Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Dolina Tęczy

Pokaż wątki Pokaż posty

Dolina Tęczy

arcobaleno 14:33, 04 sty 2012


Dołączył: 04 sty 2012
Posty: 1238
Serdecznie i z radością witam wszystkich miłośników ogrodów na tym forum !
Bardzo mi się tu podoba, cieszę się, ze tu trafiłam i mam nadzieję, że się u Was zadomowię

Od 5 lat mieszkam na wsi z Mężem i kilkuletnimi Córkami - w połówce bliźniaka, druga połówka należy do Teściów i muszę od razu powiedzieć, ze jestem baaardzo zadowolona z tego układu

Nasza część działki ma około tysiąca m2 - o ogrodzie zaczęliśmy myśleć jakieś 3- 4 lata temu, zaczynając oczywiście od trawnika
Z roku na rok ustępuje on miejsca kwiatowym rabatom (ja wychowana w blokowisku zakochałam się w kwiatach bez pamięci - ale to po Babciach chyba ), z każdą wiosną przystępujemy do realizacji nowych pomyslów

Niestety nie jestem w stanie poświęcić ogrodowi tyle czasu ile bym chciała i ile by potrzebował w związku z tym ciągle jest dużo do zrobienia.
Moja wiedza ogrodowa też nie jest imponująca, ciagle się uczę, czytam, oglądam - a na moich rabatach panuje straszny chaos ! Ale za to jaki kolorowy

Pokażę Wam kilka migawek z ogrodu a potem zacznę się rozpisywać
(zdjęcia też uwielbiam robić i oglądać )






















____________________
Ogród Marty - Kochaj i podążaj za marzeniami...
GabiK 14:48, 04 sty 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Piękne zdjęcia. Na razie widać kolory, nie bałagan.
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
Bogdzia 14:59, 04 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Witam Cię serdecznie.Po Twoich zdjęciach widac że lubisz je robic a my uwielbiamy je oglądac. Możesz więc wstawiac ich każdą ilośc i zawsze znajdziesz chętnych do oglądania.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
monteverde 15:12, 04 sty 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Witam i chętnie zobaczę jeszcze kilka fotek ogrodu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
olaw 15:14, 04 sty 2012


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Śliczności
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
justi 15:32, 04 sty 2012


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
Witam kolejną forumowiczkę.
Jest nas coraz więcej, ja już nie ogarniam nowych wątków, ale jeśli się uda to chętnie zaglądam.
Następny piekny, zadbany ogród i pachnące lilie ...
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
Gardenarium 15:36, 04 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja widzę energetyzujące barwy, które mnie nastrajają bardzo optymistycznie i za Gabi powtórzę, że żadnego bałaganu tu nie widzę, chyba przekorna babeczka z Ciebie. Lubisz żeby Cię chwalić, więc chwalę i to bardzo. Bo masz z czego być dumna.

Uwielbiam też jak jest dużo zdjęć, chyba wszyscy u nas uwielbiają fotografować kwiaty i ogród, jedni aż za dużo (w domyśle - ja) a inni w sam raz. Pokazuj więc fotki, u nas łatwo się je dodaje więc spodziewam się prawdziwej eksplozji kwiatów z Twojego ślicznego ogrodu.

Pozdrawiam styczniowo

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 15:38, 04 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Bardzo mile widziane także całe serie zdjęciowe z różnych prac, bowiem nic tak nie napędza do działania jak pokazanie co i jak krok po kroku.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Ana 15:52, 04 sty 2012


Dołączył: 11 maj 2011
Posty: 3808
Cześć Marto sąsiadeczko

Och, jak te barwy eksplodują na wisnę to się ode mnie nie opędzisz

Ja tam chcę więcej fotek, bo zapowiada się magicznie
____________________
www.wymarzonydomani.blogspot.com - Ana - Ogród Any
Pszczelarnia 17:12, 04 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
I ja od razu wpadłam, żeby potem nie przegapić kwiatów pokazywanych w tym ogrodzie. Kwiatki lubię bardzo.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies