Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W ogrodzie u Aguniady

Pokaż wątki Pokaż posty

W ogrodzie u Aguniady

aguniada 16:24, 03 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Danusiu, sprawdzałam dziś poziom wody - znowu dużo brakuje... w ostateczności z oczka powstanie skalniak, ale byłoby mi bardzo żal je zasypywać... rośliny wodne ładnie się już rozrosły, całość wpasowała w krajobraz... przy okazji - ryby się obudziły i szaleją na całego...
Gabrysiu, dzięki - fajnie, że Ci się podoba! przed rozpoczęciem prac w ogrodzie zasięgałam rady znajomej co do doboru niektórych roślin - mam trudną glebę, piaszczysto-gliniastą - i dużo mi to dało... teraz mam już trochę doświadczenia, a i takie miejsca jak Ogrodowisko są bardzo pomocne
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
bociek 19:04, 03 sty 2012


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Aguniada

Sliczny i zadbany ogrod Pozdrawiam serdecznie
____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
agatka123 20:56, 04 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 27
Witaj Agusia

Miło spotkać kogoś znajomego
____________________
Agnieszka
aguniada 08:11, 05 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Boćku, witaj zwiedziłąm też Twój zakątek
Aga, cieszę się, że tu jesteś :*

tęsknię za takimi widokami... tymczasem dziś tak wietrznie, że głowę urywa...










____________________
W ogrodzie u Aguniady,
aguniada 08:25, 05 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
a w ogóle, to naoglądałam się zdjęć z Bressingham Gardens i coraz poważniej myślę o zmianach w moim ogrodzie... czas chyba pomyśleć o dodatkowych rabatach, a z trawnika zrobić krętą szerszą aleję i zlikwidować to boisko do siatkówki... co o tym myślicie? Danusiu?
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
agniecha973 08:51, 05 sty 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 11946
Piękne ujęcie.


____________________
Agnieszka Wszędzie pięknie, ale u siebie najlepiej / Przedogródek Agniechy973
Gardenarium 08:55, 05 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Boisko do siatkówki dobra rzecz, ale wiadomo jak to ogrodnicy, zawsze nam mało miejsca na nowe pomysły. Jeśli da się obyć bez niego to jestem za, tylko co na to korzystający z boiska. Ich zdanie jest najważniejsze
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
aguniada 09:01, 05 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Aga, dzieki! też lubię te brzozowe klimaty nad oczkiem...
Danusiu, boskiem nazwałam zbyt dużą powierzchnię trawnika poza partyjkami badmintona, trawnik używany jest głównie przez kosiarkę
chyba zacznę coś rysować w wolnej chwili, ale dużym prawdopodobieństwem jest, że zwrócę się do Ciebie po fachową pomoc... 5 lat minęło, czas na zmiany
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Sebek 12:21, 06 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Zmiany na pewno będą na lepsze - a oczko po prostu trzeba załatać - warto
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
aguniada 12:55, 06 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2011
Posty: 153
Sebek, mnie też byłoby żal zasypywać oczka... póki co, napelniliśmy go wodą po brzegi i wyłączyliśmy pompy - zobaczymy, może problem jest w nieszczelnej kaskadzie lub filtrze...
____________________
W ogrodzie u Aguniady,
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies