Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Dragonka 18:22, 24 lip 2021


Dołączył: 29 wrz 2018
Posty: 1190
Ale trafiłam! Miałam Ci już pomarudzić ostatnio, że Najpiękniejszej mało zdjęć a tu niespodzianka! Ale bym się z nią poganiała chętnie, 'mój' sąsiadów na przechowaniu wakacyjnym to maltańczyk, chwilkę pobiega i nie ma siły. No i nie ma zębów odpowiednich na szarpanie się z zabawkami
____________________
Baśka Ogród(nie)Mocy
SlonecznyOgrod 22:02, 24 lip 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
U mnie dziś takie idealne 27stopni , nie za ciepło, człowiek już zahartowany jak Afrykańczyk, wczorajsze 24stopnie to za chłodno

Znowu coś wymyśliłaś, nowa rabata no i fajnie o to chodzi, żeby się tym bawić i cieszyć
Buziaki
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 22:57, 24 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18481
Gosiek33 napisał(a)



czyściec wełnisty


Pięknota


Gosiu dzięki za podpowiedz
skończyłam rabatę przy basenie
znowu kawałek trawy mniej do koszenia

fotek brak ,bo ciemno było ,jak wsadzałam ostatnie rosliny

Pięknota już ma siwy pyszczek ....rano byłam na szczepieniu i dostała nową piłeczkę w nagrodę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:05, 24 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18481
Urszulla napisał(a)
Madzia jesteś szalona ja czekam na deszcz, opryskałam przedogródek i akurat przez te dwa dni mi preparat zadziała, mam nadzieję


Ula
też mam nadzieję ,że Ci ten preparat podziała

e tam ...od razu szalona
po prostu szare ML nie pasowały mi do ogniskowej -musiałam przesadzić ....i nawet córa mówiła ,żebym coś przy basenie zrobiła ,bo ludzie się gapią spacerując

,a ice dance wiesz ,że mam pełno ....to taka minimalistyczna jak na mnie rabata -ML,ID ,czyściec i macierzanka ....derenia jednego tam przesadziłam ,bo miejscówka na bagnistej mu nie siadła -zaczął żółknąc i chorować ....może tu mu będzie lepiej

a na ogniskowej też pełno tetrisów zrobiłam -porozsadzałam śmiałki w miejsce ML ....dosadziłam kwiatków ....jest kolorowy szał ciał
Przyjedz na kawę ,to zobaczysz

Jutro jestem do 14 napewno w domu
nie mam lepszych fotek -tylko takie robocze




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:07, 24 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18481
Dragonka napisał(a)
Ale trafiłam! Miałam Ci już pomarudzić ostatnio, że Najpiękniejszej mało zdjęć a tu niespodzianka! Ale bym się z nią poganiała chętnie, 'mój' sąsiadów na przechowaniu wakacyjnym to maltańczyk, chwilkę pobiega i nie ma siły. No i nie ma zębów odpowiednich na szarpanie się z zabawkami


Basiu
dziś byłam z nią na szczepieniu i w nagrodę nowa piłeczka -piszczy mi nią non stop przed uszami -robiąc rabatę musiałam co chwilę robić przerwy ,żeby jej porzucać

mam jeszcze takie wilcze kawałki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:12, 24 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18481
SlonecznyOgrod napisał(a)
U mnie dziś takie idealne 27stopni , nie za ciepło, człowiek już zahartowany jak Afrykańczyk, wczorajsze 24stopnie to za chłodno

Znowu coś wymyśliłaś, nowa rabata no i fajnie o to chodzi, żeby się tym bawić i cieszyć
Buziaki


Darcia u nas dziś było 30 ....dopiero po 16 wyszłam kopać dalej

nowa rabata podoba mi się -jutro ją sfocę

mam jeszcze nadmiar brązowych traw -nie pamiętam czy bronze form ,czy chocolatte ....
i mam ochotę zrobić z nimi też jakąś minimalistyczną rabatę .....ale nie mam pomysłu z czym by je połączyć i gdzie ją zrobić przede wszystkim ....

najbardziej by mi pasowała z limonką ....albo z ....nie wiem sama ....
muszę przejrzeć pinteresta może wpadnie mi jakiś pomysł

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 01:44, 25 lip 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81974
Brązowe trawy wrzuć na ognistą rabatę
Też będę robić rabatę z czyśćcem, ale u mnie będzie tam czyściec z bodziszkiem, zawilcami i budleją ta co przy strumieniu miała być łączona dziś została połączona, wygląda lepiej choć jeszcze nic nie posadzone
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
wiklasia 07:03, 25 lip 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Ja brązowe trawy mam połączone z bordo rozchodnikami. Chciałaby dorzucic tam trochę pomaranczu
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Urszulla 10:51, 25 lip 2021


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21826
Mi się te brązowe trawki widzą najlepiej z pomarańczem u mnie też jakoś rośliny muszą grać....jak nie to myślę o przesadzaniu. A to nie mała praca....
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Johanka77 11:08, 25 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Dzień dobry!
Poczytałam i macham niedzielnie!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies