Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

Krys 18:37, 09 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Poziomka napisał(a)
Witaj Aldono. Zaczynałam podobnie. Wykopywałam dziurę , wybierałam ił i glinę lub gruz, sadziłam rośliny, początkowo większość roślin w ogródku było wyhodowanych z nasion (jednoroczne), potem pojawiły się byliny i liściaste krzewy .
Wilczomlecz na zdjęciu widowiskowy.
Pozdrawiam Jasia



Poziomka pokaż swoj ogród
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
Gardenarium 18:51, 09 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Poziomki ogród jest tutaj.

http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/170-ogrod-zapachow-u-jasi

i tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/813-ogrod-zapachow-u-jasi

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
ell 19:07, 09 gru 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Witaj i uzależniaj się!
Mój mąż wprowadził mi już odwyk, ale nie działa.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
hanka_andrus 19:56, 09 gru 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Serdecznie witam i czekam na pokazowe zdjęcia twego krecio-gruzowiska ,jak mówisz.Ale tak do końca nie wierzę,że to kamień na kamieniu.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Krys 20:23, 09 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Danusia dziekuje,aa jakoś jeszcze nie łapię się tutaj
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
GabiK 23:33, 09 gru 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Witaj. Pokazuj zdjęcia swojego ogrodu na trudnym terenie. Pocieszasz mnie, że w lichych warunkach rośliny też dają sobie radę.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
aldonaz 23:49, 09 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Nie było mnie w domu, a tu taka niespodzianka – tyle serdecznych osób mnie powitało na czele z Danusią, którą podziwiam za jej poczynania. Tak naprawdę to byłam częstym gościem w Waszych ogrodach i jestem już uzależniona…
Mój ogród jak już wspomniałam jest zaprzeczeniem tego, co propagujecie. Uwielbiam głównie kwiaty i krzewy liściaste i kupuję wszystko, co mi się podoba. Jestem tak pazerna na rośliny, że jeśli mi się jakaś spodoba, robię wszystko, żeby ją zdobyć. Nietrudno więc sobie wyobrazić, jakie są tego konsekwencje. Chciałabym, żeby ogród był kolorowy, urozmaicony i zamienił się w busz… Wiem, wiem, co odpowiecie, że każdy ogród po kilku latach staje się taki i trudno sobie z tym poradzić. Ja jednak muszę wypróbować wszystkiego na własnej skórze, tak już mam. Widzę też, że pewne rzeczy muszę zmienić, bo nie wyszło najlepiej. Przeczytałam gdzieś, że nie ma błędów ogrodniczych, tylko doświadczenia. Kieruję się więc tą zasadą.
Danusiu, wyjazdy do Anglii niezwykle kuszące. Ogrody szkockie nie różnią się od angielskich, wszak to ten sam kraj. Zamieszczę trochę zdjęć, może uda mi się coś napisać, tylko ciągle brakuje czasu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za przyjęcie do Waszego grona. Na dobranoc jeszcze jedna fotka ze Szkocji.
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
GabiK 00:10, 10 gru 2011

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Nieziemski klon.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Gardenarium 00:14, 10 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Pięknie otula ławkę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Sebek 19:01, 10 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witam - pierwsze zdjęcie bardzo ładne - czekam na następne
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies