Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Gardenarium 21:09, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Justyna napisał(a)
Danusiu, w funkiach wkleiłaś wczoraj zdjęcie, gdzie dla host tło stanowi Kiregeshoma w ciekawej żółtolistnej odmianie. Zdjęcie z PL? Bardzo ładna ta Erecta, nigdy jej u nas nie widziałam. Jest dostępna na naszym rynku?


Nie, to zdjęcie z Anglii
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 21:11, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzena2007 napisał(a)
A właśnie Danusiu skoro mowa o Święcie Róż.... Czy w tym roku będzie???


Tego jeszcze nie wiem na pewno, albo nie wiem czy na taką skalę. Mam wyjątkowo dużo wyjazdów w tym roku, w tym 3 razy Anglia.

Jak będzie ogłoszę w maju U mnie to i tak gości przyjmuję o każdej porze, zapraszam
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
baraga1904 21:11, 13 sty 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
...jestem na bieżąco....pozdrawiam zimowo...
...ślicznie...
Gardenarium 21:13, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Witaj Agnieszko, wpadłaś na nartach ?? hihi
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
baraga1904 21:16, 13 sty 2013


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
Gardenarium napisał(a)
Witaj Agnieszko, wpadłaś na nartach ?? hihi


...oj nie...jeszcze nie ferie...niestety...Śląsk w tym roku dopiero w lutym wypoczywa... ale ja to chyba na jabłuszku w tym roku tylko teraz już z łóżeczka...
wlasneniebo 22:07, 13 sty 2013


Dołączył: 10 sty 2013
Posty: 99
Danusiu ja z innej beczki, napisz mi proszę, (bo wsiąkłam i czytam i czytam i chłonę niczym gąbka wiedzę z Ogrodowiska) czy ja dobrze zrozumiałam że skoszoną trawą mogę ściółkować tuje ??
____________________
Ogród własneniebo
lenka 23:15, 13 sty 2013


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Gardenarium napisał(a)

Buka ma liście





Danuś ja mam buka pierwszy sezon i właśnie ostatnio tak się zastanawiałam co z tymi liśćmi? Czy one same spadną do wiosny czy trzeba będzie im pomóc i po prostu ręcznie zerwać z drzewa???
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Sebek 23:24, 13 sty 2013


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Gardenarium napisał(a)
Sebku, ten wianek przytahałam z Holandii. Ale popaczę


Aaaaa - no rzeczywiście - co za niedopaczenie z mojej strony Jak tak to się mną nie przejmuj
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gardenarium 23:47, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
wlasneniebo napisał(a)
Danusiu ja z innej beczki, napisz mi proszę, (bo wsiąkłam i czytam i czytam i chłonę niczym gąbka wiedzę z Ogrodowiska) czy ja dobrze zrozumiałam że skoszoną trawą mogę ściółkować tuje ??


Można, nie jest to co prawda zbyt estetyczne.

Bardziej nadaje się między bylinami. Możesz też pozbywać się chwastów, kładąc kilka warstw gazet, mocząc wodą i rozkładając skoszoną trawę.

Weż tylko pod uwagę, żeby to nie było blisko domu, bo wydziela nieprzyjemny zapach.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 23:47, 13 sty 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Sebek napisał(a)

Sebku, ten wianek przytahałam z Holandii. Ale popaczę


Aaaaa - no rzeczywiście - co za niedopaczenie z mojej strony Jak tak to się mną nie przejmuj


Ależ podobne mogą być na B.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies