Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w parkowym stylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w parkowym stylu

marzena 18:57, 15 sty 2012


Dołączył: 29 gru 2010
Posty: 5909
hortensje, dzwonki, języczki ...itp itd, no prawdziwa maniaczka-kolekcjonerka ogrodowa z Ciebie
podziwiam te rośliny i Ciebie razem z nimi
____________________
marzena O....!
babopielka 19:08, 15 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Danusia - Lady in Red jest śliczna .Bardzo ją lubię bo to prezent od męża .Na kolejne osiemnaste urodziny dostałam

Karolina - mam bzika na punkcie hortensji i nic na to nie poradzę

Marzena - takich manii to ja mam więcej . Oto kolejna !














____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
GabiK 10:50, 16 sty 2012

Dołączył: 04 lip 2011
Posty: 3376
Bożeno, szczęście, że masz taki teren. Co Ty byś zrobiła z tymi maniami w ogródku przy szeregówce?
____________________
Ogrodniczka in spe - Miniaturowy ogródek
EPODLAS 11:10, 16 sty 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Dopiero teraz zauważyłam, że jesteś z okolic Rypina. Ja koło Rypina mam działkę, to jest 13 km od Rypina w stronę Lipna. Bożenko, oglądałam Maję w ogrodzie i w dwóch ostatnich odcinkach pokazany jest ogród Ryncarzów z Rypina. Jest tam też szkółka i wiosną chciałabym się do nich przejechać. Czy byłaś u nich? Jaki mają wybór roślin i ceny? Czy mają jakieś dni otwarte w roku, że można ogród zobaczyć. W programie Maji wyglądał pięknie.
____________________
Mój ogród
badara 12:39, 16 sty 2012


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Lady in Red również podbiła moje serce i trafiła do kajecika z koleżanką Peppermint .
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
babopielka 19:55, 16 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Gabi - chyba bym musiała pomyśleć o piętrowej hodowli roślin .
Wiadomo,że na większym terenie można poszaleć, na mniejszym pewnie bym musiała ograniczyć
swoje chciejstwa

Bożena- imienniczko ja mieszkam osiem kilometrów od Rypina w stronę Lipna ,wiec Twoja działka musi być gdzieś blisko mnie Mam nadzieję, że się spotkamy latem .
Co do Ryncarzów, to oczywiście byłam u nich .Ogród mają ładny ,ale rośliny bardzo drogie .Faktem jest że sprzedają duże krzewy i drzewa, więc cena też musi być "duża" Nie wiem czy mają Dni Otwartych Drzwi, ale ich ogród widoczny jest ze szkółki .


badara - Łucja Lady in Red kupiłam w Polsce ,ale Pepermint jest z Holandii, nie wiem czy
u nas uda Ci się ją kupić . Ona jest z serii Forever&Ever będzi łatwiej ja namierzyć

Dzisiaj kilka Bodziszków pokażę - też je lubię

Himalajski Pełny

Renarda

Versicolor - różnobarwny

Biokovo

Wspaniały

____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
malgocha1960 20:42, 16 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Bożenka ma wiele manii i podziawiam u niej to,że te manie sa prawidłowo pilegnowane.Zobaczyć jej ogród na żywo to tak jakby jedna nogą stąpnąć w raju.W tym roku lista chciejstw i zakupów tak sie powiekszyła,że boję się czy te 40 arów wystarczy.Co na to powie biedny trawnik ciagle uszczuplany?
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
babopielka 21:19, 16 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Gosia - Ty przestań słodzić i zakładaj swój wątek
Mogę Ci podpowiedzieć jak to zrobić .Sama jeszcze mam problemy z poruszaniem się po
tym forum, ale wiem jak założyć nowy wątek

Myślę ,że trawnik będzie musiał się troszkę skurczyć , w końcu gdzieś będę musiała posadzić nowe rośliny
Tęsknie za takimi widokami




____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
EPODLAS 22:01, 16 sty 2012


Dołączył: 03 lis 2011
Posty: 5549
Jakie świat jest mały. Bardzo dobrze poznałaś okolice. To jezioro to jezioro Ruda, a moja działka jest w Pininie. Naprawdę jesteśmy sąsiadkami, i na pewno się spotkamy. A ja myślałam, że już nikogo z moich stron na forum nie będzie. Ja już z góry witam w moich skromnych progach.

A teraz napiszę do Gosi, bo wywnioskowałam, że nie ma jeszcze wątku. Wiem o jakiej szkółce piszesz. Często jeżdżę do Kobrzyńca do tej szkółki. Niejednego krzaczora przytargałam na rowerze. Rośliny są tam niedrogie, ale nie wszystkie oznaczone. Z właścicielem szkółki zawsze trochę sobie pogadam, ma dużą wiedzę ogrodniczą. Witajcie krajanki
____________________
Mój ogród
Wieloszka 22:06, 16 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Widzę Bożenko, że dawkujesz nam z rozmysłem doznania wzrokowe . Najpierw hortensje, potem żurawki, dzwonki, bodziszki... Co tam jeszcze chowasz w zanadrzu? Bo nie wątpię, że nas zaskoczysz .
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies