Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Gardenarium 18:40, 16 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Basiaw napisał(a)
Danusiu, czy kupowałaś już w tym roku hortensje do donic?
Przy tych temperaturach o wystawieniu ich na dwór nawet nie mam co marzyć, może na samą Wielkanoc uda się postawić je przy schodach wejściowych, ale zastanawiam się, jak je teraz trzymać, żeby nie zrzuciły pąków, w domu to raczej za ciepło, lepiej im będzie w garażu, czy znowu za zimno?


Nie kupowałam na szczęście. Nie zrzucą pąków, wstaw je do chłodnego pokoju przy oknie. Nie przesusz bo padną
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Mirka 18:42, 16 mar 2013


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Danusiu widzialaś moje bukszpanki?
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Basiaw 18:43, 16 mar 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Dzięki Danusiu, zaraz je zaniosę na takie okno.
Swoją drogą meteorologowie znów zmieniają zeznania i na przyszły tydzień znowu zapowiadają chłodne dni
____________________
Nasz mały, zielony świat
Gardenarium 18:47, 16 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
To jest pierwsza część mojego wątku, dawna Aktualna jest tutaj

http://www.ogrodowisko.pl/watek/1528-ogrod-nie-tylko-bukszpanowy-czesc-ii?page=1290
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
wisteria 21:28, 19 kwi 2013


Dołączył: 28 mar 2013
Posty: 37
Dopiero dziś udało mi się przebrnąć /z ogromną przyjemnością oczywiście/ przez wszystkie strony wątku bukszpanowego cz.I i cz.II, i bardzo piękne i inspirujące to było przeżycie . Cudnie.
Tak sobie myślę, że najważniejsze to stworzyć taką bazę, np. jak w "bukszpanowym", czyli zadbane tło a potem można się bawić w nieskończoność: dosadzać, ubarwiać, dekorować. Czysta przyjemność.
Dotarłam prawie do tego momentu, dlatego wskoczyłam na ogrodowisko aby douczyć się z nasadzeń najniższej partii ogrodu czyli bylin, kwiatów, traw.
Czynię zatem stosowne zakupy i obsadzam, przesadzam. Kieszeń już wydrenowana, wieczny niedoczas a to dopiero początek sezonu i chciejstw wiele.
Mam jednak prośbę Danusiu, że tak powiem oficjalną, przy świadkach: czy mogę przenieść do siebie pomysł na rabatę: kule bukszpanu+konwalnik+trawy i żurawki? dorzucę oczywiście coś swojego ale zestawienie Twoje jest powalająco piękne. Mogę wpiąć w rabatkę etykietę " www.ogrodowisko.pl "
pozdrawiam cieplutko
____________________
wisteria Widok z okna się w świata widzenie przemienił
Olasta 21:21, 01 maj 2013


Dołączył: 16 gru 2012
Posty: 114
Czy ja mogłabym prosić o odwiedzenie mojego ogrodu? Chociaż wirtualnie? Proszę i zapraszam.
____________________
Ola - Zle dobrego poczatki - mam nadzieje
ewawisnia 12:46, 02 maj 2013

Dołączył: 24 kwi 2013
Posty: 148
Witam
Jestem od niedawna na ogrodowisku, przeglądam fotki ogrodów, niektóre są naprawdę piękne ale bukszpany u Pani to cuda.
____________________
Mój dom, mój ogród
Donia72 20:20, 13 maj 2013


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dziękuję za miłe słowa.
Jestem pod wielkim wrażeniem Pani ogrodu. Jest piękny, taki dopieszczony.
Pozdrawiam
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
dtjj 10:53, 20 maj 2013


Dołączył: 19 maj 2013
Posty: 128
ogród jest tak piękny że brak mi słów żeby go opisać taki raj na ziemi
____________________
Daria-ukochany ogród
polichlorek 09:11, 10 lip 2013


Dołączył: 04 maj 2012
Posty: 296
Gardenarium napisał(a)


Danusiu, jak się nazywa ta odmiana? ma piękne małe kwiatki...
pachnie? to jest okrywowa? pnąca? jak zimuje?

piękna jest....
____________________
polichlorek Ala - Mój ogród - złe dobrego początki Sezon ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies