obcięte świerkj fajne. I dużo ,masz hortek. I wszystkiego innego.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Ewa777 22:43, 18 wrz 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Przepiękne bogactwo kolorów i odcieni zieleni Cudna masz róże, powojniki, hortensje, hosty i kosmosy Życze deszczu, żeby zapełnił się staw - tak go lubię
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Alija 09:43, 19 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
anpi napisał(a)

Hortensje pod palmami ! Tak trochę egzotycznie to wygląda
Fajne te twoje alejki, przyjemnie pospacerować podziwiając hosty, krwiściągu,rdesty, róże i cała resztę...


Aniu! Dziękuję. Modrzewie zbyt mocno poprzycinaliśmy, mam nadzieję, że nie umarzną w zimie
Musimy co jakiś czas je ciąć, bo nad nimi biegnie linia wysokiego napięcia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 09:45, 19 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
Margerytka40 napisał(a)


Piękną masz tu hostę, tę zaraz za hakonką. Pamiętasz jaka to?


Asiu! Dziękuję, dostałam od koleżanki, niestety nie wiem co to za odmiana.

____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 09:47, 19 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
Rumianka napisał(a)

W Twoich widokach ogrodowych można zakochać się bez pamięci...różnorodność gatunków kwiatów i innych roślin sprawia, że ogród jest bardzo interesujący i niezmiernie ciekawy, a duże drzewa wspaniale dopełniają wszystkie widoczki...kiedy u mnie tak będzie? Czekam na duże drzewa.


Elisko! Bardzo dziękuję, cieszę się, że Ci się podoba.
Z dużymi drzewami tak to jest, że najpierw się czeka żeby urosły, a potem trzeba przycinać, bo za duże.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 09:51, 19 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
ewsyg napisał(a)
Byłam, pospacerowałam, poczytałam. Kotki cudne. Ja mam nowego członka rodziny, suczkę ze schroniska. Biedaczka bardzo się boi i asekuruje, chyba ją mocno skrzywdzono. Mam nadzieję, że się do nas przekona.
Muszę w przyszłym roku posiać kosmosy, piękne są, takie delikatne.


Ewa! Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa.
Gratuluję nowego członka rodziny, wspaniale, że przygarnęłaś biedactwo ze schroniska.
Powoli się przyzwyczai i zaufa znowu człowiekowi, daliście jej nowe lepsze życie, jesteście wielcy, super.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 09:54, 19 wrz 2022


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8719
LIDKA napisał(a)
Alicja pięknie. Te obcięte świerkj fajne. I dużo ,masz hortek. I wszystkiego innego.


Lidko! Dziękuję bardzo, w tym roku susza jednak zrobiła swoje, trochę roślin podeschło (nie pokazuję ich), zawilce japońskie bardzo słabo kwitną, o stawie nie wspomnę.
Świerki musimy obcinać, co jakiś czas, bo nad nimi jest linia wysokiego napięcia, więc nie ma innego wyjścia, albo podciąć albo wyciąć.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies