Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 19:04, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Kasia_CS napisał(a)

Piękna fota.. te trawki kłaniające się floksom!

Może to brązowej rabatki jakiś bordowy klonik palmowy w ramach wyższego akcentu A Ty lubisz klony



Ja się właśnie ze swoich myśli uśmiałam, bo co chwilę piszesz, że masz tą czy tamtą roślinę na stanie - tu podzielić, tam w przechowalni - że normalnie szkółkę mozesz już otworzyć hihi

Jezu, ale ja dużo przegapiłam przez ostatni rok... Świetnie wygląda Twoja basenowa i nasadzenia wokół Już nie mówiąc o tym, że początkowo jak weszłam w Twój nowy wątek, to z przerażeniem uznałam, że się w ogóle przeprowadziłas i to zupełnie nowy ogród - dopiero skarpa i ścieżki z płyt mnie upewniły, że to to samo miejsce. Ale za płotem Ci się chyba trochę pobudowało? Wcześniej miałaś raczej pustki, a teraz wydawało mi się, że już trochę się pozmieniało - chyba, że akurat w kadry powchodziły jakieś Twoje zabudowania i tez nie poznałam


Kasiu

bordowe kloniki są na ogniskowej i też mają brązowe w nóżkach ....tylko to młodziutkie nasadzenia i narazie szału nie robią


mam chwilami serdecznie dość swojej pracy -z chęcią bym się zajęła roślinkami ,ale nie wiem od czego zacząć i czy jest się w stanie z tego utrzymać ( wcale kokosów nie pragnę ,ale na opłaty i jedzenie dobrze by było )


Basenowa skończona 2 dni temu -najmłodsze dziecko w ogrodzie -trawy spore ,to wydaje się starsza

za płotem doszedł jeden dom i drugi w dalszej odległości się buduje ....ja z przodu domu mam sporo sasiadów ,jedynie tyły puste i oby tak zostało jak najdłużej
może też nie poznałaś ,bo teraz najwięcej działam na nowej części

A Ty jeszcze w dwupaku ? ....Nineczka coś się nie śpieszy trzymam kciuki i mobilizuję dziecię do wyjścia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:05, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
KasiaBawaria napisał(a)
Wilczyca cudowna i ta trawiasta rabata bardzo mi sie podoba


Kasia dziękuję u mnie większość trawiastych rabat z dodatkami bylin
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:10, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
antracyt napisał(a)
Ale masz przepiękne zestawienia kolorystyczne w zbliżeniach, ogniste i te chłodne również.


Zuza cieszę się ,że Ci się podoba
mam jeszcze kilka fotek z warzywnika
łączka tam oszalała




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:11, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Urszulla napisał(a)



Z daleka wygląda obłędnie co za inspiracja z widokiem na taflę wody


Ula z bliska też całkiem całkiem
sorki ,że na sms-ka Ci nie odpisałam ,ale cały dzień w pracy byłam ....ten tydzień mam mocno pracowy -w wekend mam wolne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 19:12, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
Roocika napisał(a)
Magda, przypomniało mi się, że w jednym sklepie internetowym widziałam krwawnicę białą ona z pewnością da sobie tam radę
Edit i firletka poszarpana w białej odmianie też


Asia pamiętasz w którym sklepie ? ..
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
antracyt 20:35, 26 lip 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11650
Magleska napisał(a)


Zuza cieszę się ,że Ci się podoba
mam jeszcze kilka fotek z warzywnika
łączka tam oszalała





Łączka ze słonecznikami to jest to i aksamitki uciekające ze skrzyń prawie jak u mnie, tylko chwastów doszukać się nie mogę
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Mgduska 20:49, 26 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magleska napisał(a)



i z góry


idę do Ciebie popatrzeć na listę

Ps.widziałam Twoją szkółkę szał


Ależ to jest ładne w kolorze ! Zaczynam poważnie myśleć o rabacie limonkowe, serio
Nie wiem gdzie, ale coś wykombinuję
____________________
Sałatka pokrzywowa
Joann 22:14, 26 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2066
Rabata limonkowa jest chyba moja ulubioną! Madziu, uwaga pytanie może być głupie, co to białe takie długie tam rośnie? Ładne to
____________________
Joanna Ogród długi
Magleska 22:21, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18449
antracyt napisał(a)

Łączka ze słonecznikami to jest to i aksamitki uciekające ze skrzyń prawie jak u mnie, tylko chwastów doszukać się nie mogę


Zuza
chwastów nie widać ,bo busz
część aksamitek musiałam wyrwać ,bo tak się rozpanoszyły ,że papryka nie miała szans dojrzewać

Mgduska napisał(a)


Ależ to jest ładne w kolorze ! Zaczynam poważnie myśleć o rabacie limonkowe, serio
Nie wiem gdzie, ale coś wykombinuję


Magda ja właśnie lecę kolorystycznie rabaty ....odgapiam od Szefowej troszkę

mam dwie limonkowe rabaty -jedna na starej części -ta z brązowymi trawkami i kapka pomarańczu tam jest
a na nowej bez brązu i bez pomarańczu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Johanka77 22:22, 26 lip 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Joann napisał(a)
Rabata limonkowa jest chyba moja ulubioną! Madziu, uwaga pytanie może być głupie, co to białe takie długie tam rośnie? Ładne to


Liatra Kłosowa?
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies