Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Przedogródek i drewniany domek.

Pokaż wątki Pokaż posty

Przedogródek i drewniany domek.

AnnaLew 15:17, 30 mar 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Witam serdecznie wszystkich i bardzo proszę o Waszą pomoc w zaaranżowaniu miejsca przed domem. Wjazd na działkę jest od strony północno-wschodniej. Pełny cień jest tylko pod domem na linii ok 1-1,5 metra. W pozostałej części słońce cały dzień wędruje. Po lewej stronie jest oczyszczalnia i przyłącza.
Rośliny, które wstępnie wybrałam to:
cisy,
świerki serbskie,
brzozy Doorenbos,
śliwy wiśniowe Nigra,
hortensje bukietowe,
jabłonki Ola,
róże okrywowe Fairy,
mam jedną wiśnię piłkowaną Amonagawa,

U sąsiadów przy ogrodzeniu rosną rządkiem tuje.
Dom jest drewniany. Marzy mi się ogród pełen kwiatów, swobodny, wiejski...

Z góry pięknie dziękuję za wszelkie sugestie.
AnnaLew 15:18, 30 mar 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
W rzeczywistości sytuacja wygląda tak...

Nie napisałam, że chodnik prowadzący do domu ma długość 22m. Miejsca na rabaty po obu stronach mają wymiary 9mx22m.
AnnaLew 15:26, 30 mar 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
i jeszcze widok z góry...
Anda 15:33, 30 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Witaj Ciekawie zaplanowane z tą długą ścieżką. Domek śliczny. Czy działka kończy sie za domkiem, czy masz tam też jeszcze jakąś większą część ogrodu?
Skąd jesteś?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AnnaLew 15:52, 30 mar 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Bardzo mi miło Mieszkamy pod Lublinem. Na przestrzeń za domem mam już wstępny plan dzięki uprzejmości Danusi. Spróbuję zamieścić zdjęcia.
AnnaLew 16:05, 30 mar 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
i za domem...

Wstępny plan nasadzeń. Mam nadzieję, że wolno mi go tu skopiować.

Anda 16:11, 30 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Fajne pokoje ogrodowe
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 16:12, 30 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Lublin, czyli zimno zimą.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AnnaLew 16:19, 30 mar 2021

Dołączył: 03 lut 2020
Posty: 65
Tegoroczna zima to chyba wszystkim dała do wiwatu. Jestem tak spragniona wiosny, że to jest nie do opisania.
Anda 16:25, 30 mar 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33344
Nie dziwię się
Teraz możesz wyżyć się w ogrodzie.
Chcesz mieć trawnik w przedogrodzie? Bo przedogródek to nie jest
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies