Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część II

Madzenka 22:54, 15 lip 2013


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Danusiu a czy jest potencjalna szansa na białą różę wewnątrz Ogrodu nie tylko bukszpanowego???
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Gardenarium 09:51, 16 lip 2013


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Oczywiście że jest, za podjazdem do garażu ta część pójdzie do przeróbki na skośno.. Tam jest słonecznie. i wtedy tam chyba je dam (mam 4 szt) plus inne jakieś. Ale to raczej nie teraz już, bo mam nie obmyślone zmiany i czekam na wyjazd do Anglii- sierpniowy.

teraz powoli ścinam chorego wiąza, już nie jest taki wysoki i pewnie padnie niedługo. Szukam mu zamiennika, żeby przerósł śliwę wiśniową.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Milka 10:27, 16 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Do Zieleni to życie mam o monardach, a na naszą stronę o liliowcach
Chyba obie byliny Irenko lubisz


Danusiu, wiele roślin polubiłam, ale wiele się u mnie nie sprawdza...wiesz co robię...powoli wywalam większość i zmieniam nasadzenia, na mniej pracochłonne
w zakątku koło tulipanowca wywaliłam prawie wszystko, oprócz magnolii i hortensji, dołożę same hortensje a z przodu dam hosty, które mi misz- masz zakrył...albo szarpnę się na jakieś stożki i kulki cisowe...albo i nic, bo i tak Dżaga zniszczy
buziam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
monteverde 10:37, 16 lip 2013


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Rio zapamiętałam, a róża chyba zagości u mnie pozdrawiam Danusiu
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
popcorn 10:41, 16 lip 2013


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Jakie zakupy, Nina piękna

pozdrawiam!
____________________
Mój nowy ogródek
Evchen 10:51, 16 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
Gardenarium napisał(a)




Krawniczek.. cudnej urody Tak bardzo mi się podoba, że ostatnio o mały włos przytaszczyłabym łąkowego krwawnika pospolitego, ale ten jest chyba bardzo ekspansywny..?...

____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Loosiuu 23:14, 16 lip 2013


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Gardenarium napisał(a)

teraz powoli ścinam chorego wiąza, już nie jest taki wysoki i pewnie padnie niedługo. Szukam mu zamiennika, żeby przerósł śliwę wiśniową.

Może klon jawor w odmianie kolorowej? 'Simon-Louis Frères' jest piękny! Jakie jest Twoje zdanie na temat tego drzewa? Czy jest ono według Ciebie śmieciowe?
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
mira 07:49, 17 lip 2013


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
czy z tych krwawników będziesz zbierać nasiona ? jeśli tak to stoję w kolejce cierpliwie

przyszłam zobaczyć brudny róż ale chyba za wcześnie

wiec miłego dnia
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Evchen 09:56, 17 lip 2013


Dołączył: 07 maj 2012
Posty: 4059
mira napisał(a)
czy z tych krwawników będziesz zbierać nasiona ? jeśli tak to stoję w kolejce cierpliwie

przyszłam zobaczyć brudny róż ale chyba za wcześnie

wiec miłego dnia

Mira, posuń się Ja też tu stoję.. tak na wszelki wypadek, gdyby krwawnik miał ochotę się rozmnożyć....
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3282-bb
Milka 11:45, 17 lip 2013


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Danusiu, a ja zaglądam za brudnym różem, brzmi jak brzmi, ale jaki to kolor piękny
pozdrawiam, u nas upalnie i parno, ale deszczu nie było już 10 dni, konewki i węże mnie kochają
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies