Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Malinowy zakątek

Pokaż wątki Pokaż posty

Malinowy zakątek

anpi 00:48, 22 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8151
Wstawiłam u siebie zdjęcia mojego żylistka, trzeba ciąć, rośnie wysoko i szeroko się rozkłada. Ale są jakieś karłowate odmiany. Mój rośnie na słońcu, ale polecany też półcień.

Polecam ciemierniki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
NowaKiKi 09:14, 22 mar 2023


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 605
Aniu popatrze i Ciebie, dziękuję

Szukam czegos wysokiego do 2 m do cienia. W inspiracji jest drzewo grab pospolity i chciałabym go zastąpić bo kompozycja ma być bezpośrednio przy domu wiec drzewo odpada


Judith, całkiem ciekawa opcja do rozważenia ale nie bylo miłości od pierwszego wejrzenia
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
NowaKiKi 12:38, 26 mar 2023


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 605
U mnie też trochę prac ogrodowych ruszyło, ziemia nawieziona i trochę wyrównane tam gdzie ma stanąć skrzynia na warzywa. Skrzynia wymiarów 5 x 1,2 m.
Pozniej zobaczymy czy niżej dam jescze jedna skrzynie czy jakieś roślinki, czy jeszcze jakis inny pomysł się narodzi


A oto moje pierwsze siewy pomidorów No dosłownie cieszę się jak dziecko



Czy ktoś z Was ma u siebie hosty i koglby mi pokazać aktualne zdjecie, jak one teraz wyglądają?
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Kordina 14:17, 26 mar 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4735
NowaKiKi napisał(a)

Czy ktoś z Was ma u siebie hosty i koglby mi pokazać aktualne zdjecie, jak one teraz wyglądają?

One teraz jeszcze wcale nie wyglądają, dopiero pierwsze kły zaczynają się wydobywać z ziemi
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
NowaKiKi 15:44, 26 mar 2023


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 605
No właśnie o to mi chodziło, czyli one dopiero ruszają.
Dzięki za informację
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Judith 16:16, 26 mar 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9922
Przepięknie przygotowane miejsce .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
NowaKiKi 22:47, 26 mar 2023


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 605



Marcin, jak będzie ładna słoneczna pogoda mogę wrócić zdjecie kostki typowo, niestety robiłam Araz po położeniu i jeszcze piaskiem sasypana.
Firma brukbet kolor wapien szary, moja kostka nazywa sie Tercet. Wiem że ten kolor również hyl dostępny przy kostce novator, ale ona doc duża była i nie wyglądała by ładnie na moim małym podjeździe, a druga sprawa to była cena wtedy.
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
AnnaCh 08:15, 27 mar 2023


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Cześć, przeczytałam wątek, zaznaczam do obserwowania
Podpowiem jedno, załóż sobie od razu duże rabaty, ja też robiłam błędy, że to tymczasowo, później powiększę... Ciężko to idzie, i tak od ośmiu lat tworzę mój ogród...
____________________
Ania - Malutki pod lasem
NowaKiKi 15:24, 27 mar 2023


Dołączył: 26 gru 2022
Posty: 605
Cześć Aniu, dzięki za odwiedziny. Rozważam różne opcje teraz, wszystko zależy od czasu. Małymi celami do przodu
____________________
Klaudia (śląsk) / Malinowy zakątek
Marcin89 15:36, 27 mar 2023


Dołączył: 18 gru 2012
Posty: 2400
NowaKiKi napisał(a)



Marcin, jak będzie ładna słoneczna pogoda mogę wrócić zdjecie kostki typowo, niestety robiłam Araz po położeniu i jeszcze piaskiem sasypana.
Firma brukbet kolor wapien szary, moja kostka nazywa sie Tercet. Wiem że ten kolor również hyl dostępny przy kostce novator, ale ona doc duża była i nie wyglądała by ładnie na moim małym podjeździe, a druga sprawa to była cena wtedy.
Chyba widziałem ją w hurtowni. Faktycznie delikatny melanż, ale nie tego szukam. Miałem fajną wybraną to wykonawca jej nie poleca... A i cena mocno poszła w górę. Takie oto dylematy.
Dziękuję za foty
____________________
Ogród na balkonie * Ogród w malinówkach Marcin
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies