Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

Całkiem nowy mimo, że stary. Po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)

LIDKA 10:19, 03 maj 2026


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 13812
❤️❤️❤️
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
polinka 18:03, 03 maj 2026


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Asiu, jak miło zobaczyć Twój wpis dzisiejszy
Ściskam Cię serdecznie i macham jak za starych czasów
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Margerytka40 09:20, 04 maj 2026


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
polinka napisał(a)
Asiu, jak miło zobaczyć Twój wpis dzisiejszy
Ściskam Cię serdecznie i macham jak za starych czasów


Odmachuję również.
Świetnie ,że wróciłaś
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 09:21, 04 maj 2026


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
LIDKA napisał(a)
❤️❤️❤️


❤️❤️❤️
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gosialuk 10:31, 04 maj 2026


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 6669
Asia nie myśl, że zapomniałyśmy o twoim pięknym ogrodzie. Jak róże przezimowały?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Monia81 07:32, 05 maj 2026


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 9428
Asia a focie to gdzie? My tu spragnione widoczków fajnie, że jesteś
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Margerytka40 08:03, 05 maj 2026


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Gosialuk napisał(a)
Asia nie myśl, że zapomniałyśmy o twoim pięknym ogrodzie. Jak róże przezimowały?


Róże,no cóż żadna nie zmarzła choć niektóre musiałam do samej ziemi prawie ściąć. Zbierają się. Pewnie szału nie będzie.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:11, 05 maj 2026


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
Monia81 napisał(a)
Asia a focie to gdzie? My tu spragnione widoczków fajnie, że jesteś


Domyśliłam się ,że będziecie fot wołać i nawet coś zrobiłam dzisiaj. Nie ma co pokazywać na razie. Magnolie kwitnące zmroziło i wiszą teraz trupy kwiatowe rude,reszta się zastanawia nad kwitnieniem.Trochę cebulowych,głównie szafirki i narcyze, tulipany resztki. Ogólnie brak weny.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:17, 05 maj 2026


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898




____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 08:19, 05 maj 2026


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14898
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies