Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 06:23, 13 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
basia3012 napisał(a)


Te zdjęcia realne też bardzo piękne, ale inne. Ale wiesz, ładnemu to we wszystkim ładnie.
Dziękuję, zdrówko ok. Siły wróciły, włosy odrosły. Na razie jest dobrze. Oby tak dalej.


Basiu Dziękuję

zawsze mówiłam ,że włosy ,to nie zęby -odrosną -dobrze ,że siły wróciły -dbaj o siebie i kontroluj często

Buziaki

ps Twoje ciemierniki już ładnie przybrały na masie -nawet kwitły -ciężko je w tym buszu moim pokazać jedynie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 12:40, 13 cze 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 22302
Czytam, że w Wojsławicach Ci się podobało.

Skrzyp nie do pozbycia. Jak wyrywammto daję do spalenia.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
TAR 15:20, 13 cze 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 9538
Madzia piekne masz te tawulki. Juz mialam pytac co to za parzydla takie rozowe.
Wyjazdu do Wojslawic zazdroszcze. Kolo nas sa Wirty ale to raczej lesne arboretum. Male.

____________________
Ogrod nad bajorkiem
mirkaka 16:59, 13 cze 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9775
Madzia, ależ Ty masz piękny ogród,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Gosialuk 18:49, 13 cze 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5667
Madzia obejrzałam zdjęcia twojego ogrodu, Hani i Wojsławic. Chciałabym tak umieć czarować aparatem. Wszystkie pięknie się zaprezentowały na zdjęciach.
Skrzyp u mnie też daje czadu, ale mniej mnie wkurza niż powój, a tego też zatrzęsienie. Kiedy się wybierzecie w moje strony?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Margo2 23:36, 13 cze 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 1576
Magda, nie mogę się napatrzeć na zdjęcia. Dlatego mi tyle schodzi z Waszymi wątkami, bo oglądam po kilka razy.
Jest czad.
Do Ciebie to trzeba by przyjeżdżać kilka razy w roku, żeby zobaczyć jak ogród się zmienia w ciągu sezonu

Magleska napisał(a)



w końcu udało mi się kupić Koko Loko ,ale w tym sezonie nie zakwitnie ,bo kupowana z gołym korzeniem



Róża nadal nie ma paków?
Powinna zakwitnąć na bank w tym roku.

Czy wyłożyłaś swoje skrzynie jakąś folią?
Ja niestety tego nie zrobiłam i teraz musze część wymienić, bo woda rozpulchniła deski.

Byłam w Wojsławicach w zeszłym roku.
Byłam zachwycona
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magleska 06:04, 14 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Urszulla napisał(a)
Czytam, że w Wojsławicach Ci się podobało.

Skrzyp nie do pozbycia. Jak wyrywammto daję do spalenia.


Ula tak w Wojsławicach super -chętnie tam wrócę

skrzyp -mam nadzieję ,że chociaż ograniczę ,bo jak nie ,to nie wiem ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:06, 14 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
TAR napisał(a)
Madzia piekne masz te tawulki. Juz mialam pytac co to za parzydla takie rozowe.
Wyjazdu do Wojslawic zazdroszcze. Kolo nas sa Wirty ale to raczej lesne arboretum. Male.



Ania dziękuję
Tawułki zaczęłam doceniać -ślimaki ich nie żrą i na mokrzejszych stanowiskach są dorodne -tam ,gdzie bardziej sucho w czasie upałów mdleją

Pamiętam o Tobie ,ale jakoś nie mogę się wybrać do szkółki ....poza tym syn teraz zajęty ,żeby pomógł pakować
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:07, 14 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
mirkaka napisał(a)
Madzia, ależ Ty masz piękny ogród,


Mirka Dziękuję i wice versa
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:09, 14 cze 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 19393
Gosialuk napisał(a)
Madzia obejrzałam zdjęcia twojego ogrodu, Hani i Wojsławic. Chciałabym tak umieć czarować aparatem. Wszystkie pięknie się zaprezentowały na zdjęciach.
Skrzyp u mnie też daje czadu, ale mniej mnie wkurza niż powój, a tego też zatrzęsienie. Kiedy się wybierzecie w moje strony?


Gosia Nie wiem narazie kiedy się wybierzemy ,ale jak będzie taki plan ,to na pewno będę dzwonić

Zdjęcia nauczyłam się robić dzięki forum -nie zawsze mi wychodzą super -cykam dużo w automacie i później wybieram te ,które według mnie są fajne



____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies