Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zacisze Alicji

Pokaż wątki Pokaż posty

Zacisze Alicji

Napia 15:21, 30 sty 2023


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Piękna zima u Ciebie Twój ogród w zimowej odsłonie przypomina mi Narnię - ma równie bajkowy klimat
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
vita 18:32, 01 lut 2023


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 3831
Alicjo z krainy moczarów Takiego ogrodu i wątku nie sposób przejrzeć w godzinę, jest cudowny!
Zachwycają rośliny, urzeka staw, największe wrażenie zrobił na mnie zakątek dla paproci z ławką.
Do niego na razie dopiero dotarłam i jeszcze do ścieżki do masażu stóp.
Czy przylaszczki już zaczęły się u Ciebie siać i czy posadziłaś rutewki delavaya?

Dzięki, że do mnie zajrzałaś, mało mnie na forum, a ominąłby mnie taki ogród. Z przyjemnością poczytam wątek dalej
____________________
Wiktoria Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Może sielski ogródek? Cardiocrinum giganteum
Alija 20:26, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Monika83 napisał(a)
Piękny jest o tej porze każde kwiaty cieszą oko ciemierniki, pierwiosnki, przebiśniegi itd.


Monika! U mnie w dalszym ciągu kwitnie tylko ten jeden biały pierwiosnek, ciemierniki zatrzymały się na etapie pąków.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:29, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
daszum napisał(a)
Piękna zima nad stawem


Danusiu! Dzięki. Pięknie było tylko przez jeden dzień i śnieg stopniał.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:31, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Basieksp napisał(a)
No, super, pierwsze kwiaty tym pierwiosnkiem zrobiłaś miłą niespodziankę u nas jeszcze śnieg na rabatach, dziś wieje, coś poprószyło, ale od jutra ma być ocieplenie


Basiu! U mnie ten jeden jedyny pierwiosnek kwitnie od stycznia cały czas. Zimno jest, więc się dobrze trzyma.
U Ciebie to już prawdziwie wiosennie .
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:32, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Kasiapod napisał(a)
Ależ piękne zimowe widoczki, cuuuudnieeee Pierwiosnki kwitnące ehh jest nadzieja wiosna tuż tuż


Kasiu! Dziękuję. Zima może i piękne, ale ja tęsknię za wiosną. Pierwiosnek jeden tak się pospieszył,
jest już luty a on kwitnie nadal.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:34, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
ewsyg napisał(a)
Alicja piękne te zimowe widoki. Alicja w krainie czarów

Pozdrawiam


Ewo! Dziękuję, śnieg szybko stopniał i czekam na wiosnę. Pozdrawiam.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:37, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
mirkaka napisał(a)
Bardzo ładny ten biały, ja mam takie wczesne fioletowe.
Ciemierniki odmianowe i u mnie jeszcze w pąkach, natomiast te zwykłe Nigry już w pełni kwitnienia


Mirko! Mam tylko jednego białego, który w ubiegłym roku stał w domu, a potem przesadziłam go do ogrodu,
fioletowe u mnie jeszcze nie kwitną, a ciemierniki wszystkie w pąkach, nawet te zwykłe białe.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:42, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
zawitka napisał(a)
ŁOOOOO mama jakie piękne zimowe widoki


Halinko! Długo nie trwały, śnieg szybko stopniał, zdążyłam tylko zrobić zdjęcia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Alija 20:45, 14 lut 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8484
Napia napisał(a)
Piękna zima u Ciebie Twój ogród w zimowej odsłonie przypomina mi Narnię - ma równie bajkowy klimat


Agnieszko! Dzięki. Bajkowo wygląda na zdjęciu, śnieg był mokry i ciężki, trochę połamał. Na szczęście szybko stopniał,
a ja zrobiłam zimowe zdjęcia.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies