Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród szmaragdowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród szmaragdowy

an_tre 20:49, 29 paź 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22388
Dzięki twojej wizycie u Danusi wpadłam tu ponownie i jak poprzednio zachwycałam się twoim ogrodem, jest pięknie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Gardenarium 20:53, 29 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krzysiu, jeśli nie ma śniegu, a mróz jest spory prześledź prognozy długoterminowe. Z jakiego rejonu jesteś? a widzę - Bydgoszcz. Moim zdaniem nie opatulaj bo idzie ocieplenie, śledź tą stronę

http://www.yr.no/sted/Polen/Kujavisk_Pommern/Bydgoszcz/langtidsvarsel.html

Ewentualnie okręć agrowłókniną najcenniejsze albo najwrażliwsze rośliny.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Enya73 20:57, 29 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Przyszłam ponownie pozachwycać się Twoim ogrodem Zdecydowanie za mało zdjęć Proszę o więcej
Wspaniała ta kaskada
O i widzę nowy, bardzo interesujący awatarek Z fajką Ci do twarzy
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Gardenarium 21:11, 29 paź 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Krzysiu, obejrzałam od początku, strumień ma bardzo ładnie zamaskowane brzegi, rozlewiska hmm. czyżby spadek był za mały, czy nie ma przegród, że woda tak leniwie płynie, czy nie płynie?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
krisec 21:38, 29 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
an_tre napisał(a)
Dzięki twojej wizycie u Danusi wpadłam tu ponownie i jak poprzednio zachwycałam się twoim ogrodem, jest pięknie


Aniu sąsiadeczko dziękuje niezmiernie.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 21:41, 29 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Gardenarium napisał(a)
Krzysiu, jeśli nie ma śniegu, a mróz jest spory prześledź prognozy długoterminowe. Z jakiego rejonu jesteś? a widzę - Bydgoszcz. Moim zdaniem nie opatulaj bo idzie ocieplenie, śledź tą stronę

http://www.yr.no/sted/Polen/Kujavisk_Pommern/Bydgoszcz/langtidsvarsel.html

Ewentualnie okręć agrowłókniną najcenniejsze albo najwrażliwsze rośliny.[/quote

Dziękuję kloniki opatuliłem białą agrowłókniną.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 21:44, 29 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Enya73 napisał(a)
Przyszłam ponownie pozachwycać się Twoim ogrodem Zdecydowanie za mało zdjęć Proszę o więcej
Wspaniała ta kaskada
O i widzę nowy, bardzo interesujący awatarek Z fajką Ci do twarzy
Pozdrawiam serdecznie


Dziękuje Anito. Będzie więcej fotek.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 22:08, 29 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Gardenarium napisał(a)
Krzysiu, obejrzałam od początku, strumień ma bardzo ładnie zamaskowane brzegi, rozlewiska hmm. czyżby spadek był za mały, czy nie ma przegród, że woda tak leniwie płynie, czy nie płynie?



Danusiu są przegrody, posypane są kamieniami i przez to płynie leniwie woda.

Rozlewiska tak mają za mały spadek.Twoje oko profesjonalistki to wychwyciło.

Wiosną coś temu zaradzę, podniosę lekko brzegi folii i skoryguje przegrody zobaczymy co to pomoże.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Hogata 22:12, 29 paź 2012


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Witam.
Jestem pod wrażeniem. Idę już lepiej spać, mam nadzieję, że po tych niepowtarzalnych widokach z twojego ogrody przyśni mi się wizja mojego ogrodu.
Pozdrawiam
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
krisec 22:48, 29 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
Lepiej chuchać na zimne, kloniki opatulone.





____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies