Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Pokaż wątki Pokaż posty

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Margerytka40 08:59, 10 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gardenarium 09:02, 10 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Asia, super, jestem ciekawa remontu i po remoncie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgataP 09:19, 10 sty 2022


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Asiu, zachwyca mnie wszystko w Twoim ogrodzie. Jesteś ogromnie kreatywna, pracowita i pomysłowa. Jestem ciekawa dalszych prac choć już teraz osiągnęłaś poziom z którego powinnaś być bardzo dumna. Ogromnie liczę na to, że uda nam się zobaczyć w tym roku.
Już brakuje mi tych spotkań jak tlenu. Pozdrawiam Cię ogromnie.
____________________
Z Pszenicznej...
Margerytka40 09:28, 10 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gardenarium napisał(a)
Asia, super, jestem ciekawa remontu i po remoncie


Danusiu witaj w kolejnym wątku.
Zamierzam właśnie zacząć od pokazania co się zmieniło. Jak forum wpłynęło na wygląd mojego ogrodu. Cały czas pamiętam, że gdyby nie to miejsce to pewnie sama nie podołałabym. Ba, nawet nie wiem, czy zaczęłabym tak wielkie zmiany
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gardenarium 09:31, 10 sty 2022


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ogrodowisko ma dobry wpływ, teraz moje przesłanie odmiany polskich ogrodów poszło dalej i jest mnóstwo ludzi, którzy tutaj niosą pomoc za co dziękuję, ale też są tacy co oderwali się od Ogrodowiska. Dziękuję, że z nami jesteś
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Margerytka40 09:51, 10 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AgataP napisał(a)
Asiu, zachwyca mnie wszystko w Twoim ogrodzie. Jesteś ogromnie kreatywna, pracowita i pomysłowa. Jestem ciekawa dalszych prac choć już teraz osiągnęłaś poziom z którego powinnaś być bardzo dumna. Ogromnie liczę na to, że uda nam się zobaczyć w tym roku.
Już brakuje mi tych spotkań jak tlenu. Pozdrawiam Cię ogromnie.


Dziękuję kochana za miłe słowa. Też mi już brakuje spotkań z Wami. Niedługo wiosną, ciepełko, będziemy nadrabiać. Ja zapraszam zawsze. Teraz już nareszcie po trudach mam altanę (jeszcze drobne prace zostały), wiosną otwarcie. Będzie gdzie posiedzieć.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 10:02, 10 sty 2022


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gardenarium napisał(a)
Ogrodowisko ma dobry wpływ, teraz moje przesłanie odmiany polskich ogrodów poszło dalej i jest mnóstwo ludzi, którzy tutaj niosą pomoc za co dziękuję, ale też są tacy co oderwali się od Ogrodowiska. Dziękuję, że z nami jesteś


To ja dziękuję za to miejsce. Wywróciło ono mój ogród do góry nogami, dosłownie . Spełniam dzięki forum swoje marzenia, poznałam mnóstwo świetnych ludzi równie zakręconych na zielono. Uzyskałam wiele cennych rad. Szkoda, że wiele wątków zniknęło, ale powstają nowe i nowe ogrody wraz z nimi
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
sylwia_slomc... 10:05, 10 sty 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81904
Całe szczęście, że nie przegapiłam
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wiolka5_7 10:41, 10 sty 2022


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
Witam się w nowym wątku
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Gruszka_na_w... 12:33, 10 sty 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Nowy rok, nowy watek. Z pewnością będzie równie pasjonujący jak poprzedni. Powodzenia!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies