Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dolina Tęczy

Pokaż wątki Pokaż posty

Dolina Tęczy

EPODLAS 14:49, 06 sty 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
To mamy wspólną pasje, ogrodnictwo i fotografowanie. Zresztą tak się składa, że ogrodnictwo i fotografowanie idą w parze. Miło jest oglądać swój kolorowy ogród zimą w komputerze. Przy okazji już w myślach coś poprawiamy, przesadzamy itd.. Ogród masz zadbany, kolorowy, pełen ciekawych roślin. Witaj serdecznie w Ogrodowisku.
____________________
Mój ogród
arcobaleno 21:04, 08 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Epodlas - dziekuję za miłe powitanie I całkowicie się z Tobą zgadzam w sprawie ogrodu i fotografowania !

Mnie dziś ogród natchnął wiosennie - tyle roślinnych nosów wyściubionych z ziemi

Do pokazania zostało mi jeszcze trochę - więc zaczynam od rabaty za domem - tam znajduje się plac zabaw moich sikorek - rabata okala działkę, zamierzeniem bylo zrobienie tam leśnego zagajnika, nasadziliśmy więc sporo iglaków - rabata powstała w ubiegłym roku, więc większośc roślin jest młoda, choć są i takie, które rosną już 3-4 lata, tylko były wtykane w trawnik









Na jesieni wsadziłam tam kilka sztuk wrzosów i barwinek w nadziei, że zadarni trochę, bo nie mam sily walczyć z chwastami, które nasiewają się od pola - a włókniny nie lubię :/

Jak pisałam w tej części znajduje się plac zabaw i królują tam Nasze Córy







Ja jednak w tym roku planuję tam ( w słoneczny róg, który widać na pierwszym zdjęciu) wstawić warzywniakowe koryto i spróbować pobawić się we własne nowalijki

A jak już dzieciaki znacie to poznajcie i nas - główna pomysłodawczyni i główny wykonawca




____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
arcobaleno 21:17, 08 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Znalazłam jeszcze takie fotki obrazujące rabat ę przytarasową i naszą działkę:



____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
hanka_andrus 22:12, 08 sty 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Marto!Witam i ja! Wojewódzka sąsiadka,chociaż odległościowo 2 godziny drogi pekapem.
Ogród piękny,co nie znaczy ,że nie może być jeszcze piękniejszy.
Córeczki ...jak iskierki! A wykonawca.......dobrze mu z oczu patrzy!
Pozdrawiam całą rodzinkę i mam nadzieję na wiosenne spotkanie...po sąsiedzku!Hej!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
arcobaleno 22:26, 08 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Witaj Haniu Rzeczywiście odległość nie jest duża
Iskierki nasze staram się zarażać kwiatowym entuzjazmem, choć Młodsza póki co głównie pąki mi obrywa
Nad ogrodem pracuję, pracuję i nad Mężem-Wykonawcą-Miłośnikiem trawników i iglaków

Straaasznie mi się marzy woda w ogrodzie - mam nadzieję, ze w tym roku się uda, choć wg moich planów wiąże się to z przedłużeniem tarasu..ehh..Mąż nie podziela entuzjazmu Pracuję jednak nad tym
____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
butterfly 15:05, 09 sty 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Witaj arco, kolejna osoba z forum budowlanego tu przywędrowała

Podczytuje tez Twojego bloga - no i masz, wygadałam się - już nie jesteś anonimowa

A co sie tyczy męża - wielu juz takich było, co tak sie zarzekali, ale jak zobaczyli jakie cuda można osiągnąc za sprawą tego miejsca to szybko zmieniali zdanie - i Tobie też tak wróżę
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
abiko 15:19, 09 sty 2012


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Witaj Marto, kolejny ogródek do podziwiania i podpatrywania Będę zaglądała z przyjemnością
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
kaisog1 15:26, 09 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
arcobaleno napisał(a)
Nad ogrodem pracuję, pracuję i nad Mężem-Wykonawcą-Miłośnikiem trawników i iglaków

Straaasznie mi się marzy woda w ogrodzie - mam nadzieję, ze w tym roku się uda, choć wg moich planów wiąże się to z przedłużeniem tarasu..ehh..Mąż nie podziela entuzjazmu Pracuję jednak nad tym



....oooooo zmieni zdanie szybko Twój M! Zabierz Go na jakis zlocik a od razu będzie inaczej "gadał"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Elfik 16:17, 09 sty 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
Jak piękna Ogrodowiskowa para, z ślicznym przychówkiem i uroczym, kolorowym ogrodem! Widzę, że jest następna rozgorączkowana głowa, żeby porządkować roślinny "chaos" i wydzierać trawnik pod nowe rabaty... ... Skąd ja to znam? Hm... Aha! Z autopsji!!!
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Wieloszka 18:41, 09 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj,
wszystko u Ciebie piękne - i rodzinka i ogród. A na mężów to my mamy swoje babskie sposoby, prawda
Życzę powodzenia w planowaniu nowych, kolorowych rabat i duuuużej siły przekonywania
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies