Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 10:53, 16 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19088
MartaCho napisał(a)


Zgadzam się z Tobą Magarku, tyle zdjęć, a takie piękne, że nie można się oderwać! Właśnie stwierdziłam, że muszę zacząć wcześniej do pracy przychodzić- pierwsza godzinka w spokoju na O.

Madziu ślicznie u Ciebie! Dołączyłabym chętnie do Twojej Wilczycy- miejscówka z widokiem idealna!


Marta to na zdjęciach tak ładnie wygląda ,jeszcze popołudniowa pora dodaje uroku
Jest ładnie nie powiem ,że nie ,ale nie jakoś tak super super

ale dziękuję za docenienie mojej pracy -każdą wolną chwilę poświęcam ogrodowi ,dzieci już mam duże ,a lubię grzebać w ziemi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
April 11:09, 16 maj 2024


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Magleska napisał(a)


69 zeta i też nie jest zbyt duża


Niedużo ale jednak taniej. No i przede wszystkim na żywo, widzisz co kupujesz
____________________
April April podbija las Mazowsze
TAR 11:22, 16 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7864
Pieknie jest, kiedys dojde to tego etapu ze bede tylko odchwaszczac i pielegnowac

Karczownik fuj, niech psina sie spręża, szkoda roslinek.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Judith 11:29, 16 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10331
Basieksp napisał(a)

Ona wie jakie miejsce sobie wybrać na odpoczynek widok piękny, też bym sobie tam posiedziała i podziwiała widoki, te ogrodowee i to co poza ogrodem

Basia, przysiadam się do Was
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 11:44, 16 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10331
Magleska napisał(a)


ścianka z popierdółkami to nowość tego sezonu -lubię takie rzeczy -pewnie tak średnio pasują ,ale już wyrosłam ze spójności

Przybij piątkę, Maglesko!
Zauważyłam pewną prawidłowość w ogrodowaniu: najpierw robimy tak, jak nam się wydaje, że się nam podoba. Potem zdobywamy wiedzę i zaczynamy wiedzieć co nam się podoba oraz planować zgodnie z wszelkimi wytycznymi, z konsekwencją i porządkiem. A potem możemy pozwolić sobie na pójście na żywioł . Bo już potrafimy patrzeć na ogród wyłącznie swoimi oczami, nie zastanawiamy się nad jego odbiorem (co nie znaczy, że nie jest miło, gdy się komuś podoba )

Ps. Gdy ktoś trafi na O. zanim zacznie tworzyć ogród, to pierwszy etap prawdopodobnie nie wystąpi .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
TAR 11:47, 16 maj 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7864
Ju, zapomialas dodac doswiadczenia
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Judith 11:50, 16 maj 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10331
TAR napisał(a)
Ju, zapomialas dodac doswiadczenia

Słusznie - wiedza i doświadczenie . A może nawet bardziej doświadczenie .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Wiaan 11:58, 16 maj 2024


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5457
Judith napisał(a)

Przybij piątkę, Maglesko!
Zauważyłam pewną prawidłowość w ogrodowaniu: najpierw robimy tak, jak nam się wydaje, że się nam podoba. Potem zdobywamy wiedzę i zaczynamy wiedzieć co nam się podoba oraz planować zgodnie z wszelkimi wytycznymi, z konsekwencją i porządkiem. A potem możemy pozwolić sobie na pójście na żywioł . Bo już potrafimy patrzeć na ogród wyłącznie swoimi oczami, nie zastanawiamy się nad jego odbiorem (co nie znaczy, że nie jest miło, gdy się komuś podoba )

Ps. Gdy ktoś trafi na O. zanim zacznie tworzyć ogród, to pierwszy etap prawdopodobnie nie wystąpi .


Dokładnie tak jest
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
antracyt 12:45, 16 maj 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11928
Tak, idealne podsumowanie ogrodowania
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 14:56, 16 maj 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19088
April napisał(a)


Niedużo ale jednak taniej. No i przede wszystkim na żywo, widzisz co kupujesz


Dokładnie Można wybierać ,przebierać ,oglądać z każdej strony i czekać ,która zawoła -weź mnie do domu

TAR napisał(a)
Pieknie jest, kiedys dojde to tego etapu ze bede tylko odchwaszczac i pielegnowac

Karczownik fuj, niech psina sie spręża, szkoda roslinek.


Ania dziękuję
Mam nadzieję ,że w końcu dorwie -tylko oby mi rabat nie rozryła jeszcze gorzej -wczoraj podkopała śś-kę -dobrze ,że zauważyłam -jak zakazałam tu kopać ,to poszła ryć trawnik


Judith napisał(a)

Basia, przysiadam się do Was


Zapraszam -nawet kocyk rozłożę ,albo leżaczki przeniosę


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies