Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

andzia1606 20:50, 01 mar 2013


Dołączył: 24 lut 2013
Posty: 159
Danusiu, wiem, że zajmujecie się nawadnianiem. Mam pytanie, bo różne wersje słyszałam. Konkretnie chodzi mi o współprace sterowników huntera z czujnikami deszczu rain bird. Podobno nie da się ich pomieszać? To znaczy w takej konfiguracji jw. Ktoś mi doradził, żeby tak wziąść będzie lepiej, a w sklepie powiedzieli, że one nie współpracują.Już zgłupiałam
____________________
Andzia mały ogródek Andzi
agness30 20:00, 03 mar 2013


Dołączył: 02 mar 2013
Posty: 5
Witam!
Bardzo mi się podoba Pani ogród
W tym roku mamy zamiar koło elewacji od strony wjazu choć w małej części stworzyć coś podobnego
____________________
Gardenarium 20:03, 03 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
andzia1606 napisał(a)
Danusiu, wiem, że zajmujecie się nawadnianiem. Mam pytanie, bo różne wersje słyszałam. Konkretnie chodzi mi o współprace sterowników huntera z czujnikami deszczu rain bird. Podobno nie da się ich pomieszać? To znaczy w takej konfiguracji jw. Ktoś mi doradził, żeby tak wziąść będzie lepiej, a w sklepie powiedzieli, że one nie współpracują.Już zgłupiałam


Wg Witka powinny współpracować. Jeżeli nie w sterowniku to trzeba zrobić bypass na przewodzie wspólnym (com).
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Edi00 06:30, 12 mar 2013


Dołączył: 18 sty 2013
Posty: 653
Danusiu, czytając Twoje artykuły czuje się tak jakbyś czytała w moich myślach...
Myslę o wprowadzeniu traw do ogrodu, a tu bach!! artykuł o trawach
Kupuje nasiona, a tu bach!!! artykuł o wysiewie i pikowaniu
Głowie się co i jak poprzesadzać, a tu bach!!! artykuł o zmianach w ogrodzie i doborze roslin
Dziekuję Ci za to
____________________
Edyta - Mieszczuch na wsi, czyli jak rodzi się i spełnia marzenie...
Gardenarium 09:17, 12 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bo ja to samo przechodziłam, a więc dzielę się z Wami moimi przemyśleniami,
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
vts 18:51, 15 mar 2013


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 43
Witam, dopiero niedawno trafiłam na strone ogrodowiska. Czytam i czytam, oglądam i notuję, pochłania mnie całkowicie ta pasjonujaca lektura. Nie mogę nadrobić zaległości, szarpię się i przeskakuję z tematu na temat. Wszystko ciekawe i piekne. Zdjęcia profesjonalne, wiedza ogromna, artykuły jako najlepsza ksiązka. Muszę się spieszyć aby dojść do bieżacych informacji.
Wielkie wyrazy uznania Pani Danuto!
pozdrawiam
____________________
Gardenarium 19:34, 15 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Dziękuję, dziękuję pięknie

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Lilka 17:19, 16 mar 2013

Dołączył: 05 kwi 2011
Posty: 183
Danusiu mam ogromną prośbę do Ciebie jako osoby najbardziej obeznanej w warszawskich i pod warszawskich giełdach kwiatowych. Muszę w najbliższą sobotę kupić kwiaty do Grobu Pańskiego - hortensje, azalie, bluszcze, jakieś bratki. Proszę podpowiedz mi gdzie jechać. Zawitka była w czwartek w Broniszach i pisze że marnie i drogo. Ogromnie się zmartwiłam bo tam właśnie miałam jechać
____________________
Basiaw 18:36, 16 mar 2013


Dołączył: 19 sie 2011
Posty: 1191
Danusiu, czy kupowałaś już w tym roku hortensje do donic?
Właśnie wróciłam ze Szczecina i tam w Leroy Merlin nie oparłam się i kupiłam dwie białe hortensje. Przy tych temperaturach o wystawieniu ich na dwór nawet nie mam co marzyć, może na samą Wielkanoc uda się postawić je przy schodach wejściowych, ale zastanawiam się, jak je teraz trzymać, żeby nie zrzuciły pąków, w domu to raczej za ciepło, lepiej im będzie w garażu, czy znowu za zimno?
____________________
Nasz mały, zielony świat
Gardenarium 18:38, 16 mar 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Lilka napisał(a)
Danusiu mam ogromną prośbę do Ciebie jako osoby najbardziej obeznanej w warszawskich i pod warszawskich giełdach kwiatowych. Muszę w najbliższą sobotę kupić kwiaty do Grobu Pańskiego - hortensje, azalie, bluszcze, jakieś bratki. Proszę podpowiedz mi gdzie jechać. Zawitka była w czwartek w Broniszach i pisze że marnie i drogo. Ogromnie się zmartwiłam bo tam właśnie miałam jechać



Innego miejsca nie znam. Może jeszcze przy Alei Krakowskiej , Bakalarska.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies