Domyśliłam się ,że będziecie fot wołać i nawet coś zrobiłam dzisiaj. Nie ma co pokazywać na razie. Magnolie kwitnące zmroziło i wiszą teraz trupy kwiatowe rude,reszta się zastanawia nad kwitnieniem.Trochę cebulowych,głównie szafirki i narcyze, tulipany resztki. Ogólnie brak weny.