Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Basieksp 23:48, 15 maj 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 11395

Ona wie jakie miejsce sobie wybrać na odpoczynek widok piękny, też bym sobie tam posiedziała i podziwiała widoki, te ogrodowee i to co poza ogrodem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka( Pomorskie, okolice Chojnic)*** Wizytówka
antracyt 06:48, 16 maj 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 12336
Magleska napisał(a)


Ale ma miseczki spore do picia
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Monia81 07:20, 16 maj 2024


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8422
Oj kochana jak Ty zapodasz takie fotki, to dech zapiera znam ogród bo przeca nie raz u Ciebie byłam, więc i na fotkach i w realu masz cudnie, wiesz, że na Twoim tarasie to bym mogła siedzieć i siedzieć
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 07:47, 16 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Kasya napisał(a)
Tylko na schodach brak czerwonego dywanu
A cała reszta jest, elegancko i czyściutko

I taka intrygująca dziura….


Kasia Dziękuję

Takich dziur mam więcej -psica poluje na karczownika i rozwala trawnik i rabaty szukając gada trawnik pozwalam -na rabatach nie niech złapie dziada ,bo wczoraj jak plewiłam -to okazało się ,że rośliny w powietrzu rosną


Wiaan napisał(a)


Ogród niezmiennie piękny, ale jaki masz widok, ŁAŁ


Dziękuję cały czas dopracowuję ten mój ogród -a końca nie widać i chwasty .....nie do opanowania

Basieksp napisał(a)

Ona wie jakie miejsce sobie wybrać na odpoczynek widok piękny, też bym sobie tam posiedziała i podziwiała widoki, te ogrodowee i to co poza ogrodem


Basia ona ma kilka takich miejscówek -zależy od pory dnia

antracyt napisał(a)

Ale ma miseczki spore do picia


Zuza haha -to moje niedopracowane ciurkadełka plumkawki ....a ,że przy okazji poidełko to fakt

Monia81 napisał(a)
Oj kochana jak Ty zapodasz takie fotki, to dech zapiera znam ogród bo przeca nie raz u Ciebie byłam, więc i na fotkach i w realu masz cudnie, wiesz, że na Twoim tarasie to bym mogła siedzieć i siedzieć


Monia Dziękuję Kochana

to fotki i dobre światło po prostu -dużo jeszcze kawałków ,gdzie roślin brakuje ,albo coś wypadło ,albo nie rośnie ,jak miało rosnąć -jak to w ogrodzie -są miejsca lepsze i te gorsze





____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:50, 16 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Magara napisał(a)


No widzisz, ja tej mojej skarpy tak nie lubię, że szukam sobie roboty gdzie indziej
Z rozsądkiem to nie ma nic wspólnego

Tylu zdjęć z Twojego ogrodu co w tym sezonie to chyba nigdy nie było - sprawdza się powiedzenie, że wszystko ma swoje plusy i minusy Nie nadążam z oglądaniem, w telefonie to widać tyle co nic


Daga specjalnie sfociłam ją kawałek po kawałku -jak się przyjrzysz ,to dojrzysz ,że są lepsze i gorsze kawałki na niej
ale ogólny widok jest już niezły -wg mnie oczywiście
Brakuje mi kory w ilości nie do ogarnięcia

z fotkami już niedługo się skończy .....w poniedziałek będę wiedzieć ,do kiedy się obijam jeszcze
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 08:04, 16 maj 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 9029
Poobijaj się ile się da!

Fotki super. Ta ściana z doniczkami i bibelotami przykuła moją uwagę.
A ogród zjawiskowy. No ...jak zwykle.
Lece do roboty. Dobrego dnia Madzia.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
April 08:07, 16 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10795
Magleska napisał(a)



U mnie ta Molly jest dostępna -sporo jej było
Przyjedziesz ,to pojedziemy do szkółki




Super, a pamiętasz cenę? Bo znalazłam w jednym miejscu ale 75 zeta za małego pikutka to nie wiem... Chociaż za cersicy płaciłam i więcej... tak teraz głośno dumam, jak to różnie się odbiera te ceny w różnych warunkach.
____________________
April April podbija las Mazowsze
MartaCho 08:15, 16 maj 2024

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2410
Magara napisał(a)


Tylu zdjęć z Twojego ogrodu co w tym sezonie to chyba nigdy nie było - sprawdza się powiedzenie, że wszystko ma swoje plusy i minusy Nie nadążam z oglądaniem, w telefonie to widać tyle co nic


Zgadzam się z Tobą Magarku, tyle zdjęć, a takie piękne, że nie można się oderwać! Właśnie stwierdziłam, że muszę zacząć wcześniej do pracy przychodzić- pierwsza godzinka w spokoju na O.

Madziu ślicznie u Ciebie! Dołączyłabym chętnie do Twojej Wilczycy- miejscówka z widokiem idealna!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Magleska 10:50, 16 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
LIDKA napisał(a)
Poobijaj się ile się da!

Fotki super. Ta ściana z doniczkami i bibelotami przykuła moją uwagę.
A ogród zjawiskowy. No ...jak zwykle.
Lece do roboty. Dobrego dnia Madzia.


Lidka zobaczę co mój chirurg powie
są minusy też tego siedzenia -dużo myśli i kasy dużo mniej a chciałoby się coś pokupować do ogrodu

ale wiadomo -nic na siłę -ile mi powiem ,że mam nie robić ,tyle będę


ścianka z popierdółkami to nowość tego sezonu -lubię takie rzeczy -pewnie tak średnio pasują ,ale już wyrosłam ze spójności

Dziękuję za komplementy

Miłego dnia dla Ciebie też
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 10:51, 16 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
April napisał(a)


Super, a pamiętasz cenę? Bo znalazłam w jednym miejscu ale 75 zeta za małego pikutka to nie wiem... Chociaż za cersicy płaciłam i więcej... tak teraz głośno dumam, jak to różnie się odbiera te ceny w różnych warunkach.


69 zeta i też nie jest zbyt duża
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies