Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Dobry Sąsiad to skarb

jablonka90
Gf 7rm4 dwht dgoa tulipany w ogrodzie 664x442

Dodany 11:50, 22 lip 2019
Jakiś czas temu miałam takich sąsiadów, że nawet wzywana policja nic nie dawała było to niesamowicie przykre, jak szły wyzwiska i tak dalej. Najgorzej było mi szkoda psa...
emilia

Dodany 08:52, 23 lip 2019
Geodeta był, sąsiad protokołu nie podpisał, sąsiednia działka jest przesunięta w moją stronę o 1 metr, a miejscami nawet więcej. Sąsiadowi "brakuje i będzie wyjaśniał" ale juz 4 miesiące czekam. Wyślę pismo o zabranie ogodzenia z mojej działki, jak radzi pani Danusia.
Basieksp
Juka

Dodany 14:10, 18 paź 2019
My mamy super sąsiadów. Mieszkamy na wsi, wcześniej mieszkaliśmy w mieście i tak nie było, mieszkanie w bloku. Jak kupiliśmy naszą działkę to sąsiad zdążył już posadzić żywopłot z grabu, wyprostował sobie trochę granice działki jakiś 1-2 metry na naszą działkę, chciał to zmieniać jak my się wprowadziliśmy, ale my woleliśmy mieć fajny zielony żywopłot i nie skłóconego z nami sąsiada i tak zostało. Teraz żywopłot jest duży i gęsty, żartujemy że się nie widujemy z sąsiadem, wspólnie go przycinamy, sąsiad nadaje mu kształt ze swojej strony a my kończymy dzieło z naszej a granica działki sama się wyznaczyła.
Pozdrawiam wszystkich fajnych sąsiadów
sierotka
Night moon river scenery 1600x900

Dodany 16:43, 23 paź 2019
Świetny temat przeczytałam na jednym wdechu
Mamy super sąsiadów w mieście i super na wsi .Najbardziej intrygującym było oczekiwanie na sąsiadów na wsi by ich zobaczyć po raz pierwszy .A potem poszło juz szybko ,kawka, piwko i pieczone rybki raz u nich raz u nas i tak zostało do dzisiaj Sąsiadka miała zamiar odpoczywać na trawniku wiec nie zamierzała sadzić żadnych kwiatów ,no to jej podrzucam kwiaty na przekór musi sadzić i juz jest kolorowo
Ostatnio zauważyłam ze sama dokupuje pojedyncze egzemplarze ha ha
Dalszą super sąsiadkę mam Anię z Ogrodowiska, to pierwsza poznana ogrodniczka; ) na wsi .Jest super u nas spokojnie i milo po sąsiedzku
Basieksp
Juka

Dodany 15:32, 25 paź 2019
sierotka napisał(a)
Świetny temat przeczytałam na jednym wdechu
Mamy super sąsiadów w mieście i super na wsi .Najbardziej intrygującym było oczekiwanie na sąsiadów na wsi by ich zobaczyć po raz pierwszy .A potem poszło juz szybko ,kawka, piwko i pieczone rybki raz u nich raz u nas i tak zostało do dzisiaj Sąsiadka miała zamiar odpoczywać na trawniku wiec nie zamierzała sadzić żadnych kwiatów ,no to jej podrzucam kwiaty na przekór musi sadzić i juz jest kolorowo
Ostatnio zauważyłam ze sama dokupuje pojedyncze egzemplarze ha ha
Dalszą super sąsiadkę mam Anię z Ogrodowiska, to pierwsza poznana ogrodniczka; ) na wsi .Jest super u nas spokojnie i milo po sąsiedzku

U nas jest podobnie, z sąsiadką też wymieniamy się roślinkami, z innymi robimy sąsiedzkie spotkania, tylko czasu trochę mało.
sierotka
Night moon river scenery 1600x900

Dodany 19:55, 25 paź 2019
Basieksp napisał(a)

U nas jest podobnie, z sąsiadką też wymieniamy się roślinkami, z innymi robimy sąsiedzkie spotkania, tylko czasu trochę mało.

To prawda czas ucieka jak szalony ,trzeba chwile wyrywać i je celebrować
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies