Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie wymarzony …

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie wymarzony …

Patrycja_KG_Lu 11:57, 16 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2661
Jakbyś nie napisała o nornicy to nikt by nawet nie powiedział, że masz mniej tulipanów. Na ostatnim zdjęciu ten tulipan ciemny po prawej to Paul Scherer, o którym kiedyś pisałaś tylko jakoś słońcem rozświetlony czy jakaś totalnie inna odmiana?
P.S. Mogłabyś pokazać foty rozplenicy Lady U przed i w trakcie kwitnienia?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Alija 18:33, 16 kwi 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8729
olciamanolcia napisał(a)
No to jeszcze kilka fot






Przepiękne tulipany, cudne zestawy. Zastanawiam się dlaczego u mnie zawsze taki misz-masz.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Marcin89 19:00, 16 kwi 2024


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2386
Niektórzy to mają szczęście Jakie masz cudne tło dla swoich drzew w postaci tych ogromnych świerków. Nie to co ja, muszę się martwić czym wysokim zasłonić bajzel za płotem... A miejsca mało na wielkości.

A tulipany przecudne!
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Patrycja_KG_Lu 09:02, 17 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2661
Wsadziłam jesienią 2 sztuki kaliny koralowej Roseum. Takie mikrusy były, ale podrosły i nawet mają swoje pierwsze pączki. Zauważyłam natomiast, że kilka liści się zwinęło i chodzą tam mrówki. Pewnie szykują dla swoich koleżków mszyc kryjówki. u Ciebie też tak jest? Zostawiasz to na żywioł? Pryskasz? Polewasz wodą?
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
olciamanolcia 20:41, 17 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
edi75 napisał(a)
mam pierwszy sezon.. tylko że opciełam po d..e i się zbiera


Zbierze sie nie bojaj
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 20:41, 17 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
edi75 napisał(a)
mam pierwszy sezon.. tylko że opciełam po d..e i się zbiera


Zbierze sie nie bojaj
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
ElzbietaFranka 20:55, 17 kwi 2024


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13865
Ja ciebie ostrzegam przed zbytnim zachwytem. Lepiej być przygotowanym na różne niespodzianki

Powinnam już nic nie kupować i korzystać ze swoich zasobów roślinnych, ale niech tam turzyce chyba kupię.

____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
olciamanolcia 21:16, 17 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
ajka napisał(a)
Pięknie wyglądają tulipany w grupie, u mnie sadzone w lini nie mają takiego uroku.

Jak tam twoje platany, zbierają się? bo u mnie bardzo powoli.


Od poczatku tak je sadzę -pierwsze były EE i Paul Scherer. te na froncie sadziałm po 12 cebul w jednym miejscu (przy scieżce) a teraz jest ich ponad 20 i wszystkie piękne nie takie chudzielce jak przy platanach

A platany u mnie śpią chociaz maja pełno pypci -juz słyszę codziennie" chyba za mocno przycięłaś" chyba nie odbija "
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 21:17, 17 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
ElzbietaFranka napisał(a)
Ja ciebie ostrzegam przed zbytnim zachwytem. Lepiej być przygotowanym na różne niespodzianki

Powinnam już nic nie kupować i korzystać ze swoich zasobów roślinnych, ale niech tam turzyce chyba kupię.




jak chcesz turzyce to Ci wyślę
adresik napisz na priv
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 21:19, 17 kwi 2024


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7053
Marcin89 napisał(a)
Niektórzy to mają szczęście Jakie masz cudne tło dla swoich drzew w postaci tych ogromnych świerków. Nie to co ja, muszę się martwić czym wysokim zasłonić bajzel za płotem... A miejsca mało na wielkości.

A tulipany przecudne!


A ja ich nie znoszę. Przez nie horty mi tam nie rosły i cały ten pas gdzie posadzone sa śliwy jest w pajęczynie świerkowych korzeni Klony palmowe tez nie dawały rady...
Tulipany sie kłaniają
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies