Gdzie jesteś » Forum » Rozmowy » Dobry Sąsiad to skarb

Pokaż wątki Pokaż posty

Dobry Sąsiad to skarb

Gardenarium 18:12, 12 lut 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marta trzeźwo myśli
O męża nie pytam, bo jeszcze przeczyta
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Martek 23:55, 13 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
badara napisał(a)

Nowy nick...
...Ja 14 lat w domu "nic nie robię"powinnam się już chyba stoczyć))


Skąd ja to znam ! i jak sobie radzisz ? tzn pod wzlędem nie stoczenia sie

Po prostu .Miłość do dzieci uskrzydla,nie słucham rad typu,że dzieci sobie pójdą i co Ci zostanie ,wiecie co mam na myśli ,takiego biadolenia o życiu pełną gębą i od czasu do czasu (rzadko),biorę lampkę ,lub kieliszek i się delektuję)))
Przynajmniej jak ja znam własny organizm to jedna lampka jest zbawienna i pomoże w chwili słabości ,natomiast kolejna może tylko zepsuć nastrój po pierwszej ,a szkoda nie?
Wiem ,że gdybym częściej spotykała się na imprezach pitnych mogłabym się uzależnić ,wiem bo paliłam papierosy w dużych ilościach nie potrafiłam ograniczać się do 5 ,czy dwóch tylko do "dna"paczki.Rzuciłam kochana ,rzuciłam!
Także cała moc tkwi w miłości do synów
Pozdrawiam
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 23:55, 13 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
gardenarium napisał(a)
Marta trzeźwo myśli
O męża nie pytam, bo jeszcze przeczyta

A potrafi))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
badara 00:20, 14 lut 2011


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347
Marto,myślalam,że tylko ja tak mam,tzn czasem kieliszeczek i do ogrodu,moje dzieci wyfruneły,m.pracuje,sąsiadów nie mamy,ale się przyzwyczaiłam i nie stoczyłam sie i nie stoczę ,czego i Tobie zyczę ,najtrudniejsza jest do przetrwania zima,zawsze myślę,ze kolejna to już będzie ponad moje siły.
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
Martek 01:17, 14 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
No właśnie jak napisałaś ,ogród jest miejscem,które rekompensuje nam nasze uczucia,odczucia ,nastroje - ja jeszcze sobie podśpiewuję
Cieszę się,że nie jest gorzej bo jednak mają gorzej nieporównywalnie.
Badara może kolejna zima będzie inna ,ciekawsza,może nawet przez te wirtualne znajomości będzie zimą zwiększonego ruchu "gości"...?))Ja wolę ,życie w realu ,spotykanie "ciał"nie Ników na ekranie słów,ale co zrobić życie coraz bardziej oddala ludzkie ,spontaniczne kontakty i pozawala na minimum.Może ktoś zacznie budować coś koło Twojej samotni ???Fajna sąsiadka?
Nie wiem gdzie mieszkasz muszę sobie pogrzebać w tym temacie)))
W najgorszym wypadku ,zaczepisz mnie i będziemy obie sączyć więcej lampeczek ,gapiąc się w monitor i też przeżyjemy - tylko dasz cynk )))
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Martek 01:20, 14 lut 2011


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
A jeden kieliszek czystej czy lampeczka koniaku to lekarstwoZnałam babcię lat 82 do końca życia piła codziennie kieliszeczek bimberku .Piszę babcia bo ja miałam wtedy z 13,14 lat ,dla mnie to była "babcia"
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
szafra 16:10, 29 lip 2012


Dołączył: 28 lip 2012
Posty: 26
Mieszkałam kiedyś w bloku i mieszkam obecnie pod miastem i co do sąsiadów to bliżsi są ci z pod miasta ,mimo ze każdy mieszka w osobnym domu i ma oddzielna działkę to z rana dosłownie o 8ej znajdzie się zawsze jakaś dobra duszyczka żeby wpaśc albo zaprosić do siebie na poranna kawe czy herbatę tylko w dres człowiek wskoczy i już sasiedzi w blokach są jakby zimni każdy zamyka za sobą drzwi i spotykaja sie na ławeczkach tak tylko poplotkowac ,zdecydowanie wolę sąsiadować na tzw. WSI ostatnio zbierałam z ulicy duże kamienie do ogródka (kopia pod kanalizajcę więc są takowe z wykopalisk ) sąsiad zapytał czy chcęte najwieksze kamienieto mi przeniesie ale nie śmiałam go prosić bo chyba by ich nie udźwignął hah chyba że miał by wózek albo taczkę więc poprosiłam o takie średnie i przenieslismy razem , a te duże pomyslałam przyjade z taczką i przewiozę kiedy indziej i wiecie co????
wychodze rano do pracy a przy furtce leżą u mnie na działce te wilkie głazy widocznie wiedział że miałam ochote na te naj większe haha chyba w nocy je podrzucił ,takich cudownych mam SĄSIADÓW ! i dzięki Bogu
____________________
Uploaded with ImageShack.us
hanka_andrus 16:17, 29 lip 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Gratuluję sąsiedztwa!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
jagoda99 20:23, 14 lis 2012


Dołączył: 23 paź 2012
Posty: 2597
Zazdroszcze Wam fajnych sasiadow.
Ja nie mam takiego szczescia tu gdzie mieszkam sasiadow nawet nie znam.
Bardzo mi smutno z tego powodu.
No ale juz tak jest nic na to nie poradze
____________________
ogrodeczek jagody99 - Wizytówka ogrodeczek jagody99
monteverde 20:31, 14 lis 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
jagoda99 napisał(a)
Zazdroszcze Wam fajnych sasiadow.
Ja nie mam takiego szczescia tu gdzie mieszkam sasiadow nawet nie znam.
Bardzo mi smutno z tego powodu.
No ale juz tak jest nic na to nie poradze


trzeba wziąć jakąś flaszeczkę i pójść się zapoznać
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies