Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w parkowym stylu

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w parkowym stylu

Elfik 17:02, 18 sty 2012


Dołączył: 06 lis 2011
Posty: 2057
babopielka napisał(a)
Ta jest ciekawa lilia drobna (gatunek botaniczny) tu wraz z szałwią muszkatołową

Super, że pokazałaś to zdjęcie. Właśnie dostałam jesienią sadzonki tej szałwii, zachwyciły mnie liście, a nie widziałam, jak kwitnie...
____________________
Ela - Puste pole z wysepką kwiatową
Pszczelarnia 17:04, 18 sty 2012


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Ja też postuluję zmianę nazwy wątku.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
babopielka 19:05, 18 sty 2012


Dołączył: 19 lip 2011
Posty: 268
Agnieszka - a gdzie mi tam do ogrodu botanicznego .U mnie to jest taka zbieranina różnych roślin :

Czasami się zastanawiam, czy już powinna iść na jakiś roślinny odwyk, czy jeszcze trochę poczekać

Elfik szałwia muszkatołowa ma ładne i liście i kwiaty. Rośnie duża w sprzyjających warunkach
może mieć do dwóch metrów wysokości .
Mam jeszcze o białych kwiatach, ale nie mogę zdjęć odszukać .

Ewa - no widzisz przecież ,że u mnie to jest zbieranina . Jak widzę jakąś roślinę, której nie mam
to zaraz kombinuję jak ją zdobyć Normalne to chyba nie jest, ale pocieszam się tym ,że ideałów nie ma na tym świecie i dla maniaków miejsce się znajdzie

Złocienie





____________________
Pozdrawiam Bożena Ogród w parkowym stylu
Bogdzia 19:08, 18 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Oby było jak najwięcej takich maniaków jak Ty , świat byłby lepszy i piękniejszy.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
zbigniew_gazda 19:16, 18 sty 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11174
Bożenko odwyk nic nie pomoże. Już tak mamy. Nic nie zmieniaj. Jak zapomnimy jak dana roślina wygląda to lecimy do Ciebie aby zobaczyć. Pozdrawiam.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Wieloszka 20:24, 18 sty 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Bożenko, co odwyk, jaki odwyk ?!!! Kogo bedziemy pytać w razie potrzeby? Po pierwsze primo obrażasz swoją kolekcję nazywając ją zbieraniną, a po drugie primo jaka piękna, kolorowa i różnorodna ta "zbieranina" .
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
barbara_kraj... 20:30, 18 sty 2012


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Witaj Kolekcjonerko roślin!
Urzekly mnie Twoje rośliny, szczególnie hortensje, ale nie tylko. Zagladając tu wiele skorzystam, bo i zdjęcia i opisy roślin są
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
an_tre 20:45, 18 sty 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Bożenko nie zawsze się odzywam ale twój ogród przemierzam z wypiekami na twarzy, tyle tu pięknych okazów i za każdym razem myślę sobie, jak Ty to wszystko ogarniasz masz ogromną wiedzę nt, hortensji, chętnie czytam twoje wypowiedzi i uczę się Pozdrawiam
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
sylllwia 07:35, 19 sty 2012


Dołączył: 08 sie 2011
Posty: 2341
Bożenko, zwiedziłam Twój ogród w parkowym stylu. Jestem pod wrażeniem ogromu roślin jakie posiadasz oraz wiedzy na ich temat. Fajnie nam je prezentujesz. Dłużej zatrzymała się przy hortensjach. W takim dużym ogrodzie rzeczywiście robota jest bez przerwy.
____________________
Sylwia - Po prostu ogród...
popcorn 09:26, 19 sty 2012


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Witaj Babopielko! Rozglądam się u Ciebie - pięknie! A takiej kolekcji roślin to chyba wszyscy zazdroszczą! Wstyd przyznać, ale wiele z nich widzę 1wszy raz!
pozdrawiam i wracam podziwiać
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies