Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Miało być inaczej

Pokaż wątki Pokaż posty

Miało być inaczej

moni 21:52, 30 sty 2012


Dołączył: 06 paź 2011
Posty: 834
to pękny ogród nie potrzebuje zmian.
____________________
Mona
Mala_Mi 22:02, 30 sty 2012


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
malgocha1960 napisał(a)
Agnieszko,dobrze,ze nie masz blisko sąsiadów,bo ja jak biegam z aparatem po grzadkach to patrzą na mnie jak na ufoludka z innej planety.


Gdziś na forum już padło fajne zdanie Po czym poznać ogrodomaniaka? Po tym, że lata w środku nocy po ogrodzie z aparatem....
Moi już się przyzwyczaili do mojego latania i do piżamy.... zresztą też potrafią skoro świt lecieć i ogladać swoje kwiatuchy
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
ell 22:07, 30 sty 2012


Dołączył: 28 kwi 2011
Posty: 4333
Agnieszko mam pytanie co do wierzby hakuro. Kiedy i jak często ją przycinasz, bo wygląda rewelacyjnie z takimi gęstymi odrostami? Ja dopiero zaczynam przygodę z hakuro i nie bardzo wiem co i jak.
____________________
Ela - Ogródek na chabrowym wzgórzu
jotka 22:24, 30 sty 2012


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Agnieszko, dzisiaj zajrzałam do Ciebie i ... poczułam sie jak na wspaniałych sielskich wakacjach, gdzie wkoło wszystko mnie cieszy Myślę, że nie ja jedna z przyjemnościa spedzałabym u Ciebie każda wolną chwilę Skalniaczek sliczny, studnia - wspomnienie smaku wody czystej, zimnej, gaszacej pragnienie w upalny dzień... Pieknie wykorzystujesz kamień, który jak dobrze zrozumiałam masz "pod ręką". Jeszcze przybiegnę kiedyś
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
annawu 22:44, 30 sty 2012


Dołączył: 17 gru 2011
Posty: 1881
I ja trafiłam do Twojego raju, piękny jest i bogaty w różnorodne kwiaty, jest co podziwiać i chwalić ogrodniczkę za stworzenie tak ciekawych nasadzeń.
____________________
Ania - W gródku Ani
AgnieszkaBK 23:10, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
malgocha1960 napisał(a)
Agnieszko,dobrze,ze nie masz blisko sąsiadów,bo ja jak biegam z aparatem po grzadkach to patrzą na mnie jak na ufoludka z innej planety.

Małgosiu, oni są z innej (gorszej ) gliny i nigdy tego nie zrozumieją - ich strata
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Gardenarium 23:16, 30 sty 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
A ja, w związku z artykułem o irysach zachwyciłam się kępą wielkich irysków bladoniebieskich.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
AgnieszkaBK 23:16, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Bogdzia napisał(a)


Przyszłam z rewizytą. Dołozyłaś wiecej zdjec i widac że masz bardzo kolorowy i bardzo zadbany ogród. Miło popatrzec na Twoje roślinki i ma się wrażenie że są dokładnie takie jakie byc powinny. A kamieni zazdroszczę jak prawie wszyscy choc kilka też mam ale bardzo lubie kamień.Wygaje się że mieszkasz z dala od ludzi i masz cichutko i spokojnie co ja bardzo lubię. Pozdrawiam.

Bogdziu, ogród znajduje się 5 km od granicy miasta, ale faktycznie jest tam cicho i spokojnie. Dlatego,że nie mam bardzo blisko sąsiadów (do najbliższego domu jest ok 150m) mogę spokojnie korzystać ze swojego ogniska. Na razie jednak tam nie mieszkam, bo dom jest jeszcze w budowie


To piękne miejsce znalazłaś sobie do zamieszkania.Coraz mniej takich miejsc a jak już są to nie wolno się budowac, wiec trzeba dużo szcześcia żeby takie znaleźc.

Mam nadzieję, że te grunty szybko nie zostaną przekształcone na działki budowlane, bo ziemia orna jest dość dobra Jednak przezornie, parę lat temu dokupiliśmy 45 arów pola z boku, przy drodze, żeby przez przypadek, ktoś kiedyś nie popsuł nam widoku z okna
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
kaisog1 23:24, 30 sty 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
asc napisał(a)

Agnieszko,dobrze,ze nie masz blisko sąsiadów,bo ja jak biegam z aparatem po grzadkach to patrzą na mnie jak na ufoludka z innej planety.


Gdziś na forum już padło fajne zdanie Po czym poznać ogrodomaniaka? Po tym, że lata w środku nocy po ogrodzie z aparatem....
Moi już się przyzwyczaili do mojego latania i do piżamy.... zresztą też potrafią skoro świt lecieć i ogladać swoje kwiatuchy



i tu Cie ma ACTA!! Zapomniałaś, że jeszcze obowiązkowo po północy, w zimie i w piżamie hahahah
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
AgnieszkaBK 23:34, 30 sty 2012


Dołączył: 24 lis 2011
Posty: 2476
Gardenarium napisał(a)
A ja, w związku z artykułem o irysach zachwyciłam się kępą wielkich irysków bladoniebieskich.

Miło mi to słyszeć, jeżeli fotka przyda się do czegoś to będzie dla mnie zaszczyt, ale powiedzieć na ich temat zbyt dużo nie potrafię, muszę przyznać, że dokąd nie trafiłam na ogrodowisko, nie bardzo interesowałam się odmianami różnych roślin, wystarczało mi że znam gatunki - teraz mi trochę wstyd, że mam takie braki
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka ;) Miało być inaczej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies