Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kiedyś będzie tu pięknie ...

Pokaż wątki Pokaż posty

Kiedyś będzie tu pięknie ...

an_tre 13:33, 05 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Marzenko jestem pełna podziwu dla Twojej determinacji w realizacji projektu domu i ogrodu. Dom zaprojektowany bardzo ciekawie i nietuzinkowo, a sam fakt, że to wszystko Waszego pomysłu i wykonane "własnymi ręcami" zasługuje na wielki szacunek. Z chwastami sobie poradziłaś to tym bardziej z planowanymi nasadzeniami w/g planu i własnego pomysłu czego Ci serdecznie życzę, a nieudaczników co niszczą omijaj z daleka
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Madzenka 17:12, 05 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aniu, dziękuję za wsparcie. Nie mogę doczekać się wiosny aby znów zacząć pracę w ogrodzie. Całe szczęście , że jest ogrodowisko, w przeciwnym razie uschnęłabym z tęsknoty do ogrodu w oczekiwaniu na wiosnę
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
siaaska 17:44, 05 lut 2012


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1549
Marzenko piękny macie domek Ta wielka oszklona ściana super Masz już urządzony ogród zimowy? Pokaż nam troszkę... Zawsze marzyłam o takim ale niestety życie troszkę je zweryfikowało...
Jednak mimo wszystko cieszę się tym co mam i choć nasz ogród nie jest jeszcze urządzony to i tak daje nam wiele radości...
Będę zaglądać bo bardzo ciekawa jestem dalszych zdjęć z Twojego ogrodu
____________________
Asia - Nasz mały raj na ziemi i www.siaaska.zieloneblogi.pl
Madzenka 17:57, 05 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
siaaska napisał(a)
Marzenko piękny macie domek Ta wielka oszklona ściana super Masz już urządzony ogród zimowy? Pokaż nam troszkę... Zawsze marzyłam o takim ale niestety życie troszkę je zweryfikowało...
Jednak mimo wszystko cieszę się tym co mam i choć nasz ogród nie jest jeszcze urządzony to i tak daje nam wiele radości...
Będę zaglądać bo bardzo ciekawa jestem dalszych zdjęć z Twojego ogrodu


Systematycznie będę wklejać zdjęcia również z ogrodu zimowego. Jak na razie mój sprzęt jest niekompatibilny z ogrodowiskiem i muszę robić na nowo zdjęcia. A na razie dni krótkie i naświetlenie nieodpowiednie
Asia finanse mają to do siebie, że zawsze są niewystarczające Ogród zimowy zawsze można dobudować do domu, np zabudować taras lub przytulić do ściany. Trzeba marzyć a wówczas marzenia się spełniają.
Wybudowanie ogrodu zimowego na fundamentach domu jest zawsze tańsze, ale nie wszystkie marzenia realizuje się od razu. Poza tym to nie byłyby wówczas marzenia tylko plany
Ja uwielbiam marzyć
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Wieloszka 20:29, 05 lut 2012


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
Witaj Marzeno! Wspaniały nowoczesny dom - marzę o takim!!!!! I ten ogród zimowy....!!!!!! I jeszcze nowoczesny, geometryczny ogród...!!!!!!!! Zazdraszczam - pozytwnie ogrodowiskowo oczywiście !!! W zasadzie użyłam tylu wykrzykników, że to najlepiej oddaje moje emocje Jak Ci się uda zmusić sprzęt do posłuszeństwa, to czekam z niecierpliwością na następne zdjęcia
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
finka 21:29, 05 lut 2012


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
No proszę, kolejna ogrodomaniaczka z okolic Wrocka!!! Ależ się cieszę, więc WITAJ !!! Jestem najbardziej ciekawa Twojego ogrodu zimowego, a raczej tego co w nim posadzisz. Póki co to moje niespełnione jeszcze marzenie, ale gdzies tam w planach mam.

Będę obserwować zmiany !!!
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Madzenka 22:01, 05 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ogród zimowy dopiero powstaje, wczoraj przyjechały fotele może w przyszłym tygodniu zrobię zdjęcia przy dobrym oświetleniu
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
an_tre 22:07, 05 lut 2012


Dołączył: 01 lut 2011
Posty: 22380
Marzena2007 napisał(a)
Aniu, dziękuję za wsparcie. Nie mogę doczekać się wiosny aby znów zacząć pracę w ogrodzie. Całe szczęście , że jest ogrodowisko, w przeciwnym razie uschnęłabym z tęsknoty do ogrodu w oczekiwaniu na wiosnę
Ja także nie mogę się doczekać, kiedy zacznę soje działania w ogrodzie A teraz kiedy tylko mam wolny was odwiedzam Ogrodowisko i jego ogrody
____________________
Rajski Ogród Ani + Rajski ogród Ani 2... niekończące się marzenie... http://www.ogrodowisko.pl/watek/2691-maj-2012-duszniki-zdroj-park-zdrojowy-i-okolice http://www.ogrodowisko.pl/watek/1966-ogrod-w-lubiechowie-kolo-ksiaza
Madzenka 22:27, 05 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ja juz też zostałam porażona wirusem ogrodowiskowym
Na razie mój młody ogród wygląda smutno bez śniegu Trawy uschnięte, młode roślinki przysypane korą lub przykryte gałązkami jodły bożonarodzeniowej Właściwie widać tylko korę





____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Madzenka 22:27, 05 lut 2012


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oby do wiosny, w nocy było -18 stopni. Czy moje laurowisnie i rododendrony sadzone jesienią to przeżyją?
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies