Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miało być inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

Miało być inaczej

malgocha1960 20:23, 30 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Witaj Agnieszko.Zaciekawiło mnie to twoje....miało byc inaczej.Zupełnie jak u mnie,z planowanej trawy i iglaków niewiele zostało.Tak jak z brzydkiego kaczatka powstaje piękny łabędż , tak jest z twoim ogrodem.Masz bardzo duzo gatunków roslin,bardzo starannie dobrane nasadzenia.Bedę na bieżaco sledzic rozwój dalszy twojego ogrodu,jestem pełna podziwu.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
hanka_andrus 20:30, 30 sty 2012


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Oglądam,podziwiam i....... gratuluję!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
AgnieszkaBK 20:48, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Elfik napisał(a)

[b] bywało że dawałam przygotowane do posadzenia rośliny a później widziałam jak stoją gdzieś w kącie zasuszone
Zbrodnia!!!!!!!!!! Niewdzięcznictwo!!!!!! Z takimi się nie kolegujemy!!!

Przyznam, że było mi przykro, bo człowiek daje w dobrej wierze, ale tu się nic nie poradzi jak ktoś nie ma do tego serca Elu, pewnie sama wiesz jak to jest, dużo ludzi zachwyca się ogrodami, ale nie koniecznie chce im się popracować. Teraz już mam nauczkę i jeżeli będę miała nadwyżki, to na pewno przygarnie je ktoś z ogrodowiska i okaże im serce
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
butterfly 20:54, 30 sty 2012


Dołączył: 04 paź 2011
Posty: 3765
Agnieszka witamy, witamy !

Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to ze piękne zdjęcia robisz !! Niektóre to jakby roślinki same ustawiły się do fotki.
Studnia z petuniami BOOSKA!!!
____________________
Beata - Marzenia i plany vs. rzeczywistość ####
AgnieszkaBK 21:00, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Małgosiu, dziękuję za miłe słowa. Zaglądałam na Twój wątek od samego początku i wiem, że u Ciebie było podobnie Zaglądaj do mnie, będzie mi miło.

Cieszę się Haniu, że Ci się u mnie podoba, Twoja opinia jest dla mnie bardzo ważna
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 21:14, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Beatko, dziękuję za odwiedziny i uznanie dla moich umiejętności fotograficznych Szczerze mówiąc, do tej pory jedyna rzecz jaką się sugerowałam robiąc zdjęcia, to czy uwiecznię na nich, to co mi się podoba. Nie bardzo miałam komu je pokazywać, bo nie miałam wśród znajomych zagorzałych ogrodników. Teraz to się zmieniło bo mam Was
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Bogdzia 21:14, 30 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Przyszłam z rewizytą. Dołozyłaś wiecej zdjec i widac że masz bardzo kolorowy i bardzo zadbany ogród. Miło popatrzec na Twoje roślinki i ma się wrażenie że są dokładnie takie jakie byc powinny. A kamieni zazdroszczę jak prawie wszyscy choc kilka też mam ale bardzo lubie kamień.Wygaje się że mieszkasz z dala od ludzi i masz cichutko i spokojnie co ja bardzo lubię. Pozdrawiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
AgnieszkaBK 21:23, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Bogdzia napisał(a)
Przyszłam z rewizytą. Dołozyłaś wiecej zdjec i widac że masz bardzo kolorowy i bardzo zadbany ogród. Miło popatrzec na Twoje roślinki i ma się wrażenie że są dokładnie takie jakie byc powinny. A kamieni zazdroszczę jak prawie wszyscy choc kilka też mam ale bardzo lubie kamień.Wygaje się że mieszkasz z dala od ludzi i masz cichutko i spokojnie co ja bardzo lubię. Pozdrawiam.

Bogdziu, ogród znajduje się 5 km od granicy miasta, ale faktycznie jest tam cicho i spokojnie. Dlatego,że nie mam bardzo blisko sąsiadów (do najbliższego domu jest ok 150m) mogę spokojnie korzystać ze swojego ogniska. Na razie jednak tam nie mieszkam, bo dom jest jeszcze w budowie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
malgocha1960 21:32, 30 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Agnieszko,dobrze,ze nie masz blisko sąsiadów,bo ja jak biegam z aparatem po grzadkach to patrzą na mnie jak na ufoludka z innej planety.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
Bogdzia 21:41, 30 sty 2012


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
AgnieszkaBK napisał(a)

Przyszłam z rewizytą. Dołozyłaś wiecej zdjec i widac że masz bardzo kolorowy i bardzo zadbany ogród. Miło popatrzec na Twoje roślinki i ma się wrażenie że są dokładnie takie jakie byc powinny. A kamieni zazdroszczę jak prawie wszyscy choc kilka też mam ale bardzo lubie kamień.Wygaje się że mieszkasz z dala od ludzi i masz cichutko i spokojnie co ja bardzo lubię. Pozdrawiam.

Bogdziu, ogród znajduje się 5 km od granicy miasta, ale faktycznie jest tam cicho i spokojnie. Dlatego,że nie mam bardzo blisko sąsiadów (do najbliższego domu jest ok 150m) mogę spokojnie korzystać ze swojego ogniska. Na razie jednak tam nie mieszkam, bo dom jest jeszcze w budowie


To piękne miejsce znalazłaś sobie do zamieszkania.Coraz mniej takich miejsc a jak już są to nie wolno się budowac, wiec trzeba dużo szcześcia żeby takie znaleźc.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies