Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część I

Matka 23:46, 09 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
ooo te hosty białe widziałam kiedyś-dobe-muszę dopisać do listy "do zdobycia"hmmm...juz mam ja całkiem pokażną!
____________________
U Matki
Gardenarium 13:02, 10 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jeszcze sadzę żurawki niedaleko od Rh.



____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 13:05, 10 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Kochani oglądajcie koniecznie jubileuszowy 300-tny odcinek "Mai w ogrodzie" w niedzielę na żywo, wejścia cały dzień. Będę podobno o 14 tej.
Boże, jak ten czas leci, policzyłam i nabiło mi blisko 30 odcinków z Mają. Cudowne czasy, człowiek dojrzał, wie co chce robić dalej i na pewno łączę swoją przyszłość z Ogrodowiskiem.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 13:06, 10 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
jaka to odmiana?one są takie seledynkowe?a ta hosta to Patriot?
____________________
U Matki
Gardenarium 13:08, 10 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Heuchera Citronelle, a Hosta nie Patriot, ta jest większa, muszę sprawdzić.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
tyna 13:34, 10 gru 2010


Dołączył: 11 wrz 2010
Posty: 1711
gardenarium napisał(a)
Kochani oglądajcie koniecznie jubileuszowy 300-tny odcinek "Mai w ogrodzie" w niedzielę na żywo, wejścia cały dzień. Będę podobno o 14 tej.
Boże, jak ten czas leci, policzyłam i nabiło mi blisko 30 odcinków z Mają. Cudowne czasy, człowiek dojrzał, wie co chce robić dalej i na pewno łączę swoją przyszłość z Ogrodowiskiem.

Święta, Nowy Rok niedługo, jakie fajne podsumowanie)...i już postanowienia noworoczne.... Żałuję, że nie będę mogła oglądać tv....
____________________
pozdrawiam :)
goniak 14:47, 10 gru 2010


Dołączył: 13 lis 2010
Posty: 1276
gardenarium napisał(a)
Heuchera Citronelle, a Hosta nie Patriot, ta jest większa, muszę sprawdzić.

Moim zdanie to jest hosta Fire and Ice.
Maję w ogrodzie oglądam w każdą niedzielę o poranku, popijając kawkę ))
Teraz będę wyczekiwała ze szczególnym zaciekawieniem.
____________________
Małgosia mój zielony świat
Matka 15:51, 10 gru 2010


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
gardenarium napisał(a)
Kochani oglądajcie koniecznie jubileuszowy 300-tny odcinek "Mai w ogrodzie" w niedzielę na żywo, wejścia cały dzień. Będę podobno o 14 tej.
Boże, jak ten czas leci, policzyłam i nabiło mi blisko 30 odcinków z Mają. Cudowne czasy, człowiek dojrzał, wie co chce robić dalej i na pewno łączę swoją przyszłość z Ogrodowiskiem.


mam nadzieję, że dziecioki mi tym razem pozwolą
____________________
U Matki
Syla 17:23, 10 gru 2010


Dołączył: 18 paź 2010
Posty: 14380
gardenarium napisał(a)
Kochani oglądajcie koniecznie jubileuszowy 300-tny odcinek "Mai w ogrodzie" w niedzielę na żywo, wejścia cały dzień. Będę podobno o 14 tej.
Boże, jak ten czas leci, policzyłam i nabiło mi blisko 30 odcinków z Mają. Cudowne czasy, człowiek dojrzał, wie co chce robić dalej i na pewno łączę swoją przyszłość z Ogrodowiskiem.




A na jakiej stacji będzie emisja programu ? Bo ja zawsze oglądam TVN 8.00, i wiem, że są powtórki na TVN Meteo. Czy chodzi o TVN Warszawa ?
____________________
**** wizytówka **** Po prostu ogród Sylwii :)
Gardenarium 20:50, 10 gru 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Podaję informację z oficjalnej strony "Maja w ogrodzie": cytuję:

"Jak pewnie wiecie, wielkimi krokami zbliża się wielki jubileusz "Mai w ogrodzie" - to 300. odcinek programu, który po 6 latach tworzenia pojawi się na antenie już 12 grudnia 2010 r.

Z tej okazji 12 grudnia (niedziela) na antenie TVN Meteo zamieni się w Dzień na żywo z "Mają w ogrodzie".

Dzień z "Mają w ogrodzie" na antenie TVN Meteo rozpocznie się o godzinie 9:05, emisją jubileuszowego, 300. odcinka programu.
W odcinku pokażemy radosny, kolorowy ogród na Śląsku i jego pozytywnie zakręconą właścicielkę, która z wielką pasją pracuje i aranżuje zielone zakątki. Pani Mariola ma niezwykły talent do komponowania roślin, barw i aranżowania przestrzeni.

O 9:35 na antenie TVN Meteo rozpocznie się cykl spotkań Mai Popielarskiej i zaproszonych na tę wyjątkową okazję gości. Spotkania, prezentacje i rozmowy potrwają do 12:00, a potem, po przerwie Maja wróci na antenę jeszcze między 14:00 a 15:00. Całość poprowadzi Jarosław Kuźniar.

W tym czasie Maja rozmawiać będzie m.in. z Piotrem Galińskim, a także ekspertami: Katarzyną Goller (specjalistką od roślin tropikalnych i doniczkowych) i Jolatną Więsyk (specjalistką od chorób i szkodników oraz uprawy roślin ogrodowych), szkółkarzem Jackiem Grąbczewskim, projektantką zieleni Agnieszką Duc oraz Leszkiem Pełką z firmy Duet, który opowie m.in. o wyborze drzewka na choinkę.
Ponadto producentka roślin Izabela Kaszuba zdradzi nam, jakie są trendy kwiatowe w tym roku, Wojciech Śliwerski i Małgorzata Śliwerska przedstawią najciekawsze odmiany gwiazdy betlejemskiej, spotkamy się też z architektem krajobrazu i twórcą karmników w jednej osobie - Przemysławem Miączyńskim. Odwiedzą nas również państwo Marta i Wiesław Jakóbczyk, pani Danuta Kwiatkowska i projektantka Danuta Młoźniak, u których Maja gościła w ogrodach."

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies