Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

ircia 19:13, 17 mar 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Bogdzia napisał(a)

Witaj Bogdziu
Zdjęcie z dzisiejszego spaceru dla Ciebie :





Irciu bardzo Ci dziękuję. Mam tego samego ale kiedy on zakwitnie? Fajnie popatrzec że u Ciebie już wiosna tak zaawansowana. Cieplutko też pewnie masz.


Bogdziu - właśnie nie Teraz zaczyna się nijaki tutaj okres Temperatura będzie się kręcić ok 8-10 stopni. W porywach czasem może skoczy wyżej, ale tak pewnie będzie aż do maja, początku czerwca. Cóż, zawsze lepsze to niż zima
____________________
Ogród Irci
Bogdzia 19:18, 17 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
ircia napisał(a)


Witaj Bogdziu
Zdjęcie z dzisiejszego spaceru dla Ciebie :





Irciu bardzo Ci dziękuję. Mam tego samego ale kiedy on zakwitnie? Fajnie popatrzec że u Ciebie już wiosna tak zaawansowana. Cieplutko też pewnie masz.


Bogdziu - właśnie nie Teraz zaczyna się nijaki tutaj okres Temperatura będzie się kręcić ok 8-10 stopni. W porywach czasem może skoczy wyżej, ale tak pewnie będzie aż do maja, początku czerwca. Cóż, zawsze lepsze to niż zima


Masz rację jakby nie było lepsze to niż zima, ale w tym czasie pewnie spokojnie będa kwitły wszystkie cebulowe i nie będą za szybko przekwitac z powodu mocnego słońca. Jeśli mam rację to nic bym przeciw takiej pogodzie nie miała. To że trochę chłodniej by mi nie przeszkadzało, nie przepadam za zbyt dużym słońcem.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 20:21, 17 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Dziękuję Bogdziu za odwiedziny ja swoje rh dzisiaj popryskałam woda z Florovitem i nawozem do rh
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Bogdzia 20:36, 17 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Dziękuję Bogdziu za odwiedziny ja swoje rh dzisiaj popryskałam woda z Florovitem i nawozem do rh


A co z okryciami? Jeśli beda blade albo jakieś mizerne po zimie to za kilka dni powtórz oprysk.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 20:41, 17 mar 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
okrycia na noc założyłam, a raniutko zdejmę, mam tu 4 Azzuro i po zdjęciu okryć jakby im górne listki polizało, dlatego opryskałam i okryłam na noc, blade nie były po odkryciu tylko listki im zbrązowiały i jakby się pokłoniły chociaż były podlane, chyba to przez przymrozek
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Madzenka 20:44, 17 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
U nas ziemia całkowicie rozmarźnięta więc zagrożenie chyba minęło? Nawet nie zdążyłam dzisiaj zrobić opryskow , tyle innej roboty było.
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Bogdzia 20:46, 17 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
okrycia na noc założyłam, a raniutko zdejmę, mam tu 4 Azzuro i po zdjęciu okryć jakby im górne listki polizało, dlatego opryskałam i okryłam na noc, blade nie były po odkryciu tylko listki im zbrązowiały i jakby się pokłoniły chociaż były podlane, chyba to przez przymrozek


Predzej przez zimowe mrozy, a dużo jest tych brązowych liści?
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 20:48, 17 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)
U nas ziemia całkowicie rozmarźnięta więc zagrożenie chyba minęło? Nawet nie zdążyłam dzisiaj zrobić opryskow , tyle innej roboty było.


Czytałam , strasznie sie narobiłas. Jak ziemia rozmarznięta to już nic im nie grozi , no chyba tylko susza.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
andziulka 20:58, 17 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Słodkich snów Bozenko i udanej niedzieli. Ja jestem padnięta i zaraz lecę do łożka
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Madzenka 21:11, 17 mar 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Bogdzia napisał(a)

U nas ziemia całkowicie rozmarźnięta więc zagrożenie chyba minęło? Nawet nie zdążyłam dzisiaj zrobić opryskow , tyle innej roboty było.


Czytałam , strasznie sie narobiłas. Jak ziemia rozmarznięta to już nic im nie grozi , no chyba tylko susza.


Grunt u mnie jest jak na razie mokry. Dzięki kopaniu mam na bieżąco diagnozę wilgotności
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies