Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ożankowy ogród

Ożankowy ogród

asica 12:39, 22 cze 2026


Dołączył: 19 cze 2011
Posty: 4207
Ula dziękuję za informacje o bodziszku łąkowym. Pokrój idealny w to miejsce gdzie chciałam go wsadzić tylko stanowisko nie to Myślałam że jak to bodziszki lubi cień a tu zonk W takim razie pójdzie na słońce, a do cienia dalej szukam czegoś wyższego zwiewnego kwitnącego między róże

Widzę, że u Ciebie też dużo pięknych róż


____________________
Asia Wizytówka ; Pokażę nasz ogród ; Wydzielenie warzywniaka; Wizytówka- warzywniak
Ulina 13:44, 22 cze 2026


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1132
Gosialuk napisał(a)
Ciesz się ogrodem i wypoczywaj. Piękne róże.


Czasem taki deserek ogrodowy wpadnie, w oczekiwaniu na borówki
____________________
Ulina Ożankowy ogród
Ulina 13:46, 22 cze 2026


Dołączył: 28 sty 2024
Posty: 1132
asica napisał(a)
Ula dziękuję za informacje o bodziszku łąkowym. Pokrój idealny w to miejsce gdzie chciałam go wsadzić tylko stanowisko nie to Myślałam że jak to bodziszki lubi cień a tu zonk W takim razie pójdzie na słońce, a do cienia dalej szukam czegoś wyższego zwiewnego kwitnącego między róże

Widzę, że u Ciebie też dużo pięknych róż




Kwitnące w cieniu kojarzą mi się tylko tawułki Arendsa
____________________
Ulina Ożankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies