Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród szmaragdowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród szmaragdowy

Enya73 22:21, 21 paź 2012


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Witam, wpadłam z rewizytą i oniemiałam z wrażenia. Gdzieś Ty się ukrywał z takim pięknym ogrodem? Jest po prostu niesamowity, wykorzystałeś wszelkie atuty takiej przestrzeni. Ciekawie zaaranżowany, niebanalny, niepowtarzalny. Mogłabym mnożyć pochwały. Jesteś genialny! Tylko bywaj tu częściej i pokazuj więcej zdjęć Jestem szczerze zachwycona
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Mala_Mi 22:23, 21 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Witaj ........obejrzałam Twój ogród..... znów z gatunku tych co potem człek by swój zaorał..
Ja takiego pięknego nie będę mieć bo mi brak konsekwencji... ale szeroki obwódek bukszanowy... podoba mi się....zgapiam i pomyślę nad tym
Wodospad......... marzenie... ścieżki poukładane też marzenie.. ja sobie tak nie zrobię, bo za często robię zmiany..... ale kobieta ziemną jest... i ten typ tak ma....
Masz cudny ogród....... a to młoda cześć..... rok temu był plac budowy.... Jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej......
Acha .. czuję się zaproszona Głowy w piasek jak struś nie musisz chować...
Moja najlepsza koleżanka jest spod Włocławka.. to do Bygdoszczy rzut beretem... po drodze Bogdzia.... więc ... może kiedy

Dzięki za

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
krisec 22:33, 21 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
asc napisał(a)

Żurawkowo








Witaj... pochwalę potem..... na razie doszłam tu..... i od razu pytanie jak się zwą te żurawki???
I mykam dalej oglądać...


Aniu Pierwsza żurawka na fotce to Marmalade a druga to Berry Marmalade. Zakupione zostały z firmy Vitoflora mają ciekawą ofertę.może się przyda.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
krisec 22:37, 21 paź 2012


Dołączył: 23 paź 2011
Posty: 597
asc napisał(a)
Witaj ........obejrzałam Twój ogród..... znów z gatunku tych co potem człek by swój zaorał..
Ja takiego pięknego nie będę mieć bo mi brak konsekwencji... ale szeroki obwódek bukszanowy... podoba mi się....zgapiam i pomyślę nad tym
Wodospad......... marzenie... ścieżki poukładane też marzenie.. ja sobie tak nie zrobię, bo za często robię zmiany..... ale kobieta ziemną jest... i ten typ tak ma....
Masz cudny ogród....... a to młoda cześć..... rok temu był plac budowy.... Jest pięknie, a będzie jeszcze piękniej......
Acha .. czuję się zaproszona Głowy w piasek jak struś nie musisz chować...
Moja najlepsza koleżanka jest spod Włocławka.. to do Bygdoszczy rzut beretem... po drodze Bogdzia.... więc ... może kiedy

Dzięki za



Aniu zapraszam w Kuj-pomorskie na szmaragdową, będzie mi miło. Dziękuje za odwiedziny.
Przeorał, drastyczna przesada Aniu.
____________________
Krzysztof . Ogród Szmaragdowy
Mala_Mi 22:46, 21 paź 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Krzysztofie... ja co chwila coś "oram"
Dzięki za nazwy....... szukam sprawdzonych i ładnych żurawek... bo wiosną znów małą rewolucja...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
eliza3 23:05, 21 paź 2012


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj wieczorowo, niezły spacer sobie zrobiłam po Twoim ogrodzie, teraz będę miała kłopoty z zaśnięciem. Ogród piękny, zadbany, dopracowany, katalogowy... Bardzo mi się podobają Twoje murki, wyglądają cudnie, rośliny pięknie oddają piękno kamienia, a ściana z wodą... och.
Pooglądałam, powzdychałam i tyle mojego... będę zaglądać, aby poprawić sobie humor, bo spacerek po takim ogrodzie zawsze dobrze nastraja.
Pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
Wieloszka 09:18, 22 paź 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Pięęęękny ogród!!! Jaki dopracowany, wszystko bardzo starannie wykonane! Musisz pokazywać więcej fotek! A ściana wodna ochrzczona "wodogrzmotem" powala!!! Jestem zachwycona jak poprzedniczki
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
grembosia 19:22, 22 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Niesamowicie zagospodarowana przestrzeń, bije z niej spokój (mimo wodogrzmotu ).
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
grembosia 23:02, 22 paź 2012


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 2748
Przecież nad Miedwiem też są ryby
Zapraszam serdecznie, tym milej, że krajana, pochodzę z Nakła
____________________
Grembosia- spacerkiem po ogrodzie *** Wizytówka 2014
Slawko 20:46, 29 paź 2012


Dołączył: 27 wrz 2012
Posty: 1363
krisec napisał(a)
Cichy wodogrzmot.







Świetna jest ta kaskada pozdrawiam
____________________
Slawko I ja podzielę się z Wami moim ogrodem *** naturalisticgardenart.blogspot.com *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies