Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie u Aguniady

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie u Aguniady

aguniada 12:20, 31 gru 2011


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Moi Drodzy, znalazłam jeszcze jedno bardzo zielone zdjęcie, które zostawiam Wam życząc wszystkim bez wyjątku pomyślnego Nowego Roku, pod każdym, a zwłaszcza zdrowytnym i ogrodowym względzie!

____________________
W ogrodzie u Aguniady,
annawu 13:36, 31 gru 2011


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
No, no uroczy zakątek, taki uspakający.
____________________
Ania - W gródku Ani
aguniada 14:49, 01 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Aniu, dzięki - faktycznie ta zieleń bardzo relaksuje...

Pierwszy dzień Nowego Roku był przepiękny i bardzo słoneczny... na obchód po ogrodzie zabrałam aparat, by uchwycić diamenciki...:













____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Marta 15:35, 01 sty 2012


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 1983
aguniada napisał(a)
Moi Drodzy, znalazłam jeszcze jedno bardzo zielone zdjęcie, które zostawiam Wam życząc wszystkim bez wyjątku pomyślnego Nowego Roku, pod każdym, a zwłaszcza zdrowytnym i ogrodowym względzie!



Witam! Uroczy zakątek z brzozami Gratuluję i życzę dalszych sukcesów ogrodowych w Nowym Roku. Pozdrawiam
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/774-ogrod-marty "Chcesz być szczęśliwy przez całe życie- zostań ogrodnikiem"
Joku 16:53, 01 sty 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Kolejny piękny ogród na forum. Nie mogę się napatrzeć na zdjęcia. Podoba mi się bardzo sposób skomponowania nasadzeń. Super widoczek z biało - zielonym dereniem. To chyba biały zakątek?
Poza tym mam wrażenie że dominującymi kolorami są odcienie zieleni, urozmaicone delikatnymi kolorami róż.
Życzę udanego Nowego Roku.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Joku 16:54, 01 sty 2012


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Możesz napisać jak duże jest twoje oczko?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Pszczelarnia 23:02, 02 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
O i ja trafiłm tutaj. Co za noworoczne odkrycie moje! Piękne brzozy. Róze. I taka miła różnorodność zieleni. Rozpleice nad oczkiem piękne. A czy betonowanie oczka pomoże?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
aguniada 11:22, 03 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Ewo, witam Cię serdecznie na moim poletku cieszę się, że podoba Ci się u mnie i dodam, że brzozy mają wyjątkowo kojące właściwości... sama bardzo lubię oglądać jak widzą ogrody inni, a przecież każdy jest niepowtarzalny - na pewno odwiedzę Twój w najbliższej wolnej chwili... nie wiem, czy betonowanie oczka pomoże; na razie wiosną zrobię śledztwo gdzie jest pęknięcie w folii i może na jakiś czas zaradzimy uchodzeniu wody...
Jolu, witaj i dziękuję że mnie odwiedziłaś! tak, ten zakątek z dereniami jest biały - jest tam też posadzona grupa białych pięciorników i hortensja Grandiflora... lubię połączenie zieleni z bielą, a na tle lasu brzozowego fajnie to wygląda... oczko ma około 8-10tys litrów i całkiem sporo ryb w nim pływa (co prawda zdziesiątkowała je wiosną czapla, ale dwa razy później się rozmnożyły)...
Marto - dziękuję za miłe słowa!

____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Gabriela 16:11, 03 sty 2012


Dołączył: 25 lut 2011
Posty: 8072
Piekny trawnik, harmonijne nasadzenia, prześliczny zakątek z brzozami, ten ogród daje odpoczynek sercu i oczom. Wspaniały, dojrzały ogród, bardzo mi się podoba.
Sama go projektowałaś?
____________________
Ogród w budowie nieustającej
Gardenarium 16:13, 03 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Betonowanie oczka nie pomoże.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies