Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Borówcowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Borówcowy raj

alinak 23:25, 04 lut 2012


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Juzia_G napisał(a)
Zebrałam szczękę z podłogi ....



Ja też - sama tego dokonałaś- no pięknie- zawstydzasz nas , że od razu tak bezbłędnie i formalnie i pięknie .
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
Borbetka 23:36, 04 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Butterfly - mój ogród założyłam w 2002 roku, najpierw sadząc na całej powierzchni, oprócz domu facelię. Było cudnie fioletowo i mnóstwo pszczół, ale opłaciło się, bo ziemia stała się bardziej żyzna (stąd ten nieszczęsny kret, tak sobie myślę). Potem były różne nasadzenia, sił miałam wiele mimo, że dzieci były malutkie. Teraz już 40 rok życia mija, ale każda zima powoduje, że nie mogę się doczekać wiosny. Tym bardziej, kiedy czytam wszystkie posty z Ogrodowiska. Cudnie, że tu trafiłam!
Znalazłam coś takiego na miejsce pod basen ogrodowy.

http://www.garden-design-pictures.com/flower-bed-design-proj-fbdgst001.html

No niestety, zniknęło.
____________________
borówcowy wizytowka
bogumila 00:10, 05 lut 2012


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Martek 01:05, 05 lut 2012


Dołączył: 03 paź 2010
Posty: 12046
To takie nieszczęście jak się jest wrażliwym na detale ,wiem coś o tym ,ale musiałam z tego "wyrosnąć"Nadal nie jest mi łatwo ,że coś nie leży na tej stronie co powinno ,ale ))
W tak porządnym ogrodzie znaleźć miejsce na basen ...Ja nie pomogę podpowiem tylko ,żeby nie chwalić się polowaniem )))
A przychodzą bo jak sama zauważyłaś masz sporo pędraków
Na kreta dobra jest siatka ,ale to znowu wywracanie trawnika do góry nogami
Prawdziwy ład tak jak lubię ...Pozdrawiam Cię Borbetko
____________________
Pozdrawiam Martek :) Kolorowe-rabaty - Wizytówka - Kolorowe rabaty
Borbetka 09:04, 05 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Dziękuję Martek za radę. Kiedy widzę kopiec ogarnia mnie złość, ale kiedy go złapię serce mi mięknie, jest taki ładny, że zmieniam mu po prostu miejsce zamieszkania daleko od mojego ogrodu. Siatka to faktycznie rewolucja, ale pomyślę o tym.
Piękne masz kwiaty, oglądałam - ja nie mam aż takiej do nich ręki, zwłaszcza do cebulowych.

____________________
borówcowy wizytowka
zbigniew_gazda 09:25, 05 lut 2012


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11126
Witaj Borbetko. Piękny masz ogród . Zadbany i przemyślany. Na jednym ze zdjęć pokazałaś ścieżkę z okrągłymi płytkami. Są piękne. Napisz co to za materiał ?
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Lena 09:37, 05 lut 2012


Dołączył: 08 lip 2011
Posty: 2499
Borbetko podziwiam cie za stworzenia ogrodu.Ja w pierwszej chwili pomyślałam,ba,byłam pewna że został zaprojektowany i założony przez firmę ogrodniczą-normalnie szok!!!
Wspaniale dobrałaś krzewy i wytyczyłaś rabaty.
Twoja inspiracja na miejsce basenowe jest idealna
Ja bym wzięła pod uwagę takie miejsce na basen,które mogłabym widzieć z domu(kuchni..) chyba że dzieci juz na tyle duże i odpowiedzialne
A taki placyk będzie atrakcyjny cały rok
Pozdrawiam i wpraszam się na przyszłość
____________________
Ogród Leny "Lekarz leczy, natura uzdrawia"
Borbetka 09:37, 05 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Witaj Zbyszku, ta płytka nazywa się rybia łuska i jest tutaj:

http://www.styl-bet.com.pl/produkty_nawierzchnie_rybia.html

Pozdrawiam.
____________________
borówcowy wizytowka
Borbetka 09:41, 05 lut 2012


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Witaj Lenko, tak sobie myślę, że to chyba będzie dobre miejsce tym bardziej, że widzę je z okien kuchni. Można będzie jakoś ten placyk połączyć z rabatą maskującą ten metalowy pręt od szamba. Nie wiem jeszcze jak to zrobić. Poczekam na pomysły mądrzejszych i bardziej kreatywnych ode mnie.
____________________
borówcowy wizytowka
monteverde 11:13, 05 lut 2012


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Bardzo ładnie zaprojektowany ogród, witaj, myślę,że przy szambie miejsce na basen jest dobre, może trochę daleko od domu, ale widok na basen jest
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies