Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

SlonecznyOgrod 22:22, 26 lip 2021


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Madzia cudownie masz, już nie wiem co chwalić...
Warzywnik przepiękny, tyle skrzyń, więc trochę tych warzyw będziesz miała, warzywnik obowiązkowy, a Twój przepiękny ( wiem już to pisałam )
Nowa rabata ma super wypasione ML i te na dole też ich gęsto, efekt jest natychmiastowy.
Wszędzie pięknie i tylko dwie rączki to wszystko tworzą, brawo dla Ciebie
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Magleska 22:24, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18446
Joann napisał(a)
Rabata limonkowa jest chyba moja ulubioną! Madziu, uwaga pytanie może być głupie, co to białe takie długie tam rośnie? Ładne to


Joann to liatrie białe -musze tam jeszcze kilka dosadzić-bo też mi się podobają
miało tam być jeszcze pełno jeżówek pomarańczowych ,białych i limonkowych ,ale wzięły się i zdechły ...
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gosialuk 22:25, 26 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Kobieto nadążyć za tobą nie można.
Bardzo podoba mi się rabata przy basenie.
Jak jesteś specjalistką od miskantów, to podpowiedz czy bardzo głęboko korzeni się Memory. Obiecałam mamie i ciekawa jestem czy sama dam radę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Gosialuk 22:26, 26 lip 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5263
Kobieto nadążyć za tobą nie można.
Bardzo podoba mi się rabata przy basenie.
Jak jesteś specjalistką od miskantów, to podpowiedz czy bardzo głęboko korzeni się Memory. Obiecałam mamie i ciekawa jestem czy sama dam radę.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Martka 22:35, 26 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, warzywnik bardzo energetyczny, żółty i pomarańcz w jego towarzystwie zaskakująco dobrze tam sobie współgrają. Miałam iść spać, ale jeszcze się zachwycam Johanki elewacją i Twoim ogrodem dobranoc!
Magleska 22:47, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18446
Johanka77 napisał(a)


Liatra Kłosowa?


dokładnie ...jeszcze tam mam odętkę ,rozwary ,floksy białe
jeżówki ,hortki little lime i limki chyba .....



napchane na full
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:51, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18446
SlonecznyOgrod napisał(a)
Madzia cudownie masz, już nie wiem co chwalić...
Warzywnik przepiękny, tyle skrzyń, więc trochę tych warzyw będziesz miała, warzywnik obowiązkowy, a Twój przepiękny ( wiem już to pisałam )
Nowa rabata ma super wypasione ML i te na dole też ich gęsto, efekt jest natychmiastowy.
Wszędzie pięknie i tylko dwie rączki to wszystko tworzą, brawo dla Ciebie


Darcia dziękuję Kochana za tyle pochwał
Ogród to sposób na wszystkie moje bolączki
warzywa na bieżąco przerabiam -ogórasy zaprawione ,kompoty z owoców ,dżemiki ,pomrożona zieleninka ....nie ma kiedy poleżeć i się podelektować nic nie robieniem

ale w sumie ,to dobrze ,bo nie umiem nic nie robić ....no chyba ,że jestem chora

Buziaki

ps.lubię ten swój warzywnik
jedynie powojniki jednak mnie nie lubią i nie chcą obrosnąć wszystkich obelisków i łuków ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 22:57, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18446
Gosialuk napisał(a)
Kobieto nadążyć za tobą nie można.
Bardzo podoba mi się rabata przy basenie.
Jak jesteś specjalistką od miskantów, to podpowiedz czy bardzo głęboko korzeni się Memory. Obiecałam mamie i ciekawa jestem czy sama dam radę.


Gosia ja sama nie mogę nadążyć

Memory nie korzeni się jakoś głęboko ,ale jest mega ciężki -samo obkopanie go nie stwarza mi problemów....ale już wyciągnięcie ciężkiej bryły tak ....staram się nie dopuszczać do wielkiego rozrostu ,bo go po prostu nie wyciągnę ....myślę ,że na wiosnę już musze swoje znowu dzielić
a dzielenie -najlepiej piłą spalinową ( jeszcze się takiej nie dorobiłam ,więc u mnie młotek i siekiera )

Możesz też spróbować po kawałeczku z bryły odkopać -tak z boków odrąbać sztychówką lub siekierą -ja tak uszczuplałam wiosną swoje ...

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 22:59, 26 lip 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Oczopląsu można tutaj dostać, ale masz kolorów!

Basenowa wyszła extra, strasznie podobają mi się te kępiska miskantow
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 23:00, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18446
Martka napisał(a)
Madziu, warzywnik bardzo energetyczny, żółty i pomarańcz w jego towarzystwie zaskakująco dobrze tam sobie współgrają. Miałam iść spać, ale jeszcze się zachwycam Johanki elewacją i Twoim ogrodem dobranoc!


Martka trochę tej żółci tam za dużo ...ale cóż wyrosło to ,co najsilniejsze

Nie mam dobrej fotki tych vanilek z liatrią ,jeżówką i rdestem-to jest rabata przy wiśniach i memory -memeory mi tam tak się rozpanoszyły ,że zagłuszyły całą koncepcję


też uciekam spać

Dobranoc
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies