Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 19:47, 08 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Ula mam po drodze do domu takie ogródek, gdzie jak widzę forsycje kwitnące to wiem, że czas ciąć róże I nie jest to ogród sąsiadki
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Magleska 20:07, 08 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
Aga

piękną masz wiosnę ….

kociak wyleguje się na słoneczku
muszę znaleźć u Ciebie te róże bezproblemowe ….lecę szukać
ale najpierw zaległości poczytam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
abiko 20:48, 08 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Zobacz na 638 i 639 str. Tam jest głównie skarpa. Ale moja sąsiadka ma piękną Fairy i to naprawdę spora róża. Białą i różową, jasno różową.

Tylko ja ich nie mam. Popatrz w necie.

Ach.. nie wiem czy za bardzo nie ciachnęłam róż jak tak teraz patrzę, trudno, będą się odbudowywać
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 16:03, 09 mar 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wiosenne przebudzenia i od razu łany drobnicy krokusowej. A ten bez to taki wielki naprawdę?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Magleska 16:41, 09 mar 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18739
abiko napisał(a)
Zobacz na 638 i 639 str. Tam jest głównie skarpa. Ale moja sąsiadka ma piękną Fairy i to naprawdę spora róża. Białą i różową, jasno różową.

Tylko ja ich nie mam. Popatrz w necie.

Ach.. nie wiem czy za bardzo nie ciachnęłam róż jak tak teraz patrzę, trudno, będą się odbudowywać


Aga .....faktycznie spore niektóre

te z A...n mają w opisie ,że do 80 cm wys ....chyba spróbuję je tam przy schodach posadzić ....tanie ...nie będzie żal ,jak nie będą chciały rosnąć ( mam białe )
buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
abiko 12:55, 10 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Pszczelarnia napisał(a)
Wiosenne przebudzenia i od razu łany drobnicy krokusowej. A ten bez to taki wielki naprawdę?


Patrząc na wielkość ogrodu.. wielki
Black Tower.. niby do 3 m, ale jak widzę jak rośnie to nie mam pewności
W tym roku dałam mu spokój, bo w ubiegłym jak i Anda przyciełyśmy.. o zgorozo i nie kwitł Mam nadzieję, że w tym roku pięknie zakwitnie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 12:56, 10 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Magleska napisał(a)


Aga .....faktycznie spore niektóre

te z A...n mają w opisie ,że do 80 cm wys ....chyba spróbuję je tam przy schodach posadzić ....tanie ...nie będzie żal ,jak nie będą chciały rosnąć ( mam białe )
buziaki


Sadź. I tnij bez problemu.. nic im nie będzie.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 13:20, 10 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33620
Piękne masz krokusy Wiosna się u Ciebie uśmiecha

Bez Black Tower nie przycięłam, ale Black Beauty jednak tak. Zobaczymy, czy zakwitnie w tym roku. Pewnie mniej obficie, ale potem z liśćmi już nic nie widzę
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 22:11, 10 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
A ja też z cięciem róż już mam z głowy bo widziałam że w pączkach forsycje już kolor przebija. Przestraszyłam się temperatur wysokich teraz.
Krokusy masz cudowne tez lubię
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
abiko 08:29, 11 mar 2020


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
mira napisał(a)
A ja też z cięciem róż już mam z głowy bo widziałam że w pączkach forsycje już kolor przebija. Przestraszyłam się temperatur wysokich teraz.
Krokusy masz cudowne tez lubię


Miruś u nas już wszędzie forsycje kwitną. Także zabiorę sie też za wrzosowiska. W ubiegłym roku wcześniej cięłam i było zimniej i nic im nie było. Teraz póki mogę muszę jak najwięcej wykonać w ogrodzie.

A mam takie maleństwo.. ile wy macie roboty ze swoimi..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies