Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielone drzwi w Kruklandii

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielone drzwi w Kruklandii

greg66 21:01, 28 sie 2021


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Juziu a na jaką mniej wiecej grubość kory sypiesz. Chwasty nie będą za bardzo wychodziły?
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Juzia 21:18, 28 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
UlaB napisał(a)
U mnie pojawiły sie doorenbosy - takie 2,5-3 m, chyba nawet w niezlej cenie, ale nijak nie mam jak tego przewiezc. Upolowalam 3 mojego wzrostu - takich mi trzeba, ale nigdzie takich teraz nie moge u nas kupic
Zdjecia na pewno co jakis czas bede wrzucac do pracowego lub moze zaloze nowy wątek. Na razie ruszyl sensownie trawnik, chwasty takze Drzewa malo widoczne na szerokich perspektywach - nie ma co wstawiac Ale co jakis czas dokumentuję do biforafterów


Brzozy szybko rosną, to możesz kupić mniejsze

To czekam na te beforafterki
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 21:21, 28 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
Martka napisał(a)


Juziu, tadammmmm, gotowe! Tu już cacy! I roślinki się korzenią, i żwirek leży. I chwasta nie ma. Wstawisz zdjęcie tego miejsca z samych początków prac ogrodniczych? Jestem pełna podziwu, ostro charowałaś - nagroda być musi! Mili letnicy niech to będą
Przyczepka w roli donicy dla donic to świetny patent! Może stworzymy wątek patentów? Mrokasi szpadel jako podpórka i Twoja przyczepka to już klasyka



Hahahaha! Nawet przyczepka jest!

Było

Jest


Mili letnicy to by była najlepsza nagroda
Dzięki!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 21:24, 28 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
Roocika napisał(a)
Juzia, ja dziś plewilam gruz z rabaty tylko dwie godziny i ledwo żyję ale chyba mąż musi mi pomóc jednak, bo na początku już trawa chce rosnąć
Roboty moc zrobiłaś. Podziwiam bo wiem ile trzeba mieć siły na ogrodowanie.
Pozdrowienia


No to poproś go ładnie

Dzięki i odpozdrawiam!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 21:25, 28 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
Rojodziejowa napisał(a)


A jednak... bo już Cię podejrzewałam o pozaziemskie pochodzenie!

To teraz tylko siedzieć i patrzeć jak rośnie - chwilowo bez knucia


Teraz to ja będę kilometry w górach robić
Tam tylko nogi mocne potrzebne. Plecy odpoczną. I ręce.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Juzia 21:26, 28 sie 2021


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38946
greg66 napisał(a)
Juziu a na jaką mniej wiecej grubość kory sypiesz. Chwasty nie będą za bardzo wychodziły?


5 cm będzie.
CHwasty wiadomo.... jak naniesie wiatr to wylezą.
Ale z korą duuużo mniej ich.
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
UlaB 21:26, 28 sie 2021

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Wszystko sie zmienia a przyczepka trwa

W akcie desperacji rozwazam zakup małych doorenbosów... Najwyzej beda gonic starsze siostry.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Agatorek 21:40, 28 sie 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
No no, niezła zmiana .

Oprócz oczywistości, typu rośliny i rabaty zamiast płazy, to chciałam pochwalić okiennice. Świetnie wyglądają
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 21:42, 28 sie 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Juzia, są rzeczy stałe na tym świecie... przyczepka! Moja droga, kosmiczna metamorfoza, a co tu się będzie działo za rok?!

UlaB, o tak, załóż wątek, Juzia dobrze mówi, a ja też się lekko gubię  Zresztą, pracy i domu nie powinno się łączyć za bardzo nawet na wątkach.

Johanka77 21:58, 28 sie 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
UlaB napisał(a)
U mnie pojawiły sie doorenbosy - takie 2,5-3 m, chyba nawet w niezlej cenie, ale nijak nie mam jak tego przewiezc. Upolowalam 3 mojego wzrostu - takich mi trzeba, ale nigdzie takich teraz nie moge u nas kupic
Zdjecia na pewno co jakis czas bede wrzucac do pracowego lub moze zaloze nowy wątek. Na razie ruszyl sensownie trawnik, chwasty takze Drzewa malo widoczne na szerokich perspektywach - nie ma co wstawiac Ale co jakis czas dokumentuję do biforafterów


Ula musisz koniecznie wątek założyć!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies