Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lek na całe zło czyli mój ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Lek na całe zło czyli mój ogród

aldonaz 01:03, 11 gru 2011


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Najbardziej mnie wtedy cieszył powojnik Montana przywieziony ze Szkocji, niestety był to jego pierwszy i ostatni sezon. Wyleczyłam się już z niego, choć bardzo mi sie podoba. Zbyt surowy mamy klimat.

____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
monteverde 01:35, 11 gru 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
jaki bajzel? widać,że roślinki fajne wybierasz, ciemiernik też ładny, masz tylko biały? a jakie macie miodki, a co z tą Montana? okrywałaś jej"nóżki"?ale faktycznie chociaż górski, to w ostrzejsze zimy może przemarzać, ale się nie martw, bo cały trujący
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Martek 02:18, 11 gru 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
Witaj Aldonaz pięknie czytać ,że marzenia się spełniają ...
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Krys 09:54, 11 gru 2011


Dołączył: 16 lis 2011
Posty: 8145
Aldonka,zrobiłaś już bardzo duzo na swojej działce .Dom wypiękniał ,zagajnik brzozowy piekny,Roslinek coraz więcej ,będzie pięknie.Powodzenia
____________________
Krystyna - Hirutkowy raj:))
an_tre 09:59, 11 gru 2011


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22377
Aldonko z wielką przyjemnością oglądałam Twoje metamorfozy na działce, wytworzyłaś swoisty klimat, i ten lasek brzozowy... ślicznie
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
zbigniew_gazda 10:35, 11 gru 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11152
Dzień dobry Aldonko. Też zobaczyłem Twoje zmagania. Domek śliczny się zrobił wraz z zagajnikiem. Powodzenia w tworzeniu pięknego ogrodu.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
marzena 11:05, 11 gru 2011


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
witaj Aldona, z przyjemnością patrzę na metamorfozy w Twoim ogrodzie w połączeniu ze zmianami wyglądu domu
pokaż nam dalsze fotki ... coś myślę, że nieźle nas jeszcze zaskoczysz ?
życzę powodzenia w dalszych zmaganiach ogrodowych !
____________________
marzena O....!
Sebek 11:08, 11 gru 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Nieźle zmieniłaś ten bunkier

Nie wiem czy będą robione jeszcze nawierzchnie w postaci podjazdu czy ścieżek ?- jeśli tak to pierw radzę od nich zacząć zamiast od np. odnowy trawnika - bo na pewno będzie zniszczony.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Bogdzia 11:18, 11 gru 2011


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Aldonko, jestem pełna podziwu. Pięknie wykorzystałaś stary budynek, dobudowałas jeszcze i jest fajnie.Na pewno co rok będzie coraz piękniej, choc na początku zawsze dużo pracy a efekty nie takie jak by się od razu chciało ( myśle głównie o roślinach, które potrzebują czasu zeby urosnac). Juz masz się czym pochwalic i z czego sie cieszyc. Powodzenia w dalszych pracach.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
ell 16:05, 11 gru 2011


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Nikt by się nie spodziewał, że wcześniej domek wyglądał dość ponuro. Przemiana mistrzowska, a i ogródek zmienia się z roku na rok na duży plus.

W moim wątku pytałaś o aparat - to Nikon P100
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies