Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Rododendronowy ogród.

Pokaż wątki Pokaż posty

Rododendronowy ogród.

Eve 14:54, 29 mar 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 1128
Bogdzia napisał(a)



ZAKOCHAŁEM SIĘ!

To dobra miłosc i można miec wiecej niż jedną (azalie, rododendrona). Ja tez się kiedys w nich zakochałam ale jak to z miłoscią bywa, dużo pielegnacji wymaga. Wiec jeszcze sie zastanów a jeśli zdania nie zmienisz to przecież nic nie stoi na przeszkodzie żebys tak miał u siebie. Nadal Cię zapraszam do mnie jak będzie zjazd Ogrodowiska 19 maja.

Bożenko, cudowne te zakątki, to jest to co kocham w Twoim ogrodzie
Miłego spotkania z Anią!
____________________
ogród Ewy
andziulka 15:57, 29 mar 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 2608
Bożenko, życzę miłych pogaduszek w realu z Anią. Miałam nadzieję, że i do mnie dotrze, ale trudno Tym razem jej daruję
____________________
Spełnione marzenie - mały domek z ogrodem i pieskami
Bogdzia 18:17, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
hanka_andrus napisał(a)
Siostrze i Tobie życzymy zdrowia!
A na spotkanie jutrzejsze już wyostrzam wzrok! Uściski!


Dzięki Haniu, wszystko jest dobrze, operacja siostry sie udała. Jutro spotkanie z Anią.Pozdrawiam.
Nie wiem kto powiedział że na emeryturze jest więcej czasu. Ja bez przerwy biegam a że jestem coraz starsza to mimo zmeczenia ciągle mnóstwo spraw do załatwienia i roboty do zrobienia.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:24, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Ewa napisał(a)
O fajnie, będzie spotkanie i opowieści


Obawiam się że dużo nie pogadamy bo Ona chce wyjechac jeszcze jutro do Rzeszowa. namawiałam Ją by została na noc i wcześnie rano wyjechała ale nie chce i martwię się że będzie jechała taki kawał drogi żeby pobyc tylko troszkę u mnie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:25, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Irenko juz pewnie wiesz że to jutro a nie dziś. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:34, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
coli napisał(a)
Bogdzia jesteś ekspertką od RH, powiedz mi proszę czy Cunningham`s White wytrzyma w pełnym słońcu przez prawie cały dzień? Rabata jest osłonięta tylko od wsch żywopłotem z thuji. Mam też wilgotną, a w porywach bardzo wilgotną glebę.


Karolino, to jest rh który bardzo dobrze wytrzymuje na słońcu. U mnie właśnie tak rosnie. Cały dzień ma słońce i do tej zimy rósł i kwitł bardzo dobrze ale w tym roku trochę podmarzł. Trzeba w połowie stycznia jak zaczną sie słoneczne dni przykryc go siatką cieniującą i powinno byc dobrze. ja nie przykryłam bo nigdy takiego problemu nie było a akurat zdarzyła się gorsza zima i trochę odchoruje ale na pewno przetrwa. Gorszym zagrożeniem jest ta jak piszesz bardzo mokra ziemia bo one jak zresztą wszystkie rośliny oprócz wodnych nie znoszą stojącej wody , taka stojaca woda może go szybko zniszczyc . Powinnaś zrobic jakieś odprowadzenie wody lub dosc głęboko warstwę ziemi z wieksza ilością piasku tak żeby mu korzenie w wodzie nie stały. Nie bój sie go wykopac i jeszcze raz przesadzic jeżeli zrobisz to teraz lub wczesną jesienia na pewno nic złego mu się nie stanie.Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:37, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Marzena2007 napisał(a)
Bożenko życzę zdrowia siostrze i oby jak najszybciej wróciła do domu a Ty z nią i do nas na ogrodowisko
Fotorelacji ze spotkania z Anią ASC nie mogę się doczekać


Dzięki za życzenia na szczęście wygląda na to że bedzie dobrze.Nie wiem jakiej fotorelacji się spodziewacie czy mamy każdy nasz ruch fotografowac? Dziś pewnie u Ciebie jest fotorelacja , jak wszystkim odpisze polece zobaczyc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:37, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
monteverde napisał(a)
Bożenko jak wrócisz zajrzyj do mnie na 716 stronkę tam wstawiłam zdjęcia 2 moich rh, oba żyją ale czemu po zdjęciu włókniny tak wyglądają i czy do końca się nie zmarnują jeden Calsap drugi Bukett


Aniu byłam i odpisałam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:40, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Eve napisał(a)




ZAKOCHAŁEM SIĘ!

To dobra miłosc i można miec wiecej niż jedną (azalie, rododendrona). Ja tez się kiedys w nich zakochałam ale jak to z miłoscią bywa, dużo pielegnacji wymaga. Wiec jeszcze sie zastanów a jeśli zdania nie zmienisz to przecież nic nie stoi na przeszkodzie żebys tak miał u siebie. Nadal Cię zapraszam do mnie jak będzie zjazd Ogrodowiska 19 maja.

Bożenko, cudowne te zakątki, to jest to co kocham w Twoim ogrodzie
Miłego spotkania z Anią!


Powiem nieskromnie że ja też lubię na nie patrzec ale prawda jest też taka że na zdjeciach ogród lepiej wyglada niz w rzeczywistosci bo wiadomo nie wszystko kwitnie równocześnie a na zdjeciach ma się wrażenie że własnie tak jest.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Bogdzia 18:44, 29 mar 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
andziulka napisał(a)
Bożenko, życzę miłych pogaduszek w realu z Anią. Miałam nadzieję, że i do mnie dotrze, ale trudno Tym razem jej daruję


Na pewno do Ciebie kiedyś zajrzy bo ma po drodze do mamy. Do mnie też wpadnie na krótko niestety i aż się boję o jej bezpieczeństwo bo strasznie dużo km w jednym dniu przejedzie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies