Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miało być inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

Miało być inaczej

AgnieszkaBK 10:04, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Marzenko, masz rację

Marto, dziękuję za wizytę w moim ogrodzie. Twój ogród już niejednokrotnie odwiedzałam, bardzo mi się podoba
Haniu, mimo tego, że podobają mi się uporządkowane ogrody, to jednak lepiej odpoczywam w takim bardziej naturalnym. Chciałam też żeby komponował się z otoczeniem, a jak widać wokół same pola Twój ogród jest jednym z pierwszych, jakie obejrzałam na ogrodowisku, masz bardzo ładne rośliny i dużą wiedzę na ich temat

Bogdziu, witam Cię w moim ogrodzie. Pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłam Twoje rododendrony - wymiękłam jak chyba wszyscy, którzy je kiedykolwiek widzieli Las, który widać na zdjęciu, to początek jednego z większych kompleksów leśnych w naszym regionie. Dzięki temu mamy dziki, sarny, zające i co tam jeszcze w lesie żyje - grzyby też są

Wando, wiem że również od niedawna masz wątek na ogrodowisku. Ząglądałam tam niejednokrotnie. Masz piękny ogród, mnóstwo pięknych roślin Link już jest

Elu, miło mi, że odwiedziłaś mój ogród, Twój też jest w moim guście

Aniu, u mnie kamieni jest bardzo dużo, szkoda że mieszkasz trochę daleko ode mnie, bo mogłabym Ci trochę udostępnićMasz ładny ogród i ślicznego psa

Agnieszko zapraszam, zaglądaj do mnie
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 10:12, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Asiu, dziękuję że do mnie zajrzałaś. Nasze ogrody są w podobnym stylu, to też od razu go zapamiętałam. Zimą też u mnie tak zawiewa Twoja studnia też mi się podoba no i ławkę masz super
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Mala_Mi 10:42, 30 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484

Aniu, u mnie kamieni jest bardzo dużo, szkoda że mieszkasz trochę daleko ode mnie, bo mogłabym Ci trochę udostępnićMasz ładny ogród i ślicznego psa

Dzięki za komplement w imieniu psa I za ogród w moim Też miała być trawa kilka drzewek i krzaczków.... a wyszło jak u większości z nas..... kolorowy zawrót głowy...
Biała Podlaska jest prawie na trasie przejazdu do mojej mamy Dostawczaki mam na stanie posiadania....wiec jakbyś miała wyrzucić takie piękne duże kamienie..to Ci pomogę Jeszcze trochę mam terenu do zagospodarowania...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
AgnieszkaBK 10:46, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
I tak rok po roku, kolejne części trawnika były zamieniane na rabaty Ogród nie jest do końca zagospodarowany. Obsadziliśmy go na około, tylko nic nie robiliśmy wokół domu, ponieważ nie byliśmy do końca zdecydowani co z nim robić

2010 rok












____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 10:53, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
2010 rok






____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 10:58, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476








____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 11:06, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476






____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
anetawi 11:10, 30 sty 2012


Dołączył: 17 mar 2011
Posty: 471
świetnie, czekamy na 2011!
____________________
Aneta - Japoński ogródek Anety
AgnieszkaBK 11:14, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476










____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Missm26 11:25, 30 sty 2012


Dołączył: 20 paź 2011
Posty: 414
Znowu przyszłam
Podoba mi się u Ciebie, masz też piękne trawy i ogólnie nasadzenia fajne, naturalnie wyglądają, ładnie komponujesz rośliny Pod drzewem widzę włókninę, masz ją pod kamieniami? Jak sobie radzisz z zielskiem, bo z doświadczenia wiem, że pomimo włókniny na kamieniach i tak zielsko rośnie, a wydłubywanie go jest dość żmudne.
Ognisko pierwsza klasa, z takich wielkich kamieni wygląda super
Dodaj więcej zdjęć jak masz, pozdrawiam
____________________
W oczekiwaniu na wiosnę-ogród Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies