Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miało być inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

Miało być inaczej

AgnieszkaBK 23:45, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Moni - dziękuję

Elu. wierzbę przycinam wiosną, bardzo krótko, ona wtedy się zagęszcza i tworzy równą kulkę, jednak trzeba uważać żeby nie przyciąć za wcześnie, bo przemarza, przynajmniej u mnie tak kiedyś się zdarzyło. Nie bój się ciąć, wierzby lubią cięcie

Jolu
, dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że Ci się u mnie podobało

Dziękuję Aniu, ale prawdziwą ogrodniczką jesteś Ty

____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 23:49, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
kaisog1 napisał(a)


Agnieszko,dobrze,ze nie masz blisko sąsiadów,bo ja jak biegam z aparatem po grzadkach to patrzą na mnie jak na ufoludka z innej planety.


Gdziś na forum już padło fajne zdanie Po czym poznać ogrodomaniaka? Po tym, że lata w środku nocy po ogrodzie z aparatem....
Moi już się przyzwyczaili do mojego latania i do piżamy.... zresztą też potrafią skoro świt lecieć i ogladać swoje kwiatuchy



i tu Cie ma ACTA!! Zapomniałaś, że jeszcze obowiązkowo po północy, w zimie i w piżamie hahahah


No i zobacz Aniu, i znalazł się poszukiwany wątek Też to czytałam i nie mogłam skojarzyć gdzie Małgosiu to było super
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
AgnieszkaBK 00:02, 31 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Dziękuję wszystkim, którzy przywitali mnie i odwiedzili, w dzisiejszym, pierwszym dniu zaistnienia na tym wspaniałym forum Było to dla mnie bardzo miłe przeżycie. Dobranoc

____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
malgocha1960 07:16, 31 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Ela tu pytała o przycinanie wierzby,ja swoją cięłam wiosną, w czerwcu i sierpniu,ale po ostatniej zimie zmarzła mi i tylko w 2 miejscach puściła malutkie pączki.Pan ze szkółki , do której jeżdżę powiedział,żeby dać jej szansę i jak osiądnie 10 cm odrost to cały czas obcinąć,a jesienią zagęści się.Miał rację i cieszę się,że jej nie wycięłam.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
AgnieszkaBK 08:16, 31 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Elu, u mnie też tak było, że po którejś zimie wymarzły szczepione gałązki na Hakuro, obcięłam je prawie na łyso i odbiła , to się chyba nazywa, ze śpiących pąków. Wierzby mają to do siebie,że potrafią się zregenerować, ta szara, po prawej stronie miała tylko dwa krótkie patyczki, a też jej się udało

____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
malgocha1960 08:22, 31 sty 2012


Dołączył: 16 sty 2012
Posty: 3098
Agnieszko,czy to jest palmowa wierzba? Ogólnie to uwielbiam te drzewka,mam juz 7 różnych.
____________________
Moje spełnione marzenie Malgocha1960
AgnieszkaBK 08:40, 31 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Małgosiu niestety nie wiem, tak jak pisałam wcześniej, do tej pory nie przywiązywałam uwagi do odmian, (i terez bardzo wstydzę się za to) ale może ktoś z ogrodowiskowych ekspertów nam pomoże Też lubię wierzby
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Sebek 11:26, 31 sty 2012


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Bardzo ładny ogród nam ukazałaś. Urzekła mnie bardzo obsadzona studnia - super pomysł
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AgnieszkaBK 13:28, 31 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Dziękuję Sebku za miłe słowa. Twój ogród znam od dawna, często tam zaglądam. Robisz wielkie postępy, ogród pięknieje z każdym dniem
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
bogumila 14:02, 31 sty 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies