Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 23:03, 26 lip 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Agatorek napisał(a)
Oczopląsu można tutaj dostać, ale masz kolorów!

Basenowa wyszła extra, strasznie podobają mi się te kępiska miskantow


Aga dzięki bardzo

mam mega kolorowo -taka kokocha ze mnie


Dobranoc
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Helen 08:12, 27 lip 2021


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8309
Magleska napisał(a)



Madzia, tu gdzie zrobiłaś zdjęcie, ustawiłabym ławeczkę i gapiła się na pięknie skomponowany ogród i ten drugi, zapożyczony.
____________________
Helen - Hortensjowo
Mgduska 09:01, 27 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Magleska napisał(a)



Magda ja właśnie lecę kolorystycznie rabaty ....odgapiam od Szefowej troszkę

mam dwie limonkowe rabaty -jedna na starej części -ta z brązowymi trawkami i kapka pomarańczu tam jest
a na nowej bez brązu i bez pomarańczu


Obie ładne!
Ale te hortki to pewnie zróżowieją, czy nie? Nie lubię, jak różowieją, wolę je w fazie biało - zielonej.
Mój M. jest fanem paproci, a ostatnio trafiliśmy na takiego pióropusznika w kolorze limonkowym (u Ciebie takie widzę, dobrze widzę?), zdaje się, że będzie zaczątkiem rabaty - posadzony przy cisach świeci z daleka
____________________
Sałatka pokrzywowa
Joann 09:04, 27 lip 2021


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2064
Magleska napisał(a)


Joann to liatrie białe -musze tam jeszcze kilka dosadzić-bo też mi się podobają
miało tam być jeszcze pełno jeżówek pomarańczowych ,białych i limonkowych ,ale wzięły się i zdechły ...


Madziu, litrie też ładne, ale myślałam o odętkach, żeby je dać do siebie. Liatrie dużo miejsca chyba zajmują? Tylko czytam teraz, że odętki mają rozłogi
____________________
Joanna Ogród długi
Mgduska 09:15, 27 lip 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Akurat zaglądam, więc dorzucę od siebie - liatry zajmują bardzo niewiele miejsca, to bardzo wdzięczne rośliny, kwitną dość długo, a po przekwitnięciu mają ładne kwiatostany. Ja je zostawiam nawet do wiosny, dzięki czemu zdarza się, że się sieją.
____________________
Sałatka pokrzywowa
Martka 20:33, 27 lip 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Magleska napisał(a)


memeory mi tam tak się rozpanoszyły ,że zagłuszyły całą koncepcję


Miskanty to giganty u mnie tak się rozpanoszył gracimillus, w szpalerze niech sobie tam rosną, ale tu na rabacie jakoś tak ciąży z jednej strony, że mam wrażenie, że za moment druga strona rabaty fiknie do góry jak na huśtawce równoważnej Piłę spalinową z sąsiadem ogrodnikiem muszę na wiosnę zorganizować

A wracając do rabaty, to połączenie fioletu, kremu i pomarańczy ma moc świetne robisz te zestawienia, Madziu, nie może się człowiek nagapić.

Skoro powojniki nie chcą rosnąć, to może róże pnące? U Ciebie dużo słońca...?

eVka 08:56, 28 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Urszulla napisał(a)
Miałam najbliżej to pierwsza wrzucę fotki z wilczego bez wilka tym razem ogród zachwyca każdym metrem z osobna. Przechodząc odsłaniają się coraz to nowe kompozycje i nasadzenia a dążenie do perfekcji przewyższa wszystko

Delikatny róż i delikatne formy



Madziu, ja Ty komponujesz kolorystycznie rabaty!! Cudo, bardzo mi sie podoba to połączenie
____________________
eVka 09:02, 28 lip 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Urszulla napisał(a)
W warzywniku czad kwiaty, warzywa, porządek, kolor, na bogato...Na pewno dziewczyny będą pisać o pomidorach, ogórkach



Super takie paskowe rabaty! Musze odgapić i ukroić paseczek trawnika pod takie cudo Tylko jak tu przekonać męża Musze coś wymyślić haha
Madzia, Twój ogród to dla mnie taka Danusiowa Anglia, serio!
____________________
anabuko1 11:42, 28 lip 2021


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23558
Ładne latrie.
U mnie też się ładnie rozmnożyły.
A to memory takie wielkie ??
Piękne i wielgachne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
daredevil 12:14, 28 lip 2021

Dołączył: 08 cze 2021
Posty: 3572
Ale ładnie u Ciebie wszystko rośnie A jaki widok masz! Zachwycam się

Ps nie chciałabyś u mnie popielić?
____________________
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11118-podkrakowska-wies-foliak-kury-i-my
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies