Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Rojodziejowa 18:44, 22 maj 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8992
Pełny sukces!
Swiatło robi w ogrodzie super klimat.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Wafel 19:12, 22 maj 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1145
Tajemniczy ogród nocą...
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Magleska 22:56, 22 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Dziewczyny dziękuję Wam całymi dniami się z tym bawię ,sprawdzam kabel po kabelki ,jak jest uszkodzony peszel ,to wyciągam ,oglądam ,od nowa łączę -także zabawa na całego ,ale powoli coraz bliżej do końca

Zaglądam do Was co wieczór ,ale mało piszę ,bo z reguły jestem padnięta po tych pracach -te symbole są takie maciupkie ,a ja ślepa i zanim znajdę ,gdzie L ,gdzie N ,to czas leeeeci
pozmieniałam łączenia na takie mocno hermetyczne -może będzie to działać w końcu jak trzeba

ale kolejny kawałek za mną -dołożyłam sobie lampki do domku ogrodnika i na rabacie przy domku mam już posprawdzane i podłączone -teraz jeszcze inversowa i błotnista ,a na koniec dołoże dojście do szklarni
Lecę czytać i oglądać co na forum słychać

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 23:01, 22 maj 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7711
Madzia z lampkami to się romantycznie zrobiło.
Ale że Ty to sama to ja z podziwu wyjść nie mogę.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Magara 23:30, 22 maj 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7063
Madzia, super robota Ogród oświetlony wygląda cudnie

Też chciałam jakieś oświetlenie u siebie zrobić, nocne, dyskretne, żeby było przyjemnie spojrzeć wieczorem. Ale DT popukał się w głowę i odmówił współpracy w tym temacie
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 19:53, 23 maj 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22343
Z reguły nie przepadam za ogrodowym oświetleniem. Zrazili mnie do niego sąsiedzi, którzy dali tych lampek tyle, że mam wrażenie, że za płotem rozstawił się lunapark.
U Ciebie jest idealnie. Klimatycznie, nastrojowo, subtelnie. Światło znakomicie podkreśla urodę roślin. Ta ścieżka z boku budynku wygląda nocą bosko!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
basia3012 15:45, 25 maj 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9646
Madziu, z oświetleniem zrobiło się wieczorem romantycznie. Ale, że Ty sama taki elektryk to niespodzianka. Fach w ręku w razie co.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Magleska 23:06, 25 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143


Zapraszam Was do ogrodu Iwonki -moimi oczami


https://www.ogrodowisko.pl/watek/7770-wzgorze-chaosu?page=508




i do ogrodu Sylwii moimi oczami




https://www.ogrodowisko.pl/watek/9663-ranczo-szmaragdowa-dolina-ii?page=3975
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:10, 25 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
LIDKA napisał(a)
Madzia z lampkami to się romantycznie zrobiło.
Ale że Ty to sama to ja z podziwu wyjść nie mogę.


Lidka ja miałam oświetlenie od samego początku ,tylko ze 3 lata temu zaczęło szwankować ,wybijać korki i nie włączałam go

ze względu ,że nie mogę kopać ,ani żadnych cięższych prac jeszcze robić ,to znalazłam sobie takie zajęcie -trochę mi z tym schodzi ,ale jak już zakumałam ,jak to się robi ( pomoc od fachowca najpierw miałam ) to teraz mi to idzie jakoś

Lubię światełka w ogrodzie -zdjęcia trochę przekłamują ,na żywo to spokojniej wygląda -bardziej krzaki i drzewa są popodświetlane

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:11, 25 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19143
Magara napisał(a)
Madzia, super robota Ogród oświetlony wygląda cudnie

Też chciałam jakieś oświetlenie u siebie zrobić, nocne, dyskretne, żeby było przyjemnie spojrzeć wieczorem. Ale DT popukał się w głowę i odmówił współpracy w tym temacie


Daga Dziękuję
Może kiedyś namówisz swojego DT
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies