Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie u Aguniady

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie u Aguniady

ircia 19:30, 12 sty 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Dzięki Aguś za rady! To bezcenny skarb, kiedy można podzielić się swoimi doświadczeniami A jak masz zdjęcia róż, o których piszesz, to proszę o nie.... No i czekam niecierpliwie, aż Twoje nowe nabytki przyjdą, zadomowią się i zakwitną.
Kocham takie zakupy!!!!!!

____________________
Ogród Irci
aguniada 19:41, 12 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Irciu, na pierwszej stronie masz Sebastiana i Muzykantów... a Bonitę wklejam dla Ciebie tu:










____________________
W ogrodzie u Aguniady,
ircia 20:01, 12 sty 2012


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 1778
Oj, Aguś, w poszukiwaniu Twoich róż jeszcze raz przeszlam się po Twoim ogrodzie. Cudo!!!!! A róże rzeczywiście przepiękne. Już widze u siebie Muzykanta z tą ciemną żurawką.....

____________________
Ogród Irci
butterfly 20:39, 12 sty 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Agnieszka, przepiekny, zadbany ogród !

Kącik brzozowy planuję równiez w swoim ogrodzie - mam nadzieję, że wyjdzie tak urokliwy jak Twój
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
ola 23:28, 13 sty 2012


Dołączył: 04 mar 2011
Posty: 848
Agnieszko, ogród po prostu.... chyba mam zbyt ubogi zasób słownictwa aby wyraźić swe emocje.
Powiem tak, jest się czym chwalić i co pokazywać światu. Marzy mi się aby wszytkie te piękne, ogrodowiskowe ogrody połączyć w jeden ogromny i wybrać się na dłuuuugie, rozkoszne dla oczu i duszy zwiedzanie ( ale takie realne zwiedzanie nie poprzez ekran monitora ). Pozdrawiam, zarażona brzozomanią.
____________________
Pozdrawiam Ogrodomania Oli
pamelka 09:30, 14 sty 2012

Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 118
A Pani i tu w różane zachwyty popada
Z Austinek maja ulubioną jest teraz Munstead Wood, jakże zachwyca tym wypełnionym po brzegi kwiatem, kolorem, powtarzaniem kwitnienia, zdrowotnoscią i wigorem Druga dokupiłam w ostatnim sezonie.
Kolejną na którą liczę jest Summer Song, w katalogach nie nazbyt zachwyca, na żywo kolor kwiatów fascynuje formą i różnością odcieni płatków. Pochwalę się, a jakże, jeśli tylko zdrowo przezimuje.
Ciekawa jestem Twojej opinii o Muzykantach? Mam nowiutką, jesienna różyczkę.

Jak zdrówko?
malgocha1960 20:22, 16 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Aguś,twój ogród jest tak piękny,że można go oglądać zawsze i wszędzie.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
aguniada 10:32, 17 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Małgoś, witam Cię gorąco w kopalni wiedzy, inspiracji i życzliwych osób, jakim jest Ogrodowisko

Jolu, jak wiesz, kocham różyce a nade wszystko angielki... Munstead Wood dopiero zamówiłam w niemieckiej szkółce i posadzę ją wiosną do skrzyni, w towarzystwie innych purpur (w towarzystwie delikatnych jednorocznych, o białej barwie)... mam nadzieję, że będzie kwitła tak pięknie jak u Ciebie...
Summer Song chyba jest w energetycznym pomarańczu? muszę zajrzeć do HMF. Jolu, o Muzykantach mam opinię jak najlepszą... lubię takie delikatne kwiaty, o porcelanowej urodzie... Muzykanci są zdrowi i dziarsko grają, pardon - kwitną, przez większość sezonu... zachwycają oko!
moje zdrowie lepiej, dziękuję - jak wiesz, chodzę na rehabilitację i jest coraz lepiej.

Olu, dziękuję za wszystkie miłe słowa! myślę, że tworząc wielki, niekończący się ogrodowiskowy ogród składający się ze wszystkich tu pokazywanych - to byłaby wycieczka marzeń...

Beatko, brzozy warto mieć w ogrodzie... wnoszą niepowtarzalny, 'ażurowy' klimat...

Irciu, bardzo fajny pomysł połączenia Muzykantów z ciemnymi żurawkami w nogach... a jaką różę Ty byś mi mogła polecić?
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
babopielka 12:22, 17 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Agnieszka - wreszcie i ja tez dotarłam do Twojego ogrodu .
Tu jest tyle ogrodów do zwiedzania, a czasu zbyt dużo nie mam .
Powolutku zwiedzam wirtualnie kolejne zakątki tego forum
Wiem ,że lubisz róże .Ja nie przepadam za nimi ,odkąd mi zmarzły kilka lat temu. Natomiast chętnie oglądam je u innych . Zastanawiam się jak sobie radzisz z tymi liśćmi brzozowymi .Grabisz czy odkurzasz?.
____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
aagaaz 19:37, 23 sty 2012


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 51
Cześć Aguś.. I ja Ciebie tu znalazłam..Ogród oczywiście masz super wypielęgnowany ..Będę także tu zaglądać...Pozdrawiam
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies